Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
adamus_81

Przejscie z przemo na IP.Board

14 replies w tym temacie

Recommended Posts

Witam mam pytanie do administratora tego forum,prosze o jakis dobry poradnik lub link jak przeniesc sie z przemo na IP.board.w necie stronach jest tego ale nie przekonałem się jedni piszą zeby to zrobic trzeba z przema przejsc na przemo3 drudzy że na MyBB pozniej na IP.Board.Prosze o jakis komentarz jak najlepiej tego dokonac.

Próbowałem przejść najpierw na phpbb3, a następnie na ipb. Ostatecznie przeniosłem bezpośrednio z przemo.

Co do poradnika, to sam już nie pamiętam z którego korzystałem. Na stronie polskiego supportu IPB na pewno coś znajdziesz. Jeżeli będziesz miał jakieś pytania to pisz.

Zobacz w panelu, czy tych subfor (oczywiście wraz z postami) nie zmieniło na "traktuj jako kategorię". Będą one widoczne w panelu, wystarczy wejść w opcje i zmienić każde z takich for na zwykłe forum.

Zobacz w panelu, czy tych subfor (oczywiście wraz z postami) nie zmieniło na "traktuj jako kategorię". Będą one widoczne w panelu, wystarczy wejść w opcje i zmienić każde z takich for na zwykłe forum.

Ok poszło są subfora ale mam ostatnie pytanie po przejsciu nie mam załączników w postach mozna jakios je przeniesc i jak tak to do jakiego katalogu w ipb na przemo był to files??

Załączniki powinny się przekonwertować jak reszta fora. Jeżeli po konwersji ich nie masz to coś poszło źle. Nie da się ich dołożyć już po. Albo całość od nowa i patrzeć co jest źle, albo dodawać je na piechotę od nowa ;p

Mam w conwertorze tak

attachments.png Attachments 0 217 Converted with errors

czyli jaka mam teraz podac sciezke poprawna

The path to the folder where attachments are saved (no trailing slash - usually path_to_phpbb/files):

Ok rozumiem znalazłęm jeszcze jeden problem i \pytanie widziałem twojego posta na forum a chodzi dokladnie o porzestawiane posty czyli w niektorych dzialach czytane sa od konca.Dodalem do config_global to

$INFO['post_order_column'] = 'post date';

$INFO['post_order_sort'] = 'asc';

jednak nie pomaga ,jak rozwiazales to u siebie??

Jeżeli masz to samo co ja, to co opisywałem na stronach supportu to:

w pliku dopisz:

$INFO['post_order_column'] = 'post_date';

W panelu ustaw:

Order posts within a topic by: Ascending 0-9

• Like 1

No właśnie tak mam dodane i ustawione i nie wszedzire mam dobrze,niektóre posty są ok a nie które odwrotne czyli ok konca zaczynaja sie.

Zależnie od ustawień inaczej układają się posty przekonwertowane, a inaczej posty napisane już po konwersji.

Zrób wszystkie synchronizacje z panelu, jeżeli jeszcze ich nie robiłeś.

Musisz popróbować ze zmianą wartości w panelu zmieniając również

na

$INFO['post_order_sort'] = 'desc';

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.