Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
`CR7

Kolejny - dd2

10 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry: Ra$l-l!D

Nick cheatera: Ichor

Serwer: dd2 only

Data + dokładna godzina: 21.09.2012r. 22:17

Steam ID cheatera (wpisz status w konsoli): 10 "Ichor" 11379 STEAM_0:0:55404008 32 1:12:34 32 0

IP Cheatera (wpisz amx_ip w konsoli): 10) Ichor - 83.10.87.219:2700

 

 

Link: http://speedy.sh/Z9RN8/Nowy-Archiwum-WinRARa-2.rar

Edytowane przez `CR7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc, jeżeli sie nie myle chodzi o mnie, tylko powiedz mi gdzie tu na tym dekmu jestem ja? Chyba nawet nie grałem wtedy bo nie pmaiętam żebym z kimś takim grał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i tak patrzyłem na to patrzyłem no i jakos nie to nudziło, bo zawsze gram tak samo mniej więcej więc jak ktoś ze mną gra to raczej wie. Nie widze tu nic takiego, owszem no dostawałem info na steam ale no kto tego teraz nie robi nie bylo to jakieś wielkie przestempstwo, bo kazdy sobie daje. a no i te dziwne ruchy na początku rund takie czasem to odpisywałem na sms po prostu i sie starałem ruszać. Dla mnie jakoś nic takiego tu nie widać, już po tym demku można dać bana innemu cziterowi temu magikowi co go widać na demku, ale no zostawiam to do rozpatrzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, wiem, że jest to zabronione, ale no przepraszam was, kazdy tak robi no i na tydzień to cyba też przesada, niech każdy sie zastanowi ile razy sam tak robił...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc czekam na wypowiedz H@

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, wiem, że jest to zabronione, ale no przepraszam was, kazdy tak robi no i na tydzień to cyba też przesada, niech każdy sie zastanowi ile razy sam tak robił...

 

Nie wiem, ale nigdy tego nie robiłem, bo to największe lamerstwo używać Venta lub TS'a do tego na FFA (rozumiem mixy, klanówki, mecze). Fakt, że czasami się zdarzy, że ktoś mi info na friends'ach sieknie więc jestem daleki od srogiego nadawania na takiego kogoś. Moim zdaniem jeśli używasz wh to i tak tutaj wpadniesz, bo jak nie ja to przyuważę, to inni admini zostaną o tym poinformowani. Mam doświadczenie odnośnie demek i wyszukiwania cziterów więc co się odwlecze, to nie uciecze. Pamiętaj nie każdą akcję wytłumaczysz podpowiedzią z VT lub TS'a wyjeżdżając na kogoś z celownikiem, ponadto są tez po prostu wpadki typu, a odsunę się od lecącego FB lub HE, którego nie widzę, walne w banię przez ścianę da niepoznaki, reakcja na coś nietypowego za ścianą lub po prostu mega wyczucie, gdy nic nie słyszę 10 raz z kolei. W cuda w tej grze nie wierzę. W farta raz na jakiś czas tak, ale bez przesady. Ok tyle ode mnie, no i pilnuj się bo ja Cię obserwuję i może sam będę miał Cie przyjemność tu wrzucić. Oczywiście gdy nie będzie już lagów na serwerze :)

Edytowane przez BiNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

No spoko, spoko tylko czekam na wypowiedź H@ lub kogoś innego bo już długo nie moge sie jej doczekać czy mogę grać spokojnie na serwerze czy nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu możesz grać nie widzę przeszkód.

Nie dostałeś jeszcze bana ,ale pamiętaj ,żebyś już,więcej tego nie robił,bo to nadzwyczajne w świecie oszutwo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawanie infa na admin chat, steam itd jest zabronione. Jeżeli ktoś Ci daje info to poinformuj go, że jest to zakazane na serwerze i łamie regulamin.

Banujemy za to jednak w szczególnych przypadkach live (na serwerze). W tym dziale banujemy cheaterów, dawanie bana za sprawę opisaną w temacie jest niepotrzebne, gdyż kara np. na 1h, gdy gracz akurat nie gra nie jest żadną karą.

 

Nie rób tego więcej.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×