Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
wuu.

wuu. na mayora ;]

21 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick z Serwera: wuu.

2. Steam ID: 0:1:22038369

3. Wiek: 16

4. Czas spędzony na Serwerze: http://cs-kopytko.pl...index.php?q=wuu.

5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: Byłem współwaścicielem na 3 sieciach.Wszystko co potrzebne komendy , amx itd. opanowane.

6. Znajomość AMXX (x/10) 6-7/10

7. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie:

Hi , mam na imię Dawid , na kopytku jestem od 22 czerwca 2011 roku. Od tamtej chwili gram tylko na jednym serwerze " Dust2only "

Myślę że mógłbym zaoferować swoją pomoc co do porządku na onlydd2 , mój staż wynosi prawie 6 lat. Jedną z ważniejszy informacji

dlaczego akurat ja miałbym zostać adminem jest to iż często przesiaduje późnymi porami , jak i w nocy. A z tego co zauważyłem

wiekszość adminów nie może być obecna w nocy.

8. Mikro [TAK/NIE]: TAK

9. Akceptacja Regulaminu: TAK

10. Reklamy:

 

http://zdobywcygier....p?p=17010#17010

http://cs-gra.pl/-vt70248.htm#185721

http://www.cs-forfun...php?p=1175#1175

http://www.cs-poligo...p?p=10783#10783

http://cs-premium.xa...c.php?p=684#684

 

Pozdrawiam i licze na pozytywne rozpatrzenie mojego podania .

wuu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Tak, czesto go widuje na serwerze, kulturalny i mily czlowiek. Wlasnie takie osoby, ktore sa zwiazane od dluzszego czasu z serwerami kopytka powinny skladac podanie. Nie osoby ktore pograly z nami miesiac i juz im sie wydaje ze wszysto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem go kilka razy na dd2 i ogarnial. Mysle, ze poradzi sobie, TAK!

Edytowane przez BtL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem neutralny jako gracz :). Nie toleruję marihuany i wszelkiego jej pochwalania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bind , ja nie próbuje poszerzać reputacji marihuany , ani nikogo nie namawiam do próbowania czy coś w tym stylu.

Uważam że każdy ma mózg i to czy skosztuje jakiejś używki zależy tylko i wyłącznie od niego.

yo

Edytowane przez wuu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie marihuany - otworzę tamat o tym.

A co do podania jestem na Tak, bo mnie prosiłes :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

22 posty od tamtego roku, jak dla mnie to trochę za mało udzielasz się na forum. Nie znam Cię kompletnie, bo się nie wypowiadasz w żadnym temacie.

Co do dd2 to rzadko tam gram tak naprawdę, wole TP, więc się nie wypowiem. Jeśli jest tak jak pisze Haneczka to byłbym na tak gdyby nie to co napisałem wyżej, to jest moja ocena i nie mogę jej wystawić po wpisach innych osób.

Kurde, czuje, że jesteś spoko i dałbyś sobie radę tylko szkoda, że brak zaangażowania w życie forum :(

 

Będę na TAK jeśli wrzucisz z 5 demek cziterów i będą one trafne. Może jeszcze wypowie się ktoś do kogo kolega pisał w sprawie kłopotów na forum? Jeśli nie było takich zgłoszeń to nie widzę sensu tego adminowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wuu.- jestem za przyznaniem Ci funkcji admina.

 

LOOQchcialDOBRZEwyszloZLE - nie dyskutuj, do czasu rozwiązania Twojego problemu z banem, powinieneś zachować się jak chłop z jajami i zrzec się funkcji admina. Ja jestem za wrzuceniem Cię na BL i tam zadecydują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Viertnik, ja tylko wyrażam swoje zdanie i mam do tego prawo.

 

Poza tym jeśli masz do mnie jakiś problem to pisz na pw, nie musisz robić offtopu. Admina mam po to żeby pomagać w utrzymaniu porządku na serwerze i to staram się robić więc nie widzę powodu zrzekać się z tej funkcji, bo to nie jest nagroda tylko obowiązek i staram się go dobrze wykonywać. Poza tym na każde wasze pytanie i zarzut odpowiedziałem, niektórym na pw. Więc mój temat zostaw w spokoju i nie poruszaj go w podaniach innych kandydatów.

 

Co do podania to powtórze się skoro już postanowiłem tutaj napisać. Jeśli gość faktycznie dużo gra i raportuje (bo ja go nie widziałem, nie gram na dd2) to jestem na TAK. Jeśli nie to na NIE ponieważ kompletnie nie dał się poznać użytkownikom na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
LOOQchcialDOBRZEwyszloZLE[/color]' timestamp='1353915275' post='91100']

Będę na TAK jeśli wrzucisz z 5 demek cziterów i będą one trafne.

