Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
KuRaK

Coś nowego : P

3 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Moimi propozycjami są:

1. Zwiększyć czas mapy, bo aktualnie chodzi tylko o pozabijanie sie w pierwszej minucie i bieganie byle gdzie, a moim zdaniem powinno się pobronić paki, czy próbować ją zdobyć.

2. Mało ważne, ale wkurzające niezamykanie się shopa : P Może to nic takiego, ale mnie wkurza, bo mam ustawionego binda i jestem przyzwyczajony, że kupuje coś i biegnę, i nie moge zmienić broni, bo shop dalej otwarty : P

3. Zwiększenie slotów tak do 31 :P Ponieważ zawsze serw stoi full i brak miejsc, a po drugie będzie większa sieka :D

4. Pousuwać niektóre perki, bo niby jest ich full, a nikt n ie uzywa, ja rozumiem, że jak pousuwacie, to będą biegac tylko awp i kierowcy, ale taki perk jak McDonald, chyba nikomu się nie lootną, a jest w liście : P

5. Usunięcie pluginu, że widać info na chacie: Player znalazl perk- lyk jabola, czy jakoś tak, bo to nie potrzebne i tylko wkurza, jak chcesz zobaczyć jaki perk ci sie wylosowal, to szybko ucieka informacja, bo to się wyswietla, a po drugie jak cos dobrego sie komus wylosuje to od razu nooby chca sie wymienic : P

 

Dziękuję i proszę o wypowiadanie sie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Co ma czas mapy do nie wykonywania celów mapy?

2. A jeśli ktoś chce kupić np. kikla razy perk lub exp, albo kilka redbull to za każdym razem ma otwierać sklep ponownie, tak?

3. na razie musi wystarczyć

4. Wszystkie perki z listy są, po prostu go nigdy nie lootłeś. Jeżeli któryś źle dziala to należy to zgłosić. Nie można zostawić samych dobrych, bo za łatwo było by je zdobyć.

5. Naciskasz konsole ~ i masz całe info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to kolejny bezsensowny post tworzony na siłe. Jest dobrze tak jak jest i nie potrzeba żadnych gruntownych zmian. Wg. mnie temat do zamkniecia,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×