Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Kapeja17

[Call of Duty] UB Kapeja

31 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry: Kapeja

Serwer: Cod

Twój SteamID: brak

IP: 89.231.24.2

Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): miedzy 12 a 26 lipca (bylem w tym czasie na koloni)

Powód bana:czitowanie, chociaz nigdy nie mialem czitow nie kompie

Nick Admina który zbanował [KiK]Laki Jest to moja ponowna prosba o ub moze tym razem zostanie pozytywnie rozpatrzona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie jakis nerus,a nie ja no omg... jest mozliwe ze ktos ma takie same ip? i to jest dd2 a ja zawsze gralem na codzie

Edytowane przez Kapeja17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest mozliwe ze ktos ma takie same ip?

 

Nie, chyba że masz zmienne, ale po prośbie wnioskuję że nie masz.... W takich przypadkach tu raczej nie wydajemy Ub...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jezeli ktos sie podepnie pod mojego neta ? bo niestety nie mam zabezpieczenia ? A i moze sie to przyda, często jak wchodzilem na inne serwery bo szukalem innego rowniez fajnego coda to gdy dodalem ip probowalem wejsc pisalo mi ze mam tez bana perma a pierwszy raz wchodzilem na ten serw.

Edytowane przez Kapeja17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę potwierdzić, że gracz Kapeja nie cheatuje. Znam go 4 lata w realnym świecie.

Może administracja dałaby mu chociaż jakis okres próbny, czy coś takiego.

Bardzo bym o to prosił, ponieważ chcemy pograć w raz z 2 innymi kolegami.

Prawdopodobnie niektórzy zakupią klasy premium na COD.

 

Dziekuję, ST0P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie ktoś napisal prawde, jest to moj real ktorego zaprosilem na ten serwer tak jak i 4 innych kolegow, ktorzy potwierdza ze nie czituje ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Jezu, nie spam, a ten Twoj kolega jakos malo wiarygodny jest z racji tego, ze ma 1 posta. Tez potrafie wbic, zarejestrowac sie i wyjsc. Te obietnice na nikim wrazenia nie robia, poza tym serwer i tak jest rozkrecony.

 

Nie ma mozliwosci, aby ktos w ciagu 3 miesiecy, ba nawet 3 lat uzyl adresu IP, ktorego uzywales TY.

Adresy IP (w przypadku nawet tych zmiennych) sa przechowywane w bazie danych adresow IP. Uzyte adresy IP sa w takim jakby "archiwum" i nie sa przez nikogo uzywane. Wiec nie gadaj glupot. ;)

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Posłuchaj Adminie, chcesz cos o mnie wiedzieć ?? prosze bardzo.

Wejdz jak moj kolega powiedzial na skype lub na ts3 i zobaczysz. A raczej uslyszysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sindbad, nie upraszal by sie tak, gdyby mu nie zalezalo.

Jest tyle serwerow COD z ta sama wersja moda ze to szok.

Wiec ja nie wiem z czym ty sie sprzeczasz.

Banuj za niewinnosc, prosze bardzo.

Tylko, ciekawe jak pozniej serwer bedzie dzialal bez wplat na serwer.

Nie wiem dokladnie ile ten wasz VIP czy PREMIUM klasa kosztuje, ale wiem ze nie oplaca sie stawiac serwerow bez zaplaty ze strony uzytkownikow.

Jezeli kojarzysz serwer csserwis.pl, to ten serwer trwal i trwal, ale nagle pojawil sie admin, chyba mial nick : Ka$htaN, czy jakos tak, serwer upadl, bo ten za przeproszeniem IDIOTA, banowal jak ktos mial nick na "N" naprzyklad. Tak wiem to smieszne ale prawdziwe.

Podal ze mial 24 lata, ale zachowywal sie niedorosle.

Wszyscy znalezli sobie nowe serwery, a tamten serwer upadl. Robil to wtedy kiedy akurat H@ byl na wakacjach z rodzina.

O niczym nie mial pojecia.

Wiec sa gracze, jest kasa.

Jest kasa, jest serwer.

Jest serwer sa gracze.

I tak w kolko.

 

Pozdro. ST0P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ST0P[/color]' timestamp='1350574690' post='87793']

Wiec sa gracze, jest kasa.

 

No niektorzy tylko dużo gadają, a grosza by nie wydali.

 

Co do tych obu, to z jednego kompa raczej nie piszą. Mają różne IP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja akurat kupilem vipa na codzie, i jak ktos nie wierzy ze jestesmy zupelnie innymi osobami to mozemy na skype gadac a raczej sam ze soba nie pogadam .. wiec jest szansa na tego ub ? ...

Edytowane przez Kapeja17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha to czyli masz steama, ale grasz na ns? Fajnie.

 

Co do mojego posta - zle mnie zrozumieliscie, nie sadze, ze jestescie jedna i ta sama osoba, tylko po prostu Pan ST0P to Twoj kumpel, ktorego poprosiles aby tu sie zarejestrowal i wspomogl Twoja prosbe. Niestety jego glos sie za bardzo nie liczy.

 

Powinnismy rozpatrzyc demko Lakiego, ale niestety takiej opcji juz nie ma. Ban zostal nalozony dwa miesiace temu, sprawa nie zostala wyjasniona z winy gracza, wiec to nie jest juz nasz problem. Trzeba bylo sie wczesniej ubiegac o ub. Osobiscie jestem za brakiem ub.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam steama konto kapeja sie chyba nazywa ale nie jestem pewnybo od kilku miesiecy nie uzywam

 

hahaha hahaha mój się nazywa Zdzichu, a tak na serio pierdzielisz jak potłuczony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie sindbad stop to moj kumpel z ktorym gram od kilku lat w csa i zawsze gramy razem i wczesniej tu gralismy dlatego poprosilem go zeby to napisal bo skoro sie juz z nim calkiem dlugo znamy to chyba wie np ze nie czituje ...On gra a ja nie moge ... Mowiles zebym wczesniej pisal o ub jak moglem to zrobic bedac na koloni ?... Wczesniej pisalem tez temat i napisali mi zebym zmienil ip jezeli to nie ja, ja nie mam takiej mozliwosci wiec czy nie latwiej bylo mnie odbanowac niz zebym ja musial tworzyc sobie jakies problem i biegac do mojego dostawcy? Bo chyba wam tylko na tym zalezy, latwiej bylo by poprostu dac ub niz ja mam latac za dostawca...

Edytowane przez Kapeja17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×