Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
bekA

[TP] Prośba o UB

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry: pizgatorek

Serw TP :

91.240.30.246

Twoje IP:

Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina):przed chwilą

Powód bana: czitujesz

Nick Admina który zbanował: dodo

Link do screenów 3x/demka brak

 

siemka,to znowu ja!Dostałem bana na waszym servie za to ,że czitujesz.Miałem już u was podobną akcje gdzie dostałem bana bez zadnych ssów/demek ,wtedy dostalem ub.Miałem u was już chyba z 4 razy ssy ,wiec po co miałbym czitować? wiem ,że mam nsa ,ale nie każdy ns to typowy dzieciak z wh.Wiem ,że moja gra wskazuje "ewidentne" wh ,ale wcale go nie uzywam mam już kupe stażu za sobą ,pogrywam już w csa ok. 6 lat wiec znam pare sztuczek i mam jeszcze kilka asów.Proszę o UB bo lubie grać na waszych serverkach.Jeżeli UB nie dostane to przestane grać ,jeżeli macie inną decyzje spoczko ,zawsze ją przyjmę na klate!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<p>Właśnie za każdym razem bez ss i demek a ja demko mam. Lekkie lagi na demku ale do ogarnięcia. http://www.sendspace.pl/file/865d096658943de5677cb47 Twój celownik sam nie wie gdzie strzelać, już ta pierwsza akcja demka jest dziwna troche A tą listą nicków pokazałeś że twój zakres wiekowy to 12-15 lat więc 6 lat gry?...

Edytowane przez {WGW} Dodo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Demko jest zlagowane, ale i tak nie ma w nim nic ciekawego. Zero podejrzanych akcji, po prostu gra na słuch...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

0 podejrzanych akcji? Gra na słuch? Gram na słuchawkach game strtiker i nie słyszałem tego co on

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

0 podejrzanych akcji? Gra na słuch? Gram na słuchawkach game strtiker i nie słyszałem tego co on

 

Dodo naprawdę, czy wy używacie x-spectate do oglądania demek, czy po prostu uznajesz, że gość ma wh, bo wie gdzie mu przeciwnicy wyjdą ? Naprawdę tu nic nie ma. Ja za swoje akcje dawno bym miał tu bana, a jednak gram. Jak nie jesteś pewny rób demka z pov'a lub ss'y, to najlepsze narzędzie na leszczy z wh. Niestety są już haxy tzw. publiki, które mają funkcję clean screen amx. Do oceny demek i sytuacji trzeba mieć po prostu doświadczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodo, oglądałem 2 demko, a tu nic.

No nic, pozostaje mi oglądać 3 demko. 

Na razie, całkiem dobrze Ci idzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iTo a pamietasz jak od Ciebie dostałem bana ? I sie przyczepiliscie akcji na gali ,ale tam było ewidentnie słychac jak koleś podskoczył ;) Dodo co do moich słuchawek ,mam swój wybór i słysze ludzi wybiegajacych z bramy(dd2) gdy jestem na bsie A ;) Jeżeli ,nie mam ub ,to spoko admin ma zawsze racje ,ale czasami po prostu może sie pomylić.Poza tym po co wyjeżdzasz z tą listą ,to było dawno i beka ;] ogolnie gramm teraz na jednym nicku i nie mam zamiaru czitować.Już chyba z 4 razy odwiedzałem wasze forum zeby wstwić ssy ,a wy dalej myślicie ze ja na odpalach gram. ;) 
pzdR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz poczekać na kogoś z Ub support.

 

UB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: UB

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×