Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
LooQ

Gametracker

10 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Takie moje małe pytanko. Dlaczego na gametracker.com nie ma statystyk ogólnych całego serwera tylko bieżące? Fajnie to wygląda i wiele osób na to zwraca uwagę (np. ja) przy wyborze serwera.

 

Może dałoby radę coś z tym zrobić? Albo zrobić coś takiego na stronie tej chociażby? Ranking dnia, tyg., mies., roku, all?

Może jakieś nagrody za top3 w rankingu miesięcznym (drobne czyli np. kubek, koszulka, mycha, podkładka, etc.)

I nagrody roczne (klawiatura, myszka, słuchawki)?

 

Myślę, że to przyciągnęło by mnóstwo osób na serwer, oczywiście to tylko moje spostrzeżenia i propozycję do dyskusji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest konkurs na top5, jest on zainicjowany wedle uznania adminów raz na kilka miesięcy i trwa m/w 20 dni.

 

Teraz wyobraź sobie kilka tysięcy graczy cs'a którzy wchodzą codziennie na to forum i sprawdzają czy jest konkurs. Wyobrażasz sobie to? Ja też nie.

 

Jeśli jednak wprowadzisz stały konkurs nawet z pierdołami (pendrajf, podkładka pod mysz, długopis, kubek, czapka, koszulka, piżama, czołg, replika tupolewa) to ludzie będą grać choćby żeby coś może wygrać?

 

Widzisz różnice? Chodzi mi o konkursy stałe o których dowiedzą się wszyscy CS-maniacy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ranking:

http://cs-kopytko.pl/psychostats/dd2/

 

Na gametracker nie będę kolejny raz tego robił, gdyż z niewiadomych przyczyn co jakiś czas resetuje sie samo 'przynależenie danego serwera do osoby' tzn claim server i wszystko się resetuje. Szkoda czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ok, kumam, nawet o tym nie wiedziałem ale super, że jest coś takiego.

 

A jak odniesiesz się co do sprawy nagród?

Myślę, że to nie jest ogromny koszt jeśli macie jakiekolwiek fundusze. Może dałoby radę coś zainicjować?

 

@edit

 

Tak sobie właśnie pomyślałem, że wcale nie trzeba dawać nagród co tydzień, bo wiadomo, że to też jest spora kasa, ale...

 

...można zrobić punktację, czyli np. mamy 52 tyg. w roku, 12 miesięcy i ogólnie 1 rok, za każdy okres dla top3 można dać jakieś punkty. Punkty wymieniamy na nagrody. Oczywiście muszą one być jakoś zbilansowane (1 tydzień - 3 punkty, miesiąc 15 punktów, rok - 50 punktów, coś takiego, oczywiście dla TOP3).

 

No i zamiast badziewnych koszulek które też kosztują (chociaż to też reklama, ale ja bym nie założył koszulki z nazwą serwera CS chyba, że do remontu silnika samochodowego :D) można zaproponować tak jak to już robiliście VIPy, sloty, doładowania telefonu, myszki i inny sprzęt, ewentualnie jak już mówiłem pendrajfy, monitory i inne pierdoły.

 

Każdy punkt to powiedzmy jakby 50gr czy coś takiego, żeby było was stać (4 serwery po 3 miejsca to 12 miejsc płatnych z czego wychodzi 24 punkty czyli 12zł około tygodniowo).

Do punktów ktoś mógłby dopłacić jeśli chciałby jakąś droższą rzecz (np. mam 100 punktów i chcę zestaw mysz+podkładka za 70zł czyli dopłacam wam przelewem 20zł a wy mi wysyłacie upragniony gamer kit).

 

Mnie by to przyciągnęło zarąbiście i obiecuje, że będę w top3 co tydzień :D

 

Co Wy administratorzy i Wy gracze na to?

