Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
someone.

serwer schodzi na psy.

2 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

bry,

 

Ja, jak wielu innych nienawidzi haxów, głównie gdy psują oni grę. Na dd2 jest jedna wielka kupa odpaleńców, którzy wieeeekszosc to nsy, a taki typek to +/- ulow, albo dobry odpał.

 

Żal mam głownie do niemal wszystkich adminów, których jest od groma, a rzadko kto przebywa na dd2 only.

 

wystarczy spojrzec na adminow, ktorzy banuja w amxbans > http://bany.cs-kopytko.pl/ban_list.php

 

West i Pani doktor banuja TYLKO na dd2, to jakiś śmiech. Na 19 adminów to zwykle oni przebywaja na spect i ogladaja graczy. West zalil mi sie na steam, jak i ja jemu, ze to wszystko schodzi na psy. Truskaw, ktory zalozyl swoja serwerownie sam powiedzial, jaki jest powod : kopytko schodzi na psy - powiedzial to Lordowi, jak On sam tak twierdzi. Ja podania skladac nie mam zamiaru, w dupie mam te całe ceregiele, ale niedługo to zostaną tylko ns'y, z ktorych 60% będzie odpalona. Kazdy glupi to powie, ktory gra na kopytku zalozmy od pazdziernika. Osobiscie zlikwidowałbym posade administratora około 6 osobom, albo i więcej, bo "po co maja być, skoro nie są"? Nie bede wymienial, ktorzy to.

 

Tak wiec radze przemyslec nad przyszloscia tejze sieci, bo marnie ja widze, ale tylko uprzedzam

 

see ya!

 

edit@ szczerze wkurwila mnie sytuacja, gdy przy statach 50:3 wszedl typek na sh, ktory jebal wszystkich z kosy, wyszedl, wszedl i ponownie robil to samo. Rece opadaja, nie wiem co takie neosy widza w grze na haxach.

Edytowane przez someone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

+1 Już pisałem o ty, i Head Admin, zignorował.. także albo coś trzeba z tym fantem zrobic albo do truskawa na serverownie go go

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
someone.[/color]' timestamp='1358444062' post='96347']

Truskaw, ktory zalozyl swoja serwerownie sam powiedzial, jaki jest powod : kopytko schodzi na psy

Jak dojdzie do tego etapu co kopytko, to może będzie mógł porównać.

 

someone.[/color]' timestamp='1358444062' post='96347']

Ja podania skladac nie mam zamiaru, w dupie mam te całe ceregiele

Nie pisz do mnie na steam o admina. Nie dostaniesz go.

 

Przeczytaj co napisałeś. Nic nie wnosisz do tematu, a może to propozycja usunięcia flag tym 6-sciu adminom?

 

someone.[/color]' timestamp='1358444062' post='96347']

bo marnie ja widze, ale tylko uprzedzam

 

Irytujesz mnie coraz bardziej z dnia na dzień. Po prostu zabierz kalesony i zwińcie się do Truskawa, albo losta - co wolisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×