Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
BtL

ODRZUCONE [UB Support]

10 replies w tym temacie

Recommended Posts

1. Nick: BtL

2. Wiek: 14.5

3. Od kiedy grasz na naszej sieci: Gram tu już gdzieś rok. Zacząłem przed wakacjami 2011, ale miałem przerwę. Po przerwie gram gdzieś z pół roku albo więcej.

4. Ile czasu spędzasz dziennie na forum i serwerach: Na forum spędzam bardzo dużo czasu, na serwera tak samo ale teraz zaczął się rok szkolny i gram może gdzieś z 2h? W weekendy na forum siedzę prawie cały czas oraz na serwerach. Ogólnie wchodzę od razu po wejściu na PC i po grze.

5. Twoje doświadczenie: Na razie brak. Szybko się uczy więc nie powinno być najmniejszego problemu z ową posadą. Dostałem na prób moderatora na dział "Zareklamuj się" i myślę, że radzę sobie dość dobrze. Co do otwierania/zamykania tematów - potrafię to zrobić, więc w moderowaniu forum specjalnie przydzielonych do posady UB Support nie powinienem mieć problemu. W razie czego zgłoszę się o pomoc do "doświadczonych" kolegów z Kopytka :D

6. Dlaczego ja?: Chciałbym Wam pomóc, iż na tym stanowisku jest tylko someone, Michał i Petrus. Dużo razy widzę jak ktoś składa prośbę o UB, i czeka dłuższy czas na UB, gdyż w tej chwili nie ma nikogo z w/w osób. Screeny potrafię rozróżnić czy np. nie ma WH, screeny nie było modyfikowane itp. Do demek używam "x spectate remake" i potrafię rozróżnić czy ktoś na owym demko nie jedzie na WH, AIMie. Możliwe, że jestem z wami jeszcze za krótko, za młody, ale złożyłem podanie i będę się starał o tą posadę. Jeżeli jeszcze nie pora to spróbuje za jakiś czas, bo bardzo chciałbym wam pomóc w łapaniu cziterów. Moje banowanie na serwerach oceniam na bardzo wysokim poziomie, iż próśb o UB nie widzę za często.

7. Reklamy [5x]:

 

1) http://cs-wysypisko....2-COD-TP-DM-BF2

2) http://cspukawka.pl/...p?p=76420#76420

3) http://cs-prosiaczek...2-COD-TP-DM-BF2

4) http://cs-hax.com/cs...bf2-t90018.html

5) http://cs-gra.pl/-vt64792.htm#172000

6) http://urumcajsa.com...p?p=82212#82212 - awaryjna :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem jak najbardziej na TAK

 

Przyda sie pomocna dłoń w ub aby gracze nie zniechęcali się do naszej sieci, z reguły prośby o ub składają gracze z nie przeciętnym skillem, przecież admin nie daje bana za byle co... więc jestem jak najbardziej na tak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osobiście uważam że w 100 procentach zasługujesz na to stanowisko.Często widuje Cię na serwerach zarówno jak i na forum więc widać że naprawdę zależy Ci na tej funkcji.Oczywiście jestem na TAK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rozmawiałem już z BtL ;) Na razie podanie odrzucam, ale pewnie się do niego zgłoszę za jakiś czas ;)

 

Nie zniechęcaj się.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×