Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Ksieciunio

[DM+BF2] Wyjaśnienie dla RA$H!D

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie przytoczę może trochę sprawę o jaką chodzi:

Grając na bf2+DM swoim stylem (grający ze mną wiedzą o co chodzi) zabiłem Rashida kilka razy, w dość według niego podejrzany sposób. Oskarżył mnie, że gram na 16 bit'ach. Stwierdził też, że jest więcej osób które tak uważają. Zaproponowałem, aby zobaczył demko. Odpowiedział, że: On wie swoje i nie musi oglądać.

 

Postanowiłem Rashid'owi oraz osobom podobnie uważającym pokazać, że się mylą(przynajmniej jeśli chodzi o mnie).

 

W większości przypadkach po prostu nie zadziałała poprawnie odznaka 007 z niewidzialności. W znacznie mniejszym procencie sytuacji widać gracza na niektórych rodzajach tekstur lub w biegu.

 

Na początek krótki filmik z akcji, po której Rashid miał pretensje do mnie:

http://speedy.sh/FS6GX/Movies-01-arc.avi

 

Teraz demonstracja, że odznaka nie zawsze działa:

http://speedy.sh/sM3gC/Movies-02-arc.avi

 

Jakoś słaba, ale musiałem zmniejszyć rozmiar. W oryginalnym nagraniu filmy miały po 1GB. Jak ktoś chce dokładnie obejrzeć sytuacje można pobrać demko:

http://173653.hltv2.pukawka.pl/hltv-1301101438-cs_max-1357825080-1357826280.zip

 

Prosiłbym o odniesienie się Rashida do tego co napisałem wyżej, z chęcią poznam opinie innych admin'ów na ten temat.

 

P.S. Nie wiedziałem do jakiego działu to przypisać, w sumie jeszcze bana nie dostałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ksieciunio[/color]' timestamp='1357855963' post='95777']

 

W większości przypadkach po prostu nie zadziałała poprawnie odznaka 007 z niewidzialności

 

To się często zdarza, też to zauważyłem.

 

Jeżeli chodzi o niewidzialność wg. mnie to kwestia przyzwyczajenia wzroku. Na stosunkowo niewielkich dystansach jestem w stanie zobaczyć widmo niewidzialnego, jak mam odrobinę szczęścia to przy większych odległościach również widzę kontur i często udaje mi się trafić.

 

A co do Twojego stylu, to dużo kampisz z użyciem 007 z shota. Na DM nie gra się na fragi tylko dla przyjemności gry, przynajmniej ja to tak traktuję... ;)

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam podmienisz modele na hltv i ustawisz na minmodels na 1 i widzę poświatę każdego ;P Dlatego zawsze uważałem ten mod jako wielkie g... o/ hahaha hahaha .

Edytowane przez BiNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Ja również osobiście dawniej grywając ffa jak szukałem serverów to tylko patrzyłem, aby nie było bf2 :D Jak wali się z awp to gość ma zejść na hita, a nie aby mu zostawało 20hp :D

no, ale to nie o tym temat ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim bądź razie szczerze przepraszam, za to, że 2 razy napisałem Ci na steam, żebyś zmienił na 32 bity.

Ksieciunio[/color]' timestamp='1357855963' post='95777']

W większości przypadkach po prostu nie zadziałała poprawnie odznaka 007 z niewidzialności

To wszystko wyjaśnia, trzeba było tak od razu :) Chociaż pierwszy raz się z tym spotykam, żeby nie "działało".

...Zwracam honor...

 

Ps. W jakim programie zkonwertowałeś na .avi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem średnio przekonany, aby odznaka nie działała :) Jeżeli ma się 007 z shota to oczywiście istnieje szansa, że ktoś Cię zabije bo widać cień. Poza tym, masa osób gra na 16-bitach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps. W jakim programie zkonwertowałeś na .avi?

Nie jestem pewien czy dokładnie o to Ci chodzi, ale demka nie da się przekonwertować na .avi(przynajmniej ja nie wiem jak) użyłem programu Fraps, nagrałem filmiki(od razu nagrywa w .avi) problemem jest tylko to, że nagrywa w pełnych możliwościach kompa i 32 sekundy filmiku ważyły ponad 1GB. Następnie zmniejszyłem rozmiar za pomocą AVI ReComp i gotowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×