Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
someone.

Drew Stratford - koleś z probówki

14 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

6,

 

skarge skladam na tego smiecia Drew'a.

 

cala sytuacja:

 

grajac sobie przed chwila na dd2 bil hax, perfidne wh, a Drew na spectcie siedział od hmm, 5 rund, gdzieś tak. Spamowalem mu z 4 rundy, aby spojrzal na tego typa. Niestety, jest tak tepy, ze nie nadaje sie na bycie adminem, bo ogladal go chyba, bedac zajety, nie wiem czym, nie wnikam, gowno mnie to obchodzi. Moze mam Ci frajerze drukowanymi pisac na tym jebanym u@, zebys spojrzal pajacu? Nie wiem po co jestes tym cholernym adminem, skoro gowno robisz.

 

druga sytuacja :

 

wczoraj, badz przedwczoraj w godzinach wieczornych gralo z 5 odpalow, pisalem do Drewa, ale on jest oczywiscie zajety, nie wiem czym, skoro był w grze, a nigdzie indziej. Pajacowi mozna spamowac na steam/u@ , ale i tak ma to w dupie. Rzygam juz odpalami, jak wiekszosc ludzi, przynajmniej tych ogarnietych a nie tych, co po dedzie : " kurwa na wh" , cos w stylu bindiego

 

wg mnie co 3-ci ns to z wspomagaczami sobie biega.

 

żadam warna dla tego pajaca, albo i strate admina, po co mu to, skoro gowno robi? Frajer bez doswiadczenia sie pcha na taka posade, jeszcze modka dostal, z czego sie smieje

 

jebia mnie wasze warny, bany. Jest xxx serwerowni lepszych, bardziej 'zadbanych' jesli chodzi o administratorow. Dla mnie taki typek jak stratford powinien siedziec i grac, a nie pchac sie szczeble wyzej

 

Nara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
someone.[/color]' timestamp='1356721653' post='94187']

 

grajac sobie przed chwila na dd2 bil hax, perfidne wh, a Drew na spectcie siedział od hmm, 5 rund, gdzieś tak. Spamowalem mu z 4 rundy, aby spojrzal na tego typa. Niestety, jest tak tepy, ze nie nadaje sie na bycie adminem, bo ogladal go chyba, bedac zajety, nie wiem czym, nie wnikam, gowno mnie to obchodzi. Moze mam Ci frajerze drukowanymi pisac na tym jebanym u@, zebys spojrzal pajacu? Nie wiem po co jestes tym cholernym adminem, skoro gowno robisz.

 

Jesteś żałosny. Jeżeli na serwerze jest kilku cheaterów to zajmuję się nimi po kolei, bo jakbym miał tak na wszystkich patrzeć to bym żadnego nie zbanował. Akurat miałem zgłoszenie na 2 innych graczy, jednego zbanowałem, potem Ty zacząłeś się pienić i wyzywać. "Drew szmato" itd. w grze do mnie, jak siedzę na spect i działam. Jak jakieś dziecko mnie wyzywa od szmat, to cóż miałem robić... ? Miałem brać pod uwagę, że kiedyś byłeś tu kimś i Ci odpuścić ? Nie, potraktowałem Cię jak każdego innego gracza, i dostałeś ode mnie bana za obrazę.

 

 

someone.[/color]' timestamp='1356721653' post='94187']

druga sytuacja :

wczoraj, badz przedwczoraj w godzinach wieczornych gralo z 5 odpalow, pisalem do Drewa, ale on jest oczywiscie zajety, nie wiem czym, skoro był w grze, a nigdzie indziej. Pajacowi mozna spamowac na steam/u@ , ale i tak ma to w dupie. Rzygam juz odpalami, jak wiekszosc ludzi, przynajmniej tych ogarnietych a nie tych, co po dedzie : " kurwa na wh" , cos w stylu bindiego

 

Pisałem Ci już admin ma prawo być zajęty. Akurat kiedy wtedy do mnie napisałeś kończyłem grę i miałem wyjść z domu coś załatwić.

 

someone.[/color]' timestamp='1356721653' post='94187']

żadam warna dla tego pajaca, albo i strate admina, po co mu to, skoro gowno robi? Frajer bez doswiadczenia sie pcha na taka posade, jeszcze modka dostal, z czego sie smieje

 

jebia mnie wasze warny, bany. Jest xxx serwerowni lepszych, bardziej 'zadbanych' jesli chodzi o administratorow. Dla mnie taki typek jak stratford powinien siedziec i grac, a nie pchac sie szczeble wyzej

 

Ja gówno robie? Pytaj kogo chcesz na forum. W 9/10 przypadkach po wezwaniu na steam, natychmiast wchodzę do gry i działam.

