Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
bobeczq

[TP] BAN ZA CZITOWANIE CHOCIAZBY NIE CZITOWALEM

29 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chcialbym zglosic to ze dostalem bana PERMANENTNEGO za CZITOWANIE CHOCIAZBY TEGO NIE ROBILEM.0 demek ani ssow.Admin ktory mnie zbanowal to [WGW] DoDo czy jakos tak.Mam nadzieje ze bedzie ub.Nie mialem aima i sh i wh wiec UB powinien byc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

było to demko ale było za krótkie więc zrobiłem ci na dd2 dłuższe gdzie widać że wh, niestety sie nie zapisało to z dd2. Do ub ale nie zamykajcie tematu wstawie hltv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

było to demko ale było za krótkie więc zrobiłem ci na dd2 dłuższe gdzie widać że wh, niestety sie nie zapisało to z dd2. Do ub ale nie zamykajcie tematu wstawie hltv

sobie wstawiaj hltv ja mam dobre sluchawki i na tym serwerze temu co dobrze idzie ma demo albo ssy a botow z wh to juz nie zbanujecie

Edytowane przez bobeczq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak dobre słuchawki na stojących przeciwników

Edytowane przez {WGW} Dodo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o akcje gdzie twoi przeciwnicy nie ruszają sie a ty ich albo wyczekujesz albo odrazu wylatujesz na nich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o akcje gdzie twoi przeciwnicy nie ruszają sie a ty ich albo wyczekujesz albo odrazu wylatujesz na nich

no sry ale ja mam zajebiste sluchawki wiec ja jak jestem przed trupem to slysze kto biegnie np w dolnym trupie albo w kominie na B

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałeś co napisałem? chodzi mi o akcje gdzie stoją, a ja gram na game striker słuchawkach i nie słyszałem tak jak ty, a po za tym sa akcje gdzie oni tam dłużej kampią a ty wiesz gdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałeś co napisałem? chodzi mi o akcje gdzie stoją, a ja gram na game striker słuchawkach i nie słyszałem tak jak ty, a po za tym sa akcje gdzie oni tam dłużej kampią a ty wiesz gdzie

bo ja juz mam doswiadzczenie i sprawdzam wszystkie katy.Gram w csa 3-4 lata i wiem co sie dzieje ogolnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o skany. Chodzi mi o wyczekiwanie graczy których nie miałeś prawa usłyszeć wcześniej i te twoje wjazdy naprzykład na dd2 na b gdzie wiesz gdzie kto stoi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o skany. Chodzi mi o wyczekiwanie graczy których nie miałeś prawa usłyszeć wcześniej i te twoje wjazdy naprzykład na dd2 na b gdzie wiesz gdzie kto stoi

no to mowie.I tak nie masz na mnie dowodow wiec daj UB i i tak nie czitowalem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gosciu, ale nie rob z siebie pajaca, kiedy potrzebujesz to sie odpalasz, mialem sam robic demko ale prosili mnie zebym wszedl na FFA, tak jak Dodo wyzej mowi, wchodzisz i wiesz gdzie kto stoi wiec nie gadaj mi tu a sluchawkach bo troche smieszny jestes :) moim zdaniem nie do UB szkoda ze demka nie zrobilem... byloby co ogladac :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o edycję 1-szego posta według wzoru podanego wyżej. Nawet nie wiem jaki masz nick, jak mam sprawdzić i dac Ci ub?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyste demko wszystko słychać. Strzelanie mi się nie podoba tak jakby bez recoil'a, ale to jest demko hltv i brak w nim klatek więc moim zdaniem należy się UB.

 

Oczywiście jak zgłoszenie będzie zgodne z regulaminem :).

Edytowane przez BiNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×