Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
KlauS

KAT 2 raz w ciagu 2 h

9 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

nick :KAT

admin : jak w konsoli

godzina : 20 :28

mapa: jak na ss

 

 

[AMXBANS] ===============================================

[AMXBANS] Banned by admin LooQ

[AMXBANS] You can complain regarding your ban @ www.cs-kopytko.pl

[AMXBANS] Reason: '"Screeny na forum/masz 30 min!"'

[AMXBANS] Length: 'permanently'

[AMXBANS] Your SteamID: 'STEAM_ID_LAN'

[AMXBANS] Your IP: '81.26.6.5'

[AMXBANS] ===============================================

[AMXX] ADMIN: LooQ zrobil Ci screena!

qwe killed KAT with ak47

 

 

ss:

http://speedy.sh/t5BDv/cstrike.rar

 

 

a teraz cos do pana admina jezeli nie potrafisz myslec to zmień gre bo nie mam zamiaru wstawiac ss na twoje zawołanie bo jak chce sb pograc to trafiam na takich jak ty i BAN moze najpierw wejdziesz na speca i ocenisz moje umiejętności, zobaczysz movement i zachowanie przy przeciwnikach i ogarnięcie recoil'a pewnie nawet nie wiesz o czym mowie ^^

prosiłbym o zwrócenie uwagi dla tego pana !!! pozatym robienie ss ? myslisz ze to sposób na cziterów sam bylem adminem na serwerach o różnych modach i podstawa to jest DEMO !!!! ss? chopie jest cos takiego jak antyss i na ss nic nie wychodzi, może troche poczytaj o tej grze a potem zastanów sie czy robisz to dobrze i czy sie nadajesz na to stanowisko.

 

napisałem to wszystko nie zeby kogos urazic ale zeby pouczyc i może cokolwiek trafi do cb, pozdrawiam KAT !

Edytowane przez KlauS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj Panie Pro - jeśli masz jakiś problem ze mną to zapraszam do polemiki na steam... ahh zapomniałem, że go nie posiadasz.

Jesteś jednym z wielu non-steamowców, którzy grają na tej sieci, a ja jako admin próbuje ułatwiać wam grę.

Również jako admin mam prawo robić Ci screeny co 5 minut więc jeśli Ci nie odpowiada to nie graj.

 

Pozdro prosie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

edytowany post , masz sama konsole:) prawo robic ss co 5 min ? prosze cie nie oslabiaj mnie!!! zagrałem w 2005 roku wiecej lanów niz ty zwiedziles serwerów publicznych i tyle w tym temacie. I po 1 to zwieksz mase, bo z taka gra z celownikiem w ziemi to wiesz ...

 

 

@ viertnik

edytowany post , masz sama konsole:)

 

jakis UB ??!!

Edytowane przez KlauS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może bez przesady z tymi ss co 5 minut looq :P ale wykonujesz swoją prace i chcesz żeby każdy czystko grał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Wybierz serwer, na którym zostałeś zbanowany (obok tematu postu)

tagtematu.png TP

 

2. Wypełnij formularz:

 

Twój nick z gry:KAT

Serwer:TP

Twój SteamID:

Twoje IP:81.26.6.5'

Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina):nie wiem dzis huj wie o ktorej

Powód bana: ss na forum

Nick Admina który zbanował: looq czy jak mu tam

Link do screenów 3x/demka (Jeśli zostały zrobione): wrzucamy tylko i wyłącznie na stronę http://www.speedyshare.com (http://www.zippyshare.com/) i wklejamy tu do nich link.

 

ss w 1 poscie

 

 

dla pana @up a według cb czym sie róznią dane z tego posta od tego zawarte w 1 ??? skoro w konsoli jest wszystko ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również jako admin mam prawo robić Ci screeny co 5 minut więc jeśli Ci nie odpowiada to nie graj.

 

Nie, nie masz takiego prawa. Nie przegina, w regulaminie jest wyraźnie napisane co należny zrobić jeżeli gracz już miał robione screeny.UB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×