 

 

Gościu, Ty nawet nie spełniałeś wymogów pisząc o admina, więc z takim pisaniem nie masz co się wychylać nawet.

Może Ty wrzuć sobie 5 demek cziterów, a by bedziemy oceniac czy są trafne, już 1 demko Matek zrobił i BL oceni czy cheat, wiesz coś o tym nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wrzucajcie, czy ja coś mówię? Wyjaśniłem wam to co chcieliście widzieć, prosicie żebym wam głupią akcję na gali wyjaśnił jak gościu z famasa wali w typa który stoi obok mnie :D

Nie bądźcie śmieszni, proszę was. I co? Wrzucicie mnie na BL, zapłacicie im żeby nawet na demo nie spojrzeli, a przy odwołaniu odbanowali, bo każdy patrzy tylko na sędziego. Wejdźcie sobie zresztą na youtube czy inną stronę i wpiszcie blacklisted.pl. To jest kpina, dlatego właśnie esl z nimi już nie współpracuje. Ale skoro dla was to jest wyrocznia to bardzo proszę.

 

I proszę was jeszcze raz, ogarnijcie się. To jest podanie o admina, a nie wątek mojego rzekomego czitowania więc nie róbcie tutaj offtopów i piszcie albo pw, albo w odpowiednim dziale, bo na tą chwilę to należą nam się warny. Powinniście dawać przykład, a w tym momencie się nie popisaliście.

 

A co do podania jestem na Tak, bo mnie prosiłes :D

 

Nawet jeśli żartowałeś to jest to głupi żart i skoro tak dajecie głosy to gratuluje rozumu :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
iTo[/color]' timestamp='1353892501' post='91096']

A co do podania jestem na Tak, bo mnie prosiłes

Dla mnie to też jest śmieszne. Jeśli ja mam współpracować z tak wybranymi adminami to ja dziękuje za współprace.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za ludzie, to zwykły żart.

Przecież wiadomo że nie był bym na tak, skoro gościa nie znam i nie widuję na serwerze.

Zapewne dostanie admina bo spełnia WSZYSTKIE wymogi w podaniu o admina.

Edytowane przez iTo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno mnie dziwi. Będąc współwłaścicielem 3 razy masz taką małą znajomość amxx? Mam pytanie Do składającego podanie. Jak wgrywasz pluginy na serwer?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obiektywna ocena 6, czy 7 na 10 to i tak o wiele więcej niż 8, czy 9 w przeciętnym podaniu. Już wiele razy spotykałem się z sytuacją kiedy nowy admin pyta się mnie "jak to było" mimo, że po jego podaniu można było mieć zupełnie inne odczucia.

Przytoczę skalę oceniania znajomości amx:

0/10 - Nie wiem co to amxx, nigdy o tym nie słyszałem,

1/10 - Słyszałem o amxx, ale nie wiem co to jest,

2/10 - Słyszałem o amxx znam kilka komend,

3/10 - Znam większość komendy amxmodmenu,

4/10 - Potrafię np. Zedytować Call Of Duty Mod`a,

5/10 - Umiem wgrać pluginy na serwer i rozumiem poprzedni pkt.,

6/10 - Umiem napisać własny mały plugin ( link lub podać kod ),

7/10 - Umiem postawić serwer, wszystko to co wyżej ( link do strony serwera ),

8/10 - Umiem zrobić poważną edycje dużego pluginu ( link do pluginu ), umiem wszystko co jest napisane wyżej,

9/10 - Umiem pisać średniej wielkości mod/plugin od samego początku, to co wyżej jest napisane (link do moda/pluginu),

10/10 - Napisałem duży Mod/Plugin ( Link do modu/pluginu ), Byłem znaczącą osobą w sieci ( Link do forum sieci/ strony sieci )

 

Co do podania to jestem na tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grywam czasami na DD2 i widziałem Cię wiele razy po rejestracji widać, że krótko nie grasz

Tak !

Edytowane przez Lost

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno mnie dziwi. Będąc współwłaścicielem 3 razy masz taką małą znajomość amxx? Mam pytanie Do składającego podanie. Jak wgrywasz pluginy na serwer?

 

Od tego ma się ludzi zawsze...jeśli nie jest się jedynym właścicielem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedną z ważniejszy informacji

dlaczego akurat ja miałbym zostać adminem jest to iż często przesiaduje późnymi porami , jak i w nocy. A z tego co zauważyłem

wiekszość adminów nie może być obecna w nocy.

 

 

Jest to bardzo dobry komunikat skłaniający mnie do wystawienia oceny : TAK :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podanie zaakceptowane - zacznij się udzielać na forum, bez tego ani rusz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×