Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

25 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, tak tylko przypomnę że ten dział stoi, a to nie dobrze, może by tak organizować jakieś mini turnieje ? Tylko oczywiście serwer, jeden nie dawno wygasł zamiast zrobić z niego użytek :P Ktoś ma jakieś sugestie? : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym osobiscie zagral 5/5 lub 4/4 , niedlugo zapewne bede mial swoj serwer do mixow i grania takiego z jubymi z klasy.

 

nagroda bylby przykladowo vip/slot , oczywiscie system play-off oraz dwie mapki, ktore beda wybierac uczestnicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli w weekend i jak czas pozwoli, to tez bym z checia zagral. Pytanie tylko - kto zorganizuje serwer? :mrgreen:

 

Jesli serwer bedzie, jestem na tak. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i kto zajmie się organizacją takich poporzycji jest pełno tylko nigdy nie ma kto się nimi zająć i tego zoorganizować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie pomogę w jakiś organizacjach, problem tylko w tym że nigdy nie wiem kiedy będę online:P Najwiecej oczywiście w niedziele : ) NO i nie znam sie na tym zbytnio ale szybko chłonę wiedze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajnie by było taki turniej zorganizować. właśnie 3 vs 3

tylko ktoś musi to ogarnąć , jeśli ustalicie termin to za pozwoleniem mogę coś tam ogarnąć.

jeśli chodzi o serwer to pamiętam ze za niewielką sumę w ciągu 5min miałem serwer na tydzień tutaj > serwnaspar.pl . wszystko bardzo fajnie, łatwo można ogarnąć serwer , mapy tylko ESL chyba są . (nie chce robić reklamy , proponuje tylko rozwiązanie odośnie serwera.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny pomysł. Można zagrać. Najlepiej 5/5 by było, ale zależy kiedy. W końcu szkoła się zaczęła i za dużo czasu to nie ma;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, to ja chce konkrety, kto by ogarnął serwer do tego ? Dajcie mi tylko serwer z wgranymi modami, nauczcie mnie tego co powinenem wiedzieć i trzba wgrać reklame na wszystkie serwery kopytko ze sa zapisy na turnieje czy tam mixy co tydzien w neidziele o 20. i np zapisy 15 min przed startem, to sie nazywa turniej live, kiedyś grałem w org fifa 10 i było multum for zajmujących sie tą dziedzina turnieje live ze 5 minn przed startem i bylo spokojnie 10 osob..

 

i oczywiscie chce żeby ns-y też miały możliwość uczestniczenia w tym, jeżeli to by sie rozkręciło że np co tydzien startuje z 5-6 albo wićej 3 osobowych ekip to można już zmieniać jeden tydzien 3vs3 jeden tydzien 5vs5 itd Na pewno zwiększyło by to aktywność na forum : ) Ogarnijcie reklame na serwerach jakas krótka typu cotygodniowe turnieje, zapisy na kopytko. Dac jakis baner u góry forum z przekierownaniem do odp działu i rozbudować to, czasem można też fundować jakieś nagrody typu doładowanie 5 zł, sam mogę to zasponsorować w pierwszym turnieju. i serwer do grania tego i będzie si ; ]

 

Zapomniałem tylko że trochę lipa będzie bo na raz mogły by grać tylko 2 ekipy a reszta by musiała czekać w kolejce, trzeba coś wymyślić z ogranizacją tego. Kiedys coś czytałem że można samemu na swoim koncie otworzyć serwer, i działby on do czasu włączonego komputera, jezeli istnieje jakis szybki i ŁATWY zeby gracze sie nie gubili sposób żeby otworzyć serwer to by było cudo, znam gościa który zrobił dla pewnego forum które niestey juz nie istenieje ( forum fifa ) system w któym gracze mogli sie sami zapisywać i system sam tworzył pary i potem sam robił kolejne rundy, świetna sprawa ale przyszłościowa. Jak sie uda to z nim pogadam o tym ; )

 

Wracając do tych serwerów to np zasada że jak np jest para tam XXX vs YYY to z tej 6 osoba z najlepszym łączem tworzy serwer i ludzie wbijaja na neigo i graja to co jest ustalone np[ 5 rund na mapie inferno. Maja na to np 25 min i musza wpisac wynik i robi sie kolejna runda z wygranymi az do finalu.

 

Co o tym myślicie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się w 95% 15minut przed startem nie to nie wypali.

 

Jakieś terminy rozgrywek czy coś trzeba zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"]Zgadzam się w 95% 15minut przed startem nie to nie wypali.

