Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Katarzynka ;*

CS:GO Global Offensive

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Nowa odsłona klasycznej strzelanki sieciowej, która stała się podstawą współczesnego esportu. Twórcy produkcji starali się wprowadzić sporo usprawnień do rozgrywki i jednocześnie zachować podstawowe cechy pierwowzoru. Gra jest skierowana przede wszystkim do fanów multiplayera i zawiera wiele trybów zabawy. Gracze wcielają się w niej w terrorystów lub antyterrorystów i prowadzą zacięte pojedynki.

 

329710437.jpg

 

Ktoś posiada? Bo własnie zastanawiam się czy czasem sobie nie kupić - właściwie nie jest nawet taka droga , ale chciałabym poznać waszą opinie czy rewelacji dużej nie ma- czy rozrywka bardziej dodaje adrenaliny ogladałam dużo gameplay'ów ale chce poznac wasze spostrzeżenia . Warto nie warto?

Edytowane przez Katarzynka ;*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie i warto, ale radzę przed zakupem zastanowić się, czy komp Ci ją uciągnie.

Ja się troszkę pospieszyłem i niestety, ale ścina mi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałam wymogi i na styk na standardowych uciągnie , niebawem powoli zmieniam sprzęt na wiekszą krowe, komputerek to moje drugie dziecko co sie opiekuje (pierwsze to mój facet) od czasu do czasu trzeba troszke zainwestować pieniążków oraz cierpliwości -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh troszkę wy kobiety stawiacie na to że facet to dziecko wrrrrr....   ;)

Słyszałem wiele różnych opinij co do tej gry i są sprzeczne.Jedni twierdzą że GO jest spoczko jedni znów mówią że nie warto.

Sam jeszcze nie sprawdzałem bo czekam na przedłużenie umowy o prace i dopiero zmieniam sprzęciwo. Wtedy zastanowimy się nad nową odsłoną Countera.  Więc i ja jestem ciekaw wypowiedzi innych.

Pozdrawiam peH'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem i żałuję.

Po 1 gra zero dynamiki, nie ma fajnych akcji tak jak w 1.6, wszystko takie wolne, dziwne wg mnie.

Po 2 strzelanie jest śmieszne, strzelasz typowi prosto w łeb, nic nie dostaje, strzelasz obok niego dostaje w kaczana. Strzela się strasznie dziwnie, ja nie mogłem tego ogarnąć.

Po 3 grajcie w cs 1.6, bo GO to gówno, może jak ktoś grał w source to jemu może się spodobać, 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem GO, przegrane 2.1 h. Tak jak Koziński pisze, jak dla mnie też 0 dynamiki, gra nie jest taka szybka jak 1.6. Jak dla mnie nudna straszna. Gra dla graczy Sourca. Tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra dla graczy Sourca. Tyle.

 

Nie zgadzam się. Grałem bardzo dużo w source, a po krótkim czasie znudziłem się cs:go. Lipna gra po prostu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może teraz ja wydam opinie o tej gierce. Kupiłam dokładnie za 34.90 zł cena całkiem względna jak gre z takiego roku, czytałam opinie ale nie ma to jak na własnej skórze

doświadczyć. Ogołem gierka całkiem spoko podobna rzecz jasna do cs 1.6 ale zmodyfikowana grafika która jakby nie patrzeć cieszy oko to nic w porównaniu z klimatem z 1.6.

System kupowania broni całkiem sprytny wszystko jasno i przejrzyście - tylko zastanawia mnie jedno dlaczego łatwiej ustrzelić gościa z bliska z glocka a nie z np AK?

Rozrzut jest taki mocny ze ja do tej pory to wole z glockiem latać i jeszcze jedno, jak nigdy nie grałam AWP tak na CS GO ta bron jest nieziemsko łatwa w obsłudze

celowniczek ladnie lapie wszysciutko bez wiekszego wysilku punktuje sprawniej niz majac M4 czy AK... to taka mala filozofia z mojej strony a tu jeden z ss'ów że gra jest warta świeczki

 

2013032300001.jpg

Edytowane przez Katarzynka ;*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×