Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
dawidpuskar

Podanie dawidpuskar Serwer TP

19 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick z Serwera: dawidpuskar /A/

2. Steam ID: STEAM_0:0:29415800

3. Wiek: 15

4. Czas spędzony na Serwerze: Nie posiadacie psychostats to nie wiem ale duzo spedzam czasu na serwerze.

5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: Bardzo duze, potrafie odroznic gracza czystego ktory ma doswiadczenie w tej grze, od gracza ktory gra na wspomagaczach

6. Znajomość AMXX (x/10): 9/10 Nie pisze pluginow, lekko edytuje :)

7. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz kilka zdań o sobie: Odkad gram na TP spotkalem tylko 1 admina. Wieczorami to idzie sobie "wlosy z glowy powyrywac" bo lataja cziterzy. A jak nie czituja to dra sie przez mikro ( wiem ze mozna zmutowac przez /mute) ale to szczyt. Zapraszam na serwer kolegow aby bylo wiecej osob i urozmaicilo by to gre. Chcialbym takze utrzymac serwer przy modzie TP bo gracze graja jak na FFA, czyli nie dbaja o cele mapy. A jezeli upomnisz ich, odrazu Cie wyzywaja. Brak kultury z drugiej strony, takze chcial bym to zwalczyc. Tak jak wyzej pisalem potrafie odroznic gracza ze skilem od czitera, wiec nie bede sypal banami niewinnych graczy, a takze nie bede walic caly czas ssow jak w niektorych sieciach...

8. Mikro: Posiadam.

9. Akceptacja Regulaminu: Akceptuje Regulamin.

10. Reklamy:

http://cspukawka.pl/viewtopic.php?p=70873#70873

http://cs-edit.pl/viewtopic.php?p=4270#4270

http://skill-game.xaa.pl/viewtopic.php?p=2623#2623

http://cs-gra.pl/-vt60162.htm#158683

http://cs-magnetic.com/viewtopic.php?p=70430#70430

 

PS. Wiem ze nie mam 30dni na forum, ale dajcie szanse, chce pomoc wam, utrzymac serwer w porzadku. Nie pozalujecie. Bede staral sie nadrabiac na forum, udzielal czynnie w zycie serwera :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie tylko bardzo mało wiemy o tobie wczoraj się zarejestrowałeś ale widzę że chcesz pomóc

 

Neutral z przewagą na tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie pokazałeś się z dobrej strony na serwerze, kiedy graliśmy, lecz z racji tego, iż na serwerze TP potrzebujemy administratorów, jestem na tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widać cb na tp ,ale przydadzą się tam admini sam bym się zgłosił,ale nie mam oryginalnego countera. Na tak bo przyda się admin ,który ZAINTERESUJE się serverem TP :!::!::!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE. Konto założone wczoraj, a w podaniu jest napisane jak wół II. Podanie możemy złożyć jedynie wtedy, gdy nasze konto na forum ma więcej niż 30 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie konto ma zaledwie 2 dni . wiec trochę mało ..>

I do tego napisał ponad 20 postów w dzień wiec pewnie tam w off topic spamował więc Na razie jestem na Nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na NIE

 

II. Podanie możemy złożyć jedynie wtedy, gdy nasze konto na forum ma więcej niż 30 dni.

 

trzeba się trzymać regulaminu bo niedługo gracz wbije na serwer pogra godzinę wbije na forum złoży podanie o admina i go dostanie

 

dużo podań już odpadło bo konto na forum nie miało 30 dni

 

sorry spróbuj za 28 dni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie : Beniamin, Lysio, Blackhill

 

graliście choć na TP? Wczoraj sobie wszedłem na nasz serwer TP, było bodajże dwóch odpaleńców, zostali zbanowani, a po 5 minutach był FULL SERWER

przypadek? bardzo wątpię, zapewne przekierowanie z DD2, lecz i tak to nie zmienia faktu, że na serwer TeamPlay nie dało się wbić. Z adminów to widziałem chyba tylko viertnika, Drew , który jest na wakacjach, Lakiego chyba raz.

 

Serwer TP potrzebuje adminów, autorze podania, masz nadrobić forum i zachowywać się kulturalnie do wszystkich graczy/użytkowników forum. Wiem, że nerwy czasem puszczają, ale spokojnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

również na tak . raz próbowałem ogarnąć serwer TP ... na prawdę przerąbane !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie też jestem na tak, grałem na tym serwie i naprawdę dużo cziterów gra, a skoro on tam gra to niech pilnuje porządku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podanie zaakceptowane na czas próbny. Wyślij hasło i nick do admina na PW.

 

Jest to wyjątkowo. Masz grać i rozkręcać serwer TP, jeżeli będzie inaczej to stracisz admina.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×