Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
pepis

Prosze o Ub

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry: Pepiś [t]

Serwer: Cskopytko only dust2

Twój SteamID: 2705 STEAM_0:0:3505239

 

 

Kiedy zbanowany: dziś

Powód bana: haxy

Nick Admina który zbanował: Bind!!!!!..

 

Link do screenów 3x (Jeśli zostały zrobione): A tu co lepsze nie ma ss bo mi ich nie zrobił wasz adm co mie bardzi dziwi gram juz tyle lat w csa i to nie tylko na polskich serverach to 1 raz gdzie nie zrobiono mi SS :OO pozdrawiam prosze o Ub

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://158310.hltv2....-1350831900.zip

 

Jak dla mnie kolega skanuje ściany i używa aima. Może i grasz długo, na ffa.

Pobierzcie tez demko wczesniej. Obserwowałem go dłużej stąd zero ss'ów.

 

Jak zwykle proszę o Waszą ocenę.

 

EDIT:

Acha, a to mistrzu pamiętasz stara dobra BL lista pseudo-graczy cs.pl?

http://wonid.pwii.pl...anned-steam.cfg

 

Petrus jakbyś mógł update zrobić byłoby fajnie.

 

Wyszukaj tam siebie Pepisiu. Myślisz, że nikt nie pamięta ? Jesteś na starej dobrej czarnej liście serwisu cs.pl gwiazdorze ffa.

 

Dodany przez Fomfnego, wpadłeś na hlg, no żal i nie zmądrzałeś. hahaha.

http://board.counter...ghlight=3505239

 

Dodany 1 maja 2005 roku.

Edytowane przez BiNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahah Śmiać mi sie chce z ciebie typie jesli nie umiesz oceniać nie rób tego bo tylko szkodzisz jak ci inni z tego starego 4um. ty tylko umiesz sie okopac na respie i czekac wiec nie wiem jak ty mozesz oceniac kogos za ma aima. jak ty czlowieku nie byles na zadnym polski lanie ani tym podobnym meetingu

Pozdrawiam! i ogarnijcie adm bo i tak all cisna po nim bo jest jebanym nieogarem i zerewm w skillu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tutaj mamy przykład niesłusznego bana lub bez mocnych argumentów. BiNd!, demo które wrzuciłeś za dużo nie pokazuje. Aim'a tutaj nie widać na pewno. Niezłe rundy przy odrobinie szczęścia i stąd hs'y.

Gracz ten korzysta ze STEAM'a, więc tym bardziej trzeba brać poprawkę przy takich karach jak perm ban. Ratuje Cię jedynie poszlaka w postaci BL/cs.pl.

 

Bana zdejmuje tymczasowo, ale temat zostawiam. O tym czy bana przywrócić czy zostawić ub - zadecyduje PETRUS, mamy tutaj kwestię wiarygodności innych źródeł niż własne.

 

TYMCZASOWE UB !

 

pepis, nie wiem po co się spinasz. Po sposobie pisania widzę, że ze szkołą jesteś na bakier, a z kulturą słowa już dawno się pokłóciłeś. Skoro jesteś pewien swojej niewinności, to po co wyzywasz i się unosisz? Uznaje UB dla Ciebie, ale z racji dowodów i tego jakie zostawiłeś po sobie wrażenie - UB dostajesz dopiero dzisiaj oraz tymczasowo, ponieważ trzeba się przyjrzeć Tobie dokładniej.

 

Szanuj innych, to uwierz mi - inni będą Ciebie szanować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. BL counter-strike.pl nie jest i nie była poszlaką (zwłaszcza w okresie w którym ów pimpuś, tfu pepiś otrzymał bana).

2. Na HLTV demku w CS 1.6 z tego co wiem nie widać wszystkich klatek i nie jest to takie widoczne na demie (lepsze demko z POV'a) jak w rzeczywistości patrząc na gracza.

3. Dziecko, L4F pamiętasz pewnie tylko z opowieści, a klany 23, TOP kojarzysz, czy tez już nie ? Jak nie to zamilknij netowy napinaczu.

4. Koleś mógł sobie pograć na serwerach zagranicznych bo nie było listy BL na nich. Kiedyś lista BL była autorytetem ćwoku (do Pimpusia). Mogłeś sobie pograć na no-name serwerach co najwyżej.

 

Tyle z mojej strony.

 

5. Co najważniejsze z dniem dzisiejszym rezygnuję z funkcji admina na serwerze cs.kopytko.

 

Dziękuję za wszystko i do zobaczenia na serwerze.

 

Szkoda mi czasu na użeranie się z dzieciakami. Wolę pograć. Nie będę udowadniać, że nie jestem garbaty.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez BiNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gdyby pod uwagę wziąć tylko i wyłącznie demko, które zamieścił BiNd! to graczowi należy się UB na pewno, gdyż tak jak napisał kolega malesiak po prostu nic na nim nie widać, a tym bardziej aima. Wygląda na to, że gracz po prostu krótko mówiąc wie o co chodzi w grze.

 

W pewnym sensie odnośnik do starego BL'a, na którym gracz ma bana to jest jakiś argument. Ale czy wystarczający ? Nie zapominajmy, że puki, co bany z cs.pl nie są dodane na kopytko i aktualnie nie obowiązują. Gdyby gracz miał bana na obecnym BL'u nie było by żadnego problemu i na pewno więcej na serwerze by nie pograł. Sprawa puki, co jest otwarta może potoczyć się zarówno w jedną jak i drugą stronę. Gdyby wziąć pod uwagę tylko obowiązujacy regulamin to graczowi należy się UB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
BiNd![/color]' timestamp='1350924154' post='88075']

Co najważniejsze z dniem dzisiejszym rezygnuję z funkcji admina na serwerze cs.kopytko.

Przykro mi, że posadę admina na Naszej sieci traktowałeś jedynie jako 'użeranie się z dzieciakami'. Czego się spodziewałeś? grasz od dziś, aby zauważyć, że nie grają sami +16?

 

UB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×