Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
{WGW} Dodo

Awp

18 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Zamiast only AWP_INDia To może lepiej only awp żeby uniknać monotonności. Wrzucić 10-15 map awp i spróbować sie na różnych frontach awp a nie tylko na jendym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była już o tym mowa, że więcej mapek itp. itd. Ale tak jak powiedział MaTek ''india to najlepsza mapka wśród wszystkich awp i chyba każdy to potwierdzi..." Tak, potwierdzam. Ale jak serwer się rozkręci można zmienić na trochę większą, a mianowicie awp_india2. Chociaż nie ma co narzekać i tak jest zajebiście ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mówie że sie źle gra bo gra sie dobrze. nie ma tłoku póki co, a na awp tak najlepiej. Chodzi o zróżnicowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest dobrze tak jak jest. Tylko, ze wedlug mnie na serwery typu aim/awp powinno byc mniej slotow - max 15. Jak serwer sie rozkreci i bedzie na serwerze 17 osob to ciezko bedzie sie gralo na tak malej mapce :P

Petrus, mogles kupic mniej slotow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Jeśli to ma być awp_india ONLY to moim zdaniem powinno być max 13 slotów aby było po 6 graczy po obu stronach + HLTV . Nie podważam decyzji o kupieniu serwera na 18 czy 19 slotów ale jeśli mamy grać tylko indię to zgdzam się z dodem że może być duży tłok jeśli będzie więcej niż 12-13 graczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka prawda. Na zwykłym india tylko 12 slotów, bo sie zacznie blokowanie, za tym idzie wyzywanie i kultura na serwerze siada. Albo 12 slotów albo więcej map awp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi sie podoba pomysl z serwerem AWP_india ale faktycznie mozna byloby wiecej mapek tego typu wstawic bo po pewnym czasie bedzie tam monotonnosc. Moze nie 15 ale z 5-8 fajnie byloby rozegrac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

A na dd2 nie macie monotonności? Gracie tą mapę od hmm ponad 2 lat xD
Nie opowiadajcie o slotach, bo jak był przykładowo serwer ff+bf2 to co było było bo dajże 24 sloty jak na dd2, a indię wybierali bardzo często ;)

Edytowane przez `CR7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na dd2 nie macie monotonności? Gracie tą mapę od hmm ponad 2 lat xD

 

KoZa już o tym mówił tam masz "hosty" i to jest ciekawe:P

 

Z resztą możesz wygrać w rózny sposób a tu tylko w jeden.

 

No i sam fakt ,że "de_dust2 to duża mapa z bs'ami w dużej odległości od siebie"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na dd2 nie macie monotonności? Gracie tą mapę od hmm ponad 2 lat xD

Nie opowiadajcie o slotach, bo jak był przykładowo serwer ff+bf2 to co było było bo dajże 24 sloty jak na dd2, a indię wybierali bardzo często ;)

Cytuje cały post bo nie moge cytować selektywnie nwm czemu. Gra only awp wymaga dużego skupienia i refleksu a nie, że będzie biegać 10 osób po twojej stronie i będą ci łaźić przed celwonikiem i blokować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też proponuje wgrać więcej map awp, pograłem z 40 minut na serwerze i już zaczęło mi się nudzić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może i ja dorzucę swój pomysł ^^     Moim zdaniem interesujące było by wrzucenie mapy aim_map.  jak by to nie bylo wraz z india   to najlepsze mapy w ocenie wielu graczy.  Sama india jest troche zbyt monotonna jak dla mnie a przecież kiedy mam awp w rece to że tak powiem jestem u siebie ;P   aim map w moim mniemaniu zachecił by graczy do wchodzenia na serwer :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czego nie rozumiesz w modzie only awp? bo o ile mi wiadomo na aim map jest m4 i ak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhhh. ja nie mowie ze awp jest zle i bez sensu tylko ze jest to monotonne. chodzilo mi oto ze aim map sciagnal byk wieksza ilosc gracz na server. nie jeden ze znajomych pyta sie mnie czy mam jakis server z mapami typu aim_map.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name=CreO77' timestamp='1359011270' post='97173]
nie jeden ze znajomych pyta sie mnie czy mam jakis server z mapami typu aim_map.

 

a mnie pytają czy nie mam 10 rodzajów zombie moda, coda z szybszym rozdawaniem lvl, aim, awp, czemu nie ma jail_break, ffa, serwerow steam itd. można by wymieniać do jutra. Modów jest z 50 rodzajów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem ..

Grałem na Only-awp ok 1 godz . Prawda jest to monotonne. Można wgrać np 4-5 map dla urozmaicenia gry na tym serwerze :)

Aim_awp , ta mapa jest do bani

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciesz sie, ze w ogole jest nowy serwer. Nowe mapki sa na razie niepotrzebne.

 

Temat chyba juz do zamkniecia bo sie robi spam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie zostaje tak jak jest.

Ciężko znaleźć server only awp_india, a graczy którzy lubią grać właśnie tylko tą mapkę jest bardzo dużo. trzeba trochę czasu, aż serwer się rozkręci. Nic się nie dzieje nagle.

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×