Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
PuLL.

Prawdziwek na adma :D

19 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick z Serwera: Grzybek

2. Steam ID:1. Nick z Serwera:

2. Steam ID: STEAM_0:1:51329488 0 00:12 139 1

3. Wiek: 14

4. Czas spędzony na Serwerze: Prawie 2 lata :)

5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: Duże byłem adminem na wielu serverach(w tym na kochanym kopytku :))

6. Znajomość AMXX (8/10)

7. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie:

Lubie utrzymywać porządek na serverze, ogółem jest też mało aktywnycha adminów tak na codzień to Happy Angel jest a reszta rzadko.

Poza tym miałem już admina na kopytku wiele osób mnie zna i lubi większość adminów ;d

8. Mikro [TAK/NIE]: TAK [jestem po mutacji i myślę że mam opanowany głos]

9. Akceptacja Regulaminu: Oczywiście

10. Reklamy: W przeszłości robiłem wiele chyba nawet do podania, ale jeżeli bedzie trzeba zrobić jeszcze to zrobię.

No to z mojej strony tyle, wypowiadajcie się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btk, to dlatego że ostatnio nie mogę sobie poradzić z pingiem ale cały czas staram się znaleźć rozwiazanie problemu.

 

PS. mam 14 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleś chyba już z 5 razy podanie składał. Raz admina dostał i chyba nie było najgorzej. Ja bym dał szansę, jestem na tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widuje Cie na serwerach, reklamy musi zrobić każdy nawet jeśli podanie nie zostanie zaakceptowane.

 

Na razie na nie, przykro mi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na codzie mimo ze ping mnie cały czas wyrzuca z gry to staram się dochodzić. Jeżeli gdzieś mnie widać to na COD/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Grzybek[/color]' timestamp='1352658743' post='89825']

8. Mikro [TAK/NIE]: TAK [jestem po mutacji i myślę że mam opanowany głos]

Co to gadasz? ty nie masz mutacji, chłopie... ile razy cię słyszałem, to chyba wiem. A mutacji się nie przechodzi z dnia na dzień.

 

Grzybek[/color]' timestamp='1352658743' post='89825']

10. Reklamy: W przeszłości robiłem wiele chyba nawet do podania, ale jeżeli bedzie trzeba zrobić jeszcze to zrobię.

No to z mojej strony tyle, wypowiadajcie się.

Moim zdaniem w ogóle się nie przyłożyłeś do tego podania... chyba wyraźnie ci pisze, że musisz zrobić 5 reklam nie?

 

Jak na razie jestem na NIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Froxen hmm chłopie raczej tylko matek ma komentarz co do mojego głosu bo wie jaki miałem około roku temu a nawet wcześniej a jaki mam teraz to po 1 a po 2 to ty mnie nie słyszałeś raczej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja Cię dobrze znam z COD'a

I jestem na TAK !: D

Ale taka mała rada:

-Nie SPAMUJ w swoim podaniu (oni się wypowiadają ty nie musisz komentować, to ich zdanie)

-Zrób dla świętego spokoju te reklamy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko to mój ostatni post ale reklamy zrobię jak oganrne ping bo bedzie mnie wywalać cały czas z gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie:

Lubie utrzymywać porządek na serverze, ogółem jest też mało aktywnycha adminów tak na codzień to Happy Angel jest a reszta rzadko.

 

 

Co do tej kwestii to jest fałszywa, większość adminów zjawia się co chwilę na serwerach, sam na swoim przykładzie mogę powiedzieć , że jestem praktycznie co chwilę .

 

Podanie:

Na NIE , ponieważ :

-wiek

-brak chęci w podaniu, takie na odpierdziel się

-nie widuję Cię na serwerach

-reklamy

 

Włóż w ten serwer więcej serca i chęci od siebie , a w przyszłości dostaniesz myślę szanse , dlatego też na razie jestem na NIE ! :)

 

 

 

Jeszcze chciałbym dodać jedno. Truskaw nie używaj wulgaryzmów powinieneś dostać za to warna i ktoś kto stara się o UB SUPPORT'a nie zna regulaminu forum?! Przykro mi ale za wysoko mieżysz.

 

 

Gdzie ja w swoich wypowiedziach używam wulgaryzmów, bądź kogoś obrażam ?

Edytowane przez truskaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Grzybek[/color]' timestamp='1352664338' post='89864']

Spoko to mój ostatni post ale reklamy zrobię jak oganrne ping bo bedzie mnie wywalać cały czas z gry.

Co mają reklamy do pingu? :)

 

Jestem neutralny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze chciałbym dodać jedno. Truskaw nie używaj wulgaryzmów powinieneś dostać za to warna i ktoś kto stara się o UB SUPPORT'a nie zna regulaminu forum?! Przykro mi ale za wysoko mieżysz.

 

I Drew reklamy mają to do pingu że muszę najpierw ogarnąć sprawy techniczne bo jeżeli nie zrobie czegoś z pingiem admin bedzie mi zbędny.

Edytowane przez Grzybek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem neutralna, byles tu adminem i z tego co czytam radziles sobie. Co do wieku to faktycznie jestes troche mlody ale bez przesady, widywalam tu adminow rok mlodszych ktorzy ogarniali lepiej niz inni. Zrob reklamy i pokazuj sie na serwerze.

Edytowane przez Haneczka1985

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A fjjendz iezdem na dag, bonjefasz kra du ot bodzontku j krauem s njm, iezd okarnjendy parcjei njsz ia :D Czyli tak :P Kto potrafi rozczytać jest spoczko ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem NEUTRAL;/ dlaczego? dlatego ze jak jeszcze gralem na COD to byles widoczny w grze a teraz niezabardzo cie widac moze dlatego ze gram na dd2 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×