 

Jakieś terminy rozgrywek czy coś trzeba zrobić

 

Jeżeli organizacja byłaby dobra tzn, da radę nauczyć graczy szybkiego postawienia serwera na swoim hoscie zeby pograc kilka rundek to jest to właśnie najlepszy sposób, gorzej jak ktoś sie zapisze dzien czy dwa dni wczesniej a turniej w niedziele jest i go nie bezie ? Jak będą reklamy i każdy będzie wiedział że jest na tą 20 to zapisy są w sam raz 15 min przed, eliminuje to tkz walkowery za nie obecność.

 

Kolewjny aspekt który chodzi mi po głowie to gra ns-ow, dopuscenie ich w tym niegdyś mnie :P jest konieczne żeby była wystarczająca ilość uczestników, tylko zastanawiam się jakby tu ogarnąć oskarżenia o wh.. Wydaję mi się że z każdego meczu powinno być robione demko przez jednego z uczestników.

 

Chciałbym żeby wypowiedzieli się ludzie którzy sie na tym znają bo narazie widzę że pisze monologi..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jezeli istnieje jakis szybki i ŁATWY zeby gracze sie nie gubili sposób żeby otworzyć serwer to by było cudo

 

Nie bardzo rozumiem, ale jeśli Ci chodzi, aby robić kilka serwerów na swoim komputerze to jest to możliwe, ale raczej nie dla laika. Krótko mówiąc to nie takie proste.

 

 

Co do konkursów to fajna idea, aby co tydzień rozgrywać krótkie turnieje.

Proponuję zrobić zapisy 4 teamy na 1 niedziele, wtedy w 1-2h rozegra się cały turniej i będzie git. Więcej drużyn na raz jest raczej nie możliwe, chyba, że chcecie siedzieć w niedziele do rana.

 

Jeżeli wszystko będzie zgrane to dodam jakieś info na serwerach, nie ma sprawy. Co do serwera to jeden wystarczy. Krótkie mixy mr 12, przy 4 teamach to nie jest długo. Na razie skombinujcie sobie jakiś serwer we własnym zakresie, jeżeli wszystko będzie szło ok to zakupie Wam serwer prywatny i go skonfiguruje ;)

 

czekam na jakieś konkrety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kilka lecz jeden serwer na swoim komputerze, dokładniej chodzi mi o to że są np 4 teamy. Zaczyna sie turniej, losujemy pary i tak

 

XXX vs YYY

EEE vs QQQ

 

Gracz z pary XXX/YYY z dobrym netem otwiera szybko serwer na którym ta para rozegra mecz

 

W tym samym czasie robi to ktos z pary EEE/QQQ aby i oni mogli rozegrac mecz w tym samym czasie.

 

i jeżeli np mecze wygrały XXX i QQQ to w nastepnej rundzie ktos z tej pary otwiera serwer na swoim kompie i grają nastepny mecz.

 

Jest to możliwe ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale dlaczego nie skoro da sie otworzyc serwer na swoim kompie ? : )

 

zrób serwer i zobacz czy da się grać ;) Do takiego czegoś potrzeba dobrej maszyny, a nie kompa za 1500zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój kumpel na nie najlepszym zrobił server podał ip i graliśmy

 

Ja wygrałem boss

 

[ Dodano: |15 Wrz 2012|, 2012 21:46 ]

Oczywiście chodzi mi o nie najlepszy komputer,wiem ,że to jednak 2vs2 ,ale nie tak zle było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale dlaczego nie skoro da sie otworzyc serwer na swoim kompie ? : )

 

zrób serwer i zobacz czy da się grać ;) Do takiego czegoś potrzeba dobrej maszyny, a nie kompa za 1500zl

 

Kiedyś zrobiłem, tylko było to na potrzeby gry w 2D, w zasadzie tworzonej przeze mnie. :D

Przy dwóch osobach dało się naprawdę zajebiście grać! lol

 

Problem zaczynał się dopiero przy trzech, gdy występowały lagi, oraz przy czterech, gdy ludzik stał w polu A1, a później po 5 sekundach się przemieszczał o jedno pole do przodu. hahaha

 

A w CSie w perspektywnie 3d (+ tekstury 2d) myślę, że mój komp uciągnąłby 1 osobę online.

rofl rofl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobry pomysl tylko wg mnie w gre wchodzi 5/5 lub 3/3 bo 4/4 to bezsens , oczywiscie bym sie na to pisal :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×