Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Ten Znany

[TP] Ten Znany!

10 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

No Czyste tylko , że na TP jest taka administracja , której praktycznie w ogóle nie widać i jak ktos dobrze gra to sie daje mu bana za skill. Haxow jest tyle , że ohoho a adminów brak prawie całymi dniami :/ .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Komentarze zostawcie dla siebie. Patrzcie kto jest testowy a kto global i piszcie do odpowiednich Adminów na steam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie komenatrze nie będą zachowane dla siebie mój drogi bo ja jako gracz szanuje innych graczy oni może się na ten temat nie wypowiedzą , ale to jest wasza winna a jest to waszym obowiązkiem pilnować porządku . Po co wybraliście te posady jeżeli nie umiecie dotrzymać porządku na serwerze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miej pretensji, że zrobili Ci ss'y - mają do tego prawo. Jak widzę nie masz steama nawet więc o jakim skillu tutaj mówisz ? Troszkę samokrytyki ... Zobacz ilu ze steamem trafia na BL, i nie mówiąc o NS'ach - poatrz na górze link amxbans ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiesz ile spędziłem czasu na Ligach , lanach itp więc wiem co to skill po prawie 8 latach gry :) a , że nie mam steama to znaczy , że jestem noobem ? sprzedałem bo gram dla fanu i nie mam pretensji o to , lecz przydałoby się powiekszyć ekipę adminów serwera TP . Pozdrawiam .

Edytowane przez Ten Znany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn., że nie jesteś wiarygodny tylko, a zgodnie z polskim prawem także i złodziejem, bez obrazy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: UB

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×