Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
GRINGO

ShoutBox

9 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jest to pewnego rodzaju skarga, ale również prośba o zaprowadzenie ładu. Jak większość z Was zauważyła, Nasz shoutbox, został zdominowany przez 2 użytkowników - mam tu na myśli Pioneer'a oraz Aniouek'a. Odnoszę swoiste wrażenie, że ww. użytkownicy troszkę przesadzili i chyba nie do końca są świadomi do czego służy shotubox. Osobiście kłuje mnie w oczy. Jeszcze kilka dni temu można było spokojnie się tam odnaleźć, pośmiać się z innymi czy po prostu wyrazić swoją opinie - mniej lub bardziej ważną - ale nadal było to możliwe. Teraz graniczy to z cudem, bo gdy wpiszesz coś na SB, prawdopodobnie Twoj post za chwile zniknie wpleciony w bezsensownej konwersacji.

Specjalnie jeszcze raz, przeczytałem powoli i dokładnie regulamin dotyczący forum, oraz SB. Jako, że "Na czacie obowiązuje regulamin forum cs-kopytko.pl."pozwoliłem sobie przytoczyć kilka punktów z niego:

 

1. Zasady pisania na forum:

" 9. Prywatne sprawy załatwiamy za pomocą funkcji "Prywatna Wiadomość"." - Nie widzę powodu, dlaczego kwestie miłosne mają być rozstrzygane na SB. Wg. mnie jest to sprawa między Nimi i nie wszyscy chcą w tym uczestniczyć. - ok, jeśli ktoś uważa, że nie jest to sprawa prywatna -> czytaj dalej.

 

"16. Nie pisz posta pod postem! Używaj opcji "Edytuj" jeżeli chcesz coś dopisać czy zmienić wiadomość." - Tu chciałbym zauważyć, że Pionee kilkukrotnie bezmyślnie używał skrótów klawiszowych Ctrl+C -> Ctrl+V - To już jest ewidentne naruszenie.

 

 

 

Proszę h@/moderatorów forum o zrobienie porządku na czacie zanim na dobre zapanuje tam chaos i anarchia.

 

Po za tym, wg. mnie należy się warn, w najlepszym wypadku ostrzeżenie, ponieważ wspominałem Im już o łamaniu regulaminu, ale zostało to zignorowane i stwierdzono, ze nie chyba nie wiem po co jest SB.

 

 

Tyle w tym temacie. Jeśli się ze mną zgadzacie - podpiszcie się pod tym.

Pozdrawiam GRINGO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 5

Niestety ale się nie zgadzam. Sb jest po to aby na nim pisać, posłużę się tu cytatem Petrusa, "spam na sb, a spam na forum to dwie różne rzeczy. Na sb powinno być 10 postów na minutę, do tego służy sb (inna nazwa - chat)".

 

Poza tym, nie widziałem żebyś się szczególnie udzielał na sb. Tak Ci przeszkadza że teraz ktoś tam pisze... ? : >

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ja jestem troche za nie, a trcohe za tak.

Pan Pioneer spamował, że ją kocha itp. wgl sprawy takie powinno się załatwiać gdzie indziej . Chciałem przejrzeć sb i zobaczyć czy są tam jakieś ważne wiad. a tam się nie da bo zaspanowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez się podpisuję, powinno być jasno w regulaminie opisane, że można napisać maksymalnie 3 posty na raz a nie 10 pisząc TO SAMO (CTRL+C i CTRL+V).

Poza tym, ile można czytać, że On ją chce ale Ona jego nie, to jest już nudne, ja chyba wstydziłbym się pisać takie coś na publicznym forum, nawet jeśli są to jakieś "jaja" to każdy żart powinien mieć swój początek i koniec, tutaj niestety końca nie widać, dla nich jest to zabawa a mnie trafia przysłowiowy szlak... Nienawidzę spamu odkąd udzielam się na forach, tutaj niestety inaczej tego nie można nazwać jak robienie spamu i bajzlu...

Edytowane przez C47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrrze, że ktoś zwrócił na to uwagę, bo już mi się nerwy kończyły i chciałem napisać cos nie fajnego, ale się powstrzymałem i to skasowałem. Takie coś powinno się tępić!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może jest to troszkę irytujące, że tak spamują ale tak na prawdę od tego jest sb. Pisząc w regulaminie, że sprawy prywatne załatwiamy na sb, miałem głównie na myśli kłótnie.

Podsumowując, piszcie na sb o sprawach, na które również inni mogą się wypowiedzieć, a nie prywatnych. Prywatne sprawy załatwiajcie między sobą ;)

 

Mnie z drugiej strony irytuje fakt, że jest 5 postów na sb dziennie. Jak wspomniał Drew, chat na sb powinien iść płynnie przez cały dzień. Tak na prawdę nie zamieszcza się jak napisałeś Gringo na sb raczej nie powinno się załatwiać oraz ogłaszać "ważnych" spraw.

 

Klikając na sb, jest możliwość wejścia w archiwum i wyświetlenia wszystkich wpisów.

 

hej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×