Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Katarzynka ;*

Yszty! Katarzynka ;*

21 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć i czołem!

Mam na imie Kasia mam 20 lat (wiem stara dupa ze mnie) w cs gram od kilku lat z przerwami.

Ogółem - wygadana , pocieszna i rzadko chodzi smutna tak można w skrócie opisać moją osobę.

Jestem Fryzjerką i pracuje w salonie fryzjerskim dla dzieci . Interesuję się koszykówką oraz grami RPG + strzelanki (CS) .

Od bardzo dawna miałam tą serwerownie na uwadze , ale od jakiegoś czasu adminowałam na innym serwerze (Skilownia)

Jakoś zawsze rzadko bo rzadko ale zaglądałam czy to na dd2 albo TP serwery kopytko.

Mam zamiaru tutaj zostać na dłużej więc mam nadzieje na miła współpracę i dobrą zabawe :-P

 

Pozdrawiam Yszty! Katarzynka ;*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, wpadaj na awp_india :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, wpadaj na awp_india :D

 

Sorka ale akurat tej mapki tak niecierpie jak żadnej innej . jakos AWP to chyba nie moja specjalność. Jednak jeśli chodzi już o serwery tymczasowo chyba zostaje na dd2 only :)

Edytowane przez Katarzynka ;*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć i czołem!

Mam na imie Kasia mam 20 lat (wiem stara dupa ze mnie) w cs gram od kilku lat z przerwami.

Ogółem - wygadana , pocieszna i rzadko chodzi smutna tak można w skrócie opisać moją osobę.

Jestem Fryzjerką i pracuje w salonie fryzjerskim dla dzieci . Interesuję się koszykówką oraz grami RPG + strzelanki (CS) .

Od bardzo dawna miałam tą serwerownie na uwadze , ale od jakiegoś czasu adminowałam na innym serwerze (Skilownia)

Jakoś zawsze rzadko bo rzadko ale zaglądałam czy to na dd2 albo TP serwery kopytko.

Mam zamiaru tutaj zostać na dłużej więc mam nadzieje na miła współpracę i dobrą zabawe :-P

 

Pozdrawiam Yszty! Katarzynka ;*

 

No proszę laska z serwera, ma 20 lat i jest z WLKP. Jednak mógłbym być Twoim ojcem  hahaha  hahaha  hahaha . Witamy na serwerze.

Edytowane przez BiNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name=BiNd!' timestamp='1358591714' post='96518]
No proszę laska z serwera, ma 20 lat i jest z WLKP. Jednak mógłbym być Twoim ojcem       . Witamy na serwerze.

 

A kojarzę Cię - no z ojca to może troche masz że poucza kogoś jak ktoś ma grać , w życiu ojciec potrafi powiedzieć jak sie ma się żyć :) Ale dobrze miejsza o to taka tylko wstawka. Do zobaczenia na serwerze i dziękuje że tak ładnie sie ze mną witacie pełna kulturka :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj BiNd, ale żeście wczoraj mnie swoją grą rozbawiali, aż z krzesła mało nie spadłem, a w szczególności Ty, Katarzynka, delano (tj. CT) i jeszcze te komentarze MaTka, który był w tt. Boże Śmiałem się chyba z pół godziny z tego. Mistrzostwo po prostu hahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×