 

Według mnie to Ty jesteś żałosnym śmieciem a nie ja. Nie umiesz utrzymać kultury, wulgi na lewo i prawo. Zachowujesz się jak niegdyś Sensation, i patrz jak to się dla niego skończyło...

 

I to Ty dostaniesz warna za tę skargę nie ja. Brak jakiejkolwiek kultury osobistej, nie zasługujesz na jakikolwiek szacunek.

 

Lepiej nie graj już w grę tylko zrób sobie odpoczynek od kompa, bo ta gra przegrzała Ci mózg, "człowieku z probówki"

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że tym postem udowodnił someone, że nie nadaje się na gracza na tej serwerowni. Małe prymitywne dziecko, co dopiero wygląda spod stołu i tak obraża ludzi...No żałosne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bindi, placz tam gownie ze jezdze na aimbocie ;] to Ty swoimi postami w moim temacie na BL udowodniles, jakim jestes smieciem ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bindi, placz tam gownie ze jezdze na aimbocie ;] to Ty swoimi postami w moim temacie na BL udowodniles, jakim jestes smieciem ; )

 

Tam odpierałem twoje gówniarskie ataki, ale jak widać umiesz się sam pogrążyć, nie trzeba Ci pomagać. Spłyń więc już do rynsztoka, gdzie twoje miejsce.

Edytowane przez BiNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bądźcie grzeczni, bo viertnik Was przełoży przez kolanko.

Edytowane przez KoZa08

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten typ normalnie niema za grosz kultury, narwany koles i zgodze sie z bind! ze udowodnil jakim jest nieogarnietym dzieciakiem.

Nikt Cie tu nie trzyma na sile ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieogarnietym dzieciakiem? nie ja sie pcham na szczeble, by byc coraz wyzej jak Drew, a gowno robi. Nie lepiej byloby napisac : some zaraz . ? a nie siedziec na spect. Moje gowniarskie ataki? pisalem z 3 razy, ze juz nie mam zamiaru z Toba gadac, a Ty nadal swoje, wiec sam siebie teraz pograzyles.

 

nieogarniety dzieciak, ta? Kto tutaj w wiekszosci banowal? Kto przelazil na inne serwery zeby zbanowac typa? Ktos tam sie wypowiadal, nie pamietam juz dokladnie kto, iz bylem najbardziej ogarnietym adminem na kopytku, wiec co to za pierdolone przeciwienstwo? Malo sie na tym znacie.

 

nie zasluguje na szacunek? Heh, ludzi ulicy nie bedziesz szanowal? Nie bede okazywal jakiegokolwiek respektu dla frajera, ktory nawet nie odpisze na glupim czacie/steam, a siedzi na spect bezczynnie

 

Akurat miałem zgłoszenie na 2 innych graczy, jednego zbanowałem, potem Ty zacząłeś się pienić i wyzywać

 

nieladnie tak klamac. Zbanowales TYLKO tego typa, ktorego ja zglosilem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
someone.[/color]' timestamp='1356732155' post='94217']

"Akurat miałem zgłoszenie na 2 innych graczy, jednego zbanowałem, potem Ty zacząłeś się pienić i wyzywać"

 

nieladnie tak klamac. Zbanowales TYLKO tego typa, ktorego ja zglosilem.

 

No i gdzie tu kłamstwo?

 

Skąd wiesz na czyje wezwanie wszedłem i na kogo patrzyłem?

Edytowane przez Drew Stratford

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbanowałem tylko jednego masz rację, nie pamiętam już kto mi go zgłaszał.

 

Ale obserwowałem jeszcze jednego, tego dla którego KoZa mnie wezwał na serwer (więc miał pierwszeństwo), i on może to potwierdzić. Jak podejrzany gracz padł, to przełączałem spect na innych.

 

No i jeżeli miałeś na myśli fl0w to tak się składa że gość dostał bana 2 min. przed Tobą. Czyli gracz dawno zbanowany a wyzwiska i tak leciały w moją stronę. ;)

Edytowane przez Drew Stratford

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za to co zaczą robić to ban na konto a na mogę pptwierdzić że drew jak mu się pisze to zaraz jest albo odpisuje ze nie może

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
someone.[/color]' timestamp='1356732155' post='94217']

nie zasluguje na szacunek? Heh, ludzi ulicy nie bedziesz szanowal?

Sam pracujesz na swój szacunek, swoim zachowaniem, nie tylko przegranymi godzinami.

Poza tym nie wiem, czy akurat w swoim przypadku powinieneś używać zwrotu 'ludzie ulicy'.

 

Ogólnie rzecz biorą, nie wywaliłem jeszcze nikogo z admina za wywody z probówki. Jest HLTV, można jebać snapshootami screenów 1000 i szybciej byś napisał taki temat w sensowny sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×