Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
SpikeOne 7

Admin F0rtiS !

12 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick z Serwera:F0rtiS[t]

2. Steam ID:STEAM_0:1:37208580

3. Wiek:15

4. Czas spędzony na Serwerze:Ok. 80 h

5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach : Bardzo dobre

6. Znajomość AMXX (x/10):8/10

7. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz kilka zdań o sobie:Ponieważ trzeba banować chatów ; d

8. Mikro:Jest

9. Akceptacja Regulaminu:Akceptuje

10. Reklamy:

http://csnemore.pl/cs-kopytkopl-vt24927.htm#97218

http://cs-nolife.pl/viewtopic.php?p=28321#28321

http://botownia.pl/index.php?/topic/100018078-cs-kopytkopl/

http://cs-rabarbar.pl/viewtopic.php?p=137683#137683

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co chcesz wiedzieć ? ; d

 

Przeczytaj opis wzoru to się dowiesz co trzeba opisać.

 

 

ktoś nie umie liczyć do 5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam cb ,ale to samo co poprzednicy wysil się chłopie

 

Nie spełniasz regulaminu co to postów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIE!! Dla czego? Ponieważ 80h to mimo wszystko jest nic... pograj z pół roku ogarnij server, ludzi którzy na nim grają. Jeśli będziesz kulturalny i lubiany to jakieś szanse będą, a na chwile obecną jedno wielkie NOPE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

streścił wszystko bardzo dobrze, dorób brakującą reklame i będzie na tak, tylko nie wygłupiaj sie na serwerze bo admin jest od 16 a masz no te 15 więc ktoś się może czepiać;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
NIE!! Dla czego? Ponieważ 80h to mimo wszystko jest nic... pograj z pół roku ogarnij server, ludzi którzy na nim grają. Jeśli będziesz kulturalny i lubiany to jakieś szanse będą, a na chwile obecną jedno wielkie NOPE.

 

80h to nic?.... hmmm to ciekawe biorac pod uwage wczesniejsze akceptowane podania gdzie ludzie mieli przegrne duzo mniej godzin! Malo tego - konta na forum mieli zalozone zaraz przed zlozeniem podania a mimo wszystko byli przyjmowani na adminow!

 

To samo tyczy sie Pana Truskaw -> Studiujac poprzednie podania w ktorych smialo stawiales "TAK" domniemam iz sugerowales sie wyborem innych adminow lub samego H@... dlaczego ? Poniewaz to podanie niczym nie odbiega od innych.... Wrecz spelnia prawie wszystkie stawiane mu wymogi, a mimo wszystko stawiasz twarde "NIE". Smiem twierdzic ze gdyby pierwsze dwa posty byly na "TAK", ty tez wypowiedzialbys sie pozytywnie.

 

Nie ma zadnej zasady ktora kieruje wyborem admina. Brak jednej reklamy czy slaby opis "siebie" to nie wyznacznik , natomiast 15h na serwerze i miesieczne konto na forum Wg. mnie o czyms swiadczy.

 

Ja jestem neutralna. Tylko dlatego ze konto masz od roku a postow kolo 25 a co za tym idzie - malo przebywasz na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Hanka pisze, z reszta nie kumam waszego oceniania ludzi.

Koleś tak na prawdę spełnia wszystkie wymogi, a Wy piszecie że na nie, lepiej dawać adminów na próbę.

Z Hania nie zgodzę się z 1 - Tylko dlatego ze konto masz od roku a postow kolo 25 a co za tym idzie - malo przebywasz na forum ", ja na forum zaglądam odkąd friss został 1 adminem czyli koło 2010, a konto mam od roku i mam tylko 140 postów czy to znaczy że mało spędzam na forum, po prostu nie postuję w tematach "liczymy do 666" tylko w tematach które dotyczą serwa oraz graczy.

 

Masz moje poparcie.

TAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Hanka, przepraszam za błąd długo nie wbijałem na forum i nie jestem na bieżąco z innymi tematami.

Ale byłem na innych dobrze rozwiniętych servach modkiem, JH@, itp. i prawie na wszystkich trzeba było przegrać min. 2 tyg żeby się oswoił koleś z servem i było wiadomo że tak szybko nie odejdzie. Takie moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Użytkownika chyba nie obchodzi posada admina skoro od tamtej pory nie logował się na forum.

 

Składaleś już podanie i od tamtej pory nic się nie zmieniło. 0 udzielania się, masz dalej tyle samo postów co miałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×