Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
BiNd!

[dust2 only] sQbansky [STEAM_0:1:39809015]

6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry: BiNd!

Nick cheatera: sQbansky

Serwer: d2only

Data + dokładna godzina: 17.11.2012 21:34 (wtedy się wkurwiłem nie na żarty)

Steam ID cheatera (wpisz status w konsoli - dla zgłoszeń steam konieczny screen): STEAM_0:1:39809015 -

IP Cheatera (wpisz amx_ip w konsoli): nie zrobiłem, ale koleś ma zmienne ip i zmienia je nałogowo - http://cs-kopytko.pl...er.php?id=23013

 

Demko HLTV wrzuciłem na speedshare - http://speedy.sh/cdF...-1353098220.zip

Screen statusu - http://www.speedysha...e-dust20004.bmp

 

Podejrzenie o wallhacka jest uzasadnione następującymi akcjami:

 

1R - akcja brama na długiej, akcja środek koleś skanuje kolesi nie widząc ich, a na środku śmiesznie uciekał przed CT, którego już namierzał na murku gali.

2R - 1:41 - akcja na galerii - widzi dwóch CT przez ścianę i nagle się cofa ^^ .

3R - 3:25 - gość skanuje dolny trup i wychodzi z celownikiem wprost na CT perfidna akcja, albo boskie info w oczach.

5R - 7:20 - kolo się cofnął przed strzałem w jego team mate'a z kierunku bs'a A od CT'ka z awp (może moja imaginacja, ale proszę zwrócić uwagę na jego reakcję tuż przed strzałem, a nie mógł widzieć normalnie CT, po prostu się chowa)

 

znudziły mi sie rundy

 

12:30 - skan gali, strzały przez murek gali - zobaczcie jak się cofa jak widzi gromadkę CT, a ich jeszcze nie słychać.

 

To by było na tyle, szkoda czasu wg. mnie oglądać dalej. Proszę o Waszą ocenę tego za przeproszeniem "śmiecia", psującego grę na serwerze. Po ewentualnym pozytywnym rozpatrzeniu proszę o wrzucenie kolesia na BL'a.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no co tłumaczyć się nie będę bo winny się tłumaczy jak to mówi przysłowie ale powiem jedno ip mam zmienne o 1 w nocy się router wyłącza i o 6 włącza także dlatego mam inne ip codziennie :)

a co do demka no to czekam na wypowiedź innych bo ja mówię że jestem niewiny i tutaj kończy się moje wypowiadanie w tym temacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tłumaczyć się nie musisz, bo i tak jesteś spalony już, gdybyś chciał to byś sam opisał te akcje.

 

1 akcja - około 20 sekundy w Anarchii - Po 1, wchodząc tam wiedziałeś od razu gdzie stoi CT strzelający się z TT, potem zobaczyłeś że stoi około 3-4 CT to się cofnąłeś, idziesz gala, widzisz CT raszujące środek i powoli celownikiem jedziesz w lewą strone, zauważyliście to?

 

2 akcja - Dalszy ciąg akcji wyżej, mając pakę grajac ECO, wchodzisz na BS na takim pewnym siebie że nie rozglądasz się nigdzie indziej, tylko po prostu wchodzi na niego i plantujesz pake.

 

3 akcja - Hahaa! Gdyby ta akcja była jako pierwsza od razu za nią bym Cię zbanował minusie! Plantując pake, widzisz i jedzie celownikiem po CT wchodzącym na bs'a od siebie z respa, widząc to chciałeś wskoczyć na skrzynie, nagle widzisz na gale że wychodzi nastepny CT nie wchodzisz na skrzynie, i cofasz się za nią I zabija Cię CT.

 

Dalej nie oglądam wystraczy akurat to co napisałem, oraz akcje podane przez Binda.

 

 

Koleś odpalony na 100 %

BL wita. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilkakrotnie zostałem poinformowany, że dany gracz czituje, ale gość się nieźle wycwanił, ponieważ pozapraszał adminów na steam i gdy nie grali to mógł sobie spokojnie odpalać ile chciał. Także jak wbijałem to albo go już nie było albo po prostu wyłączał. A przecież nie będę banował kogoś jak nie widziałem, że czituje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×