Edytowane przez LooQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sądzę to troche kosztuje . Petrus też [ chyba :D ] nie ("sra") [ sory za wyrażenie ] pieniędzmi i trzeba troche kasy na to dać . jak autor tematu zostanie naszym sponsorem to konkurs jak najbardziej... Wiadomo, że to przyciąga graczy, ale no bez przesady. W takim tępie to za 2 lata to tu będzie ESL...Wg mnie wystarczający jest narazie ten vip i slot. Z żadnymi konkursami na innych serwerach się nie spotkałem...

 

Podsumowując. Jak zostaniesz sponsorem nikt nie będzie miał chyba nic przeciwko, a jak nie no to starczy ten vip i slot ;)

Edytowane przez `CR7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego napisałem, że nie wiem czy mają jakieś środki, ale jest duuuużo sposobów zarabiania przez takie stronki jak ta. Pieniądze można wydać później na reklamę, a skoro się z takim serwerem nie spotkałeś to znaczy, że jest to pomysł genialny i przyciągnie mnóstwo osób! Wrzućcie reklamy AdSense ze stajni Wujka Google i już macie te 20E miesięcznie na nagrody dla graczy :)

 

Myślę, że ludzie graliby nawet dla doładowania na tel. za 5 czy dyszkę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CR7 dobrze mówi ;)

Petrus sam utrzymuje wszystkie serwery, admini są darmowi. Co prawda VIP, doświadczenie itd. nie za darmo ale nie wiem czy to starcza na utrzymanie tego ;)

 

Więc raczej odpadnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dlaczego nie czytacie wszystkich postów? Przecież napisałem nad Twoją wypowiedzią, która nie wniosła nic nowego, że można byłoby zrobić na stronie reklamy. Wiadomo, że ogromnej kasy z tego nie ma, ale niech każdy raz dziennie kliknie i jest już jakiś grosz. Zgodnie z przysłowiem grosz do grosza.. a będą słuchawki :) Sam miałem stronę, około 40 tys. odwiedzin miesięcznie, dało się z tego wyjąć około 100zł na Google AdSense + jakieś kilkanaście zł na AdKontekst od wp.pl i jeszcze jakieś tam grosze z CPMprofit. Nie mówię żeby oflagować całą stronkę jak kościół podczas wyborów prezydenckich, ale wystarczy 1 reklama. Ci, którym zależy na działaniu serwera będą wiedzieli gdzie kliknąć :)

 

Reklamy to tylko 1 rzecz, która może nam dać kasę na nagrody dla graczy i ściągnąć ich jeszcze więcej.

 

Mam jeszcze kilka pomysłów i wiem jak je zrealizować, ale to już obgadam osobiście z Petrusem.

Edytowane przez LooQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory za nowego posta, ale chciałem temat odświeżyć. Petrus, nie mogę się z Tobą skontaktować. Jeśli uważasz, że to zły pomysł to napisz i zamknijmy temat. Jeśli chciałbyś o tym pogadać to napisz PW, albo na gadu, a postaramy się wspólnymi siłami rozwinąć tą sieć.

 

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężka sprawa. Nie wiem na jakich sieciach byłeś wcześniej, ale takie konkursy organizują po prostu molochy, a nie fora co je odwiedza 80 userów dziennie.

 

Oczywiście jeżeli będą fajne pomysły na konkursy to można coś wymyślić w zamian za nagrody na serwerach lub ewentualnie np. klucz steam.

 

Co do reklam to nie jest tak pięknie jak Ci się wydaje.

- CPMprofit już nie istenieje

- AdSense, nie wiem może ja źle robię, ale za każdym razem po kilku miesiącach blokują mi konto, z niewiadomych przyczyn.

- AdKontekst itp, ma większe problemy w wypłatą kasy niż jest to po prostu tego warte.

 

Jeżeli masz jakieś pomysły to załóż nowy temat lub napisz na PW. Sorki, ale nie licz na to, że na do Ciebie napiszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×