Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
WestCoast Customs

Flesze :/

20 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Mam propozycje, aby dodać plugin dzięki któremu flesze rzucone np. przez terroryste nie będą działać na graczy z tej samej drużyny.

 

Wkurzam się kiedy ktoś nie umie rzucać fleszy i lęcą mi one prosto pod nogi :/

 

Zauważyłem że wielu ma ten problem. Prawda?

 

Pozdro:D

 

ASCIISO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, nie i jeszcze raz NIE... wtedy byłoby tak, że każdy rzucałby flesze jak zobaczyłby przeciwnika, a sam mógłby go bez problemu zabić... za nagminne i celowe rzucanie fleszy jest ban.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również na nie. Ale za to dałbym coś takiego, że można rzucać FB od 5-10 sec, ponieważ na własnej skórze doświadczyłem dzisiaj jakie to upierdliwe, kiedy drużyna przeciwna, na Eldo, rzuca od 1 sec flesza, moim zdaniem jest to upierdliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten temat jest bez sensu po tosa one zeby oslepialy i jak widzisz ze leci flesz mozesz wsie odwroci albo jakos go uniknac na cod akurat duzo jest takich co nie umieja fe rzucac a jak chcesz z takimi pograc co umieja to idz na jakies tp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I w tym sęk myślisz ze na zawodnicy na ESL nie ćwiczą rzucania fleshy.

To jest podstawa w zdobywaniu jakiegoś bsa.

Nie nie i jeszcze raz nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ty to nie przejdzie . Właśnie o tym pisali jest koło ciebie przeciwnik ty rzucasz pod nogi flasch i jego oślepia a ciebie nie . 0 frajdy z tego by nie było . A tak to sobie pomyślisz tam rzucę flasch ich oślepi ty wpadasz i ich zabijasz to jest gra i cała w tym przyjemność .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej by było gdyby sie zrobiło , że można fleshe rzucać po upływie tak jak granaty. Bo to troszeczke przeszkadza jak cos rzuci przed Ciebie i dedasz przez przeciwną drużynę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ty to nie przejdzie . Właśnie o tym pisali jest koło ciebie przeciwnik ty rzucasz pod nogi flasch i jego oślepia a ciebie nie . 0 frajdy z tego by nie było . A tak to sobie pomyślisz tam rzucę flasch ich oślepi ty wpadasz i ich zabijasz to jest gra i cała w tym przyjemność .

Nie zakumałeś chłopie :/

No właśnie oślepiło by przeciwnika ale CIEBIE TEŻ!

Nie oślepiłoby tylko graczy z twojej drużyny!

 

Wkurw.....e jest to że ty idziesz sobie a tu kumpel(jakieś dziecko) z drużyny Ci flesza wali i nic nie widzisz! Przez ten czas wyskakują przeciwnicy i padasz!!!

 

Nie raz słyszałem jak kolo mówił przez mikro o takiej sytuacji, i ty też napewno się z nią spotkałeś! :/

 

Chociaż Trefl -porządny gracz wie o co chodzi :D

 

Pozdro

 

ASCIISO

Edytowane przez RuFiX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na każdym serwie są takie problemy, a Wy wymyślacie cuda na kiju, granaty na czas haha, wymyślacie jakieś pluginy śmieszne. Takie problemy były i bedą. Bo zawsze znajdzie sie dziecko co bedzie przeszkadzać, tym bardziej na Cod gdzie 80 % to gimbaza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie przeróbka cs'a to lipa. Rozumiałem jakieś stopnie na początku COD, ale to wszystko inne to już przegięcie pały. O modzie Zombie nie wspomnę hahaha hahaha .

Edytowane przez BiNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to prawda że na początku rundy gimbusy i ich dzieci napierdzielaja dla swoich FB ale jak wyżej to było jest i będzie wszędzie a jak widzisz ze leci FB nawet od swojego to na plecy go jak nie masz innego wyjścia, co do eldo tak jest mapa zbudowana i trudno. Jak dla mnie tak jak jest, jest dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do tego co powiedział iTo i B!nD. Po za tym musicie się przyzwyczaić, że nie jeste to serwer TP gdzie większość graczy ma pojęcie do czego służą fleshe, a w konsekwencji rzucają je wam pod nogi. C'est la vie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O opisanych sytuacjach należy informować admina. Za utrudnianie gry oraz specjalne oślepianie członków własnego teamu, admin może nałożyć bana.

 

Propozycja odrzucona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×