Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
iTo

neo - steam.

4 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry: iTo

Nick cheatera: ESC ICY BOX | neo *

Serwer: TP

Data + dokładna godzina: 11.12.2012r. 20:56

Steam ID cheatera (wpisz status w konsoli - dla zgłoszeń steam konieczny screen): STEAM_0:1:30266317 , widzę lipa wyjdzie bo nie zrobiłem statusu w konsoli.

Link do hltv - http://160226.hltv2.pukawka.pl/hltv-1212112041-de_inferno-1355254860-1355256180.zip

 

Jak widzieliście dałem wczoraj gościowi bana na steam i od razu dostał perma bez możliwości wrzucenia czegokolwiek.

 

Demko :

 

Wchodzi na serwer 12:20, demo jest krótkie.

 

12:43 - 1 akcja w jego wykonaniu, wyskakuje widzi przez ściane ct wali go po kasku i idzie dalej.

12:45 - Właśnie za tą akcję miał dostać bana, ale poczekałem bo demko by było za krótkie, wchodzi na bs'a widzi CT na skrzyniach nie czai się, caluję na niego 10 sekund.

13:10 - Nie słyszy CT wracajacych przez swojego respa, a i tak wyczekuje i czeka na nich.

14:18 - rashuje środek, jet na przeciwko biblioteki o razu celuja na typa w smoku.

14:25 - 14:35 - wchodzi bs'a cały czas na celowniku ma gościa stojącego na balkonie, później juz bez niczego załatwia CT kampiącego w bs.

 

 

Petrus, nie możesz go wrzucić na BL'a jak nie zrobiłem ss statusu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
iTo[/color]' timestamp='1355312521' post='92486']

Petrus, nie możesz go wrzucić na BL'a jak nie zrobiłem ss statusu?

 

Mogę, ale zawsze jest lepiej jak jest ten screen. Zajmie się tym Michał jak znajdzie chwilkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz chyba dać linka do loga serwera z tego czasu, aby zapewnić adminów BL'a, że to nie jest żadna ściema ;).

Edytowane przez BiNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
BiNd![/color]' timestamp='1355346673' post='92564']

Możesz chyba dać linka do loga serwera z tego czasu, aby zapewnić adminów BL'a, że to nie jest żadna ściema ;).

 

Wystarczy link do naszego bana z amxbans + psychostats ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×