Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
w'T S.k.P

Mogę liczyć na UB?

6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry: Obecnie w'T S.k.P (niegdyś sleePeK) || Zbanowany NICK: Jakaś skurwiała "[L] [E] [G] [A] "

Serwer: TP lecz wydaje mi się, że ban jest na wszystkich :D

Twój SteamID: STEAM_0:1:42728749

Twoje IP: 217.153.235.38 (stałe)

Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): Powiem tak, że ja nie zostałem zbanowany lecz jakieś dziecko neostrady o zmiennym adresie IP

Powód bana: ' Screeny na forum/masz 30 min! '

Nick Admina który zbanował:

Link do screenów 3x/demka: No nie mogę ich mieć bo mi nie zostały zrobione :D

Wczoraj chcą sobie pograć na serwerze TP podczas łączenia dostaje informacje o banie, i to nie tylko na Tej serwerowni ponieważ na wielu serwerach gdzie grają NS'y Mój stały adres IP zostaje zbanowany. Nie liczę na UB bo wiem jakie są podstawy (przez długi czas admin na frag-game.pl późneij catskill.pl) na banid.pl mam bana na jednym serwerze za obrazę admina (należało mu się) a tak poza tym jestem czysty bynajmniej ja tak uważam i do tego konto ESL lecz nie mogę grać nie wiem czemu ale nie mogę zwerfikować kodu na serwie :D Z góry dzięki i liczę na szybką odpowiedź :D

 

 

 

Teraz tak od siebie wycinek z consoli:

 

BUILD 5787 SERVER (0 CRC)

Server # 186

[AMXBANS] ===============================================

[AMXBANS] You are Banned from this server by admin Naavros

[AMXBANS] You are permanently banned.

[AMXBANS] Banned nick : [L] [E] [G] [A]

[AMXBANS] Reason : ' Screeny na forum/masz 30 min! '

[AMXBANS] You can complain regarding your ban @ www.cs-kopytko.pl

[AMXBANS] Your SteamID : ' STEAM_ID_LAN '

[AMXBANS] Your IP : ' 217.153.235.38 '

[AMXBANS] ===============================================

Kicked : You are BANNED. Check your co

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takiej sprawie decyduje tylko HA.

 

Tak na serio nie masz dowodu na to, że to nie Ty zostałeś zbanowany na NS'ie. Równie dobrze mogłeś po prostu czitować na NS. Teraz natomiast mając STEAM_id (lub mając równocześnie i to i to) zwracasz się z tą prośbą. Jak dla mnie, to nie dałbym unbana, bo nie ma dowodów na, to, że to nie byłeś Ty (zwłaszcza jak mowa jest o stałym ip).

 

...na banid.pl mam bana na jednym serwerze za obrazę admina ...

 

Z tego co kojarzę, to banów NS'om nie dają na banid.pl i na pewno nie za obrazę admina o/ hahaha hahaha

Edytowane przez BiNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://cs-kopytko.pl/amxbans/ban_details.php?bid=1433

 

Ban z czerwca. Teraz się obudziłeś, że grać nie możesz?

 

ps. BanID nie daje banów. Zamieszczają oni bany do jednej bazy z 3 serwisów i udostępniają, nic poza tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up Drogi Petrusie co do Twoich słów wcdzoraj pierwszy raz próbowałem sobie wejść na wasz serwer polecony przez znajomego podczas łączenia dowiedziałem się, że mam bana :)

Chodziło mi o to, że nie mam steam';a zbanowanego pernamentnie xD tylko za jakieś uświadomienie admina o jego błedach :D

To teraz tak... Mam grono osób z serwerwoni, które potwierdzą moje stanowiska :D Zbanowac mnie można w każdej chwili xD A teraz pomyślcie logicznie mając steam 2k11 myślicie, że ściągałbym sobie NS'a i na nim odpalał, mam odpowiedniego skilla i nie muszę cheatować. Ale wiecie właśnie mnie uświadomiliście, że nie warto odwoływać się od takich banów bo i tak nic z tego nie będzie... Ciężko uwierzyć osobie, która nie była w takiej sytuacji no ale ja płakał nad banem na ip nie będę :) W następnym poście oczekuję odpowiedzi jakiejś konkretnej czy dostanę to UB czy nie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w'T S.k.P[/color]' timestamp='1354716213' post='91836']

mając steam 2k11 myślicie, że ściągałbym sobie NS'a i na nim odpalał

 

co 2-ga osoba tak robi.

 

w'T S.k.P[/color]' timestamp='1354716213' post='91836']

Ale wiecie właśnie mnie uświadomiliście, że nie warto odwoływać się od takich banów bo i tak nic z tego nie będzie...

 

1. Popatrz na nazwę działu, a raczej na jego pierwszy wyraz. Nikomu łaski nie robisz takimi spostrzeżeniami.

2. Z tego co widzę, na kilku sieciach zamieściłeś podobne tematy. Nie wydaje mi się, aby stałe adresy IP mogły się powtarzać (w stosunku do ruchomych) ;)

 

Ban jest stary i mało istotny, także go zdejmę - miejcie to IP na oku.

 

najwyżej jak będziesz cheatował to Cię dorwiemy gdzieś między Żyrardowem, a Łowiczem ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×