Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

20 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1.nie dostosowałeś się do wzoru.

2.nie masz demka ani screenów.

3.piszesz ten sam temat 3 raz.

 

 

Koleś żeby dostać UB potrzebne są dowody...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
DumbaSsxD[/color]' timestamp='1354040192' post='91215']

ja ten nick kupiłem od kolegi

omg

 

Mam nadzieję że żartujesz....

 

Tak czy owak ten nick jest trefny od pół roku, raczej nie pograsz na serwerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahaha jak moza kupic nick od kolegi to trzeba być debilem,zamisat wpisac jego nick i grac za free

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiesz dałem za nie 2zł no ale to jednak kupiłem ; D i ja chce tylko powiedzieć że ja wtedy zaczynałem grać w cs i mój pierwszy serwer to był właśnie ten ... a dlatego , ze cienko mi szło bicie lvl to kupiłem za 2zł od kolegi . I dodam jeszcze że nie chce aby mnie wyzywano !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
DumbaSsxD[/color]' timestamp='1354111030' post='91278']

a dlatego , ze cienko mi szło bicie lvl to kupiłem za 2zł od kolegi

 

To mogles kupic exp w sklepie i wyszloby na to samo tylko, ze moglbys dalej grac na swoim nick, a nie na jakiegos czitera..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) WZÓR

2) Nie wiadomo o co chodzi, tylko czas zajmuje taka dyskusja.

3) Debil - nie debil. Takie komentarze zachowajcie dla siebie, bo każdy kiedyś zaczynał i nie wiedział jak się szuka serwerów lub strzela.

 

Brak UB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sry malesiak że Ci otworzę temat, ale:

 

Pytanie brzmi: Dlaczego dostałeś bana?

 

Niestety nie ma na to odpowiedzi w amxbans.

 

Więc niech wypowie się reszta ub support'u, czy dać graczowi drugą szansę, oczywiście po tym jak poprawi podanie wg wzoru.

 

Oraz niech wypowiedzą się admini, którzy udzielali ban'ów z powodem "Aktywny", pomimo że graczowi nie zostało zrobione demo, ani ss'y, ani dział BL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu. Jak dla mnie, to autor, który ubiega się o UB, powinien napisać post ze WZOREM (jakie ip, jaki nick) i podać tam zwięźle opisany problem. W tej chwili są dwa tematy, które są rozwleczone i nie wiadomo o co chodzi - poza tym, że kupił za 2zł nick od kolegi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję to gracz o podobnym nicku dostał dwa bany za max TK, owe bany wygasają automatycznie, dostał jednego jako "Aktywny Ban" który został zdjęty przez Petrusa z dopiskiem "pomyłka admina".

Pytanie brzmi dlaczego gracz dostawał kolejne "Aktywny bany" pomimo braku powodu. Drugie pytanie, dlaczego gracz o tym nicku zamiast od razu odwołać się od bana zmieniał IP i wchodziło ponownie na serwer łamiąc tym samym regulamin?

 

Jak dla mnie powinien otrzymać UB, dodatkowo proponuję obserwację gdy gracz i dowolny admin będzie na serwerze.

 

 

Dumbass idź stąd zapomniałeś już jakie pw mi wysyłałeś za to że dałem Tobie bana?

 

Proponuję zacytowanie lub złożenie skargi na gracza, w tym wypadku może otrzymać karę za obrazę.

 

DumbaSsxD, tłumaczenie trochę dziwne, następnym razem pisz od razu zamiast robić zamieszanie i wchodzić na aktywnym...

Edytowane przez C47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3) Debil - nie debil. Takie komentarze zachowajcie dla siebie, bo każdy kiedyś zaczynał i nie wiedział jak się szuka serwerów lub strzela.

 

Przeczytaj ze zrozumieniem, prześledź tematy założone przez niego, przeczytaj komentarze adminów odnośnie gracza, a potem pisz bzdety profesjonalisto za 2 grosze. Chyba Ci się poprzewracało lekko w główce od tego UB. Napisałem za przeproszeniem. Jeśli mnie nie trawisz, to, to napisz wprost, a nie walisz jakieś pseudo suche kawałki. Na banałach w życiu daleko nie pojedziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj ze zrozumieniem, prześledź tematy założone przez niego, przeczytaj komentarze adminów odnośnie gracza, a potem pisz bzdety profesjonalisto za 2 grosze. Chyba Ci się poprzewracało lekko w główce od tego UB. Napisałem za przeproszeniem. Jeśli mnie nie trawisz, to, to napisz wprost, a nie walisz jakieś pseudo suche kawałki. Na banałach w życiu daleko nie pojedziesz.

 

Kolego. Nie do końca wiem o co Ci chodzi. O kwestii "debila" napisałem ogólnie, bo każdy to podłapał - nie napisałem do CIEBIE. Prześledziłem temat, ale nie jestem od tego żeby wszystko lepić w jedną całość.

O co w ogóle chodzi w kwestii trawienia? Kompletnie Cię nie znam (tylko z "widzenia"), nigdy nic do Ciebie nie miałem - ani na plus ani na minus. Skoro tym postem wybuchłeś, to może Ty razisz jakąś urazę do mnie?

"Profesjonalisto za 2 grosze" ? Chciałbym chociaż takim być profesjonalistą. Zatem mogę uczyć się od Ciebie?

 

Jeżeli chcesz mi odpowiedzieć, to zrób to na PW, aby tutaj nie śmiecić. Główny nurt tego tematu rozwiąże już viertnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie stać Cię na naukę ode mnie, a ja nie mam czasu na to, ani mi nikt nie zapłaci. Koniec offtopa z mojej strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
.

Pytanie brzmi dlaczego gracz dostawał kolejne "Aktywny bany" pomimo braku powodu.

 

Z tego co pamietam to była zmiana czy czyszczenie Amxa w maju/czerwcu

Dlatego gracz DumbasS xD ma ciagle aktywne a nie ss/demko które miał robione w maju/kwietniu:)

 

Wiadomości nie pokaże zapomniałem że forum przeszło na nowy silnik więc wiadomości znikneły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Gracz jest 'debilem' jak to już zauważyliście wcześniej i nie ma potrzeby spamować, bo z tego co widzę i tak nie wie ocb.

 

2. Na tym nicku są same aktywne bany, bez wcześniejszego bana. Może to pomyłka admina Stanika, że pierwszego bana dał z powodem aktywny, a nie czitujesz, ale po takim czasie ciężko będzie do tego dojść. Co do czyszczenia amxbans to było ono po to chyba, aby nie było właśnie wcześniejszych banów.

 

Usunąłem wszystkie aktywne bany z tego nicku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×