Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Vito Małkers

Tarcza, Sg-550, G3SG1 oraz NOKTOWIZOR

6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wiem, że to pewnie był już przerabiany temat wiele razy, więc jeśli dostanę punkty karne za ten temat to się nie dziwie :-P.

Chciałbym poruszyć temat tarczy w CT oraz tzw. ,,Auto-Kamp", mianowicie, uważam, że powinny zostać odblokowane, aby zachować jak największe realia walki oraz urozmaicić rozgrywkę  <czacha>  :psy: . Mam także taką propozycję, aby dodać darmowy NOKTOWIZOR dla VIP'ów. Niektórym graczom lepiej się gra z włączonym noktowizorem ( np. mnie yo  ).

To tylko moje zdanie, więc nie zdziwię się gdy temat zostanie obrzucony negatywną oceną. <sumo>:banan2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Negatywna ocena. :D Dla mnie tarcza to absurd , tarcza dal CT spowolni grę a nie urozmaici. Z noktowizorem dla VIPÓW to już dobry pomysł. Tyle mojego zdania ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza i auto lamy nie zostaną odblokowane.

 

Co do noktowizora dla vipa, to też nie jestem przekonany. Jeżeli co rundę będzie automatycznie dodawać noktowizor to wielu graczom uprzykrzy to grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vito chyba przesadzasz, ja majac VIPa mam po 3/4 rundach 17k wiec VIPow stac na noktowizor ;p 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: Propozycja odrzucona

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×