Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
raBBit.

Podanie raBBit.

24 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick z Serwera: raBBit.
2. Steam ID: STEAM_0:1:35126891
3. Wiek: 19 
4. Czas spędzony na Serwerze: http://cs-kopytko.pl/psychostats/dd2/player.php?id=52476
5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: Posiadałem admina na swoim serwerze ale 
zerwałem działalność tzn, sprzedałem serwer strone znajomym. Ogólem dość dużo gram, mialem 
chyba z 6 razy admina, umiem sie nim obchodzic. 
6. Znajomość AMXX (9/10) 
7. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie: 
Myśle że byłbym dobrym adminem...  mam dobry kontakt z innymi adminami .
siedzę często na serwerze, aż żal d**e ściska gdy jest 5 odpałow a admina brak :/. 
Miałem doświadczenie w adminowaniu, nie było skarg. 
Rozsądny, uważny haxa na KM wyczuje z graczami na serwerze też się dobrze dogaduje.

Na serwerze grywam już bardzo długo tylko że zmieniałem nicki.. Żeby nie kłamać jestem już z wami 1,5 roku,

tyle tylko że nie miałem konta na stronie www.

Na temat mnie.. hmmm dużo o sobie napisalem w zakładce "przywitaj się" .

8. Mikro [TAK/NIE]: TAK
9. Akceptacja Regulaminu: Akceptuje regulamin i zastrzegam , że będę go przestrzegał.
10. Reklamy: 

http://apokalipsa-cs.xaa.pl/viewtopic.php?p=8593#8593

http://cs-prorok.pl/viewtopic.php?p=47814#47814

http://skillheads.pl/viewtopic.php?p=1898#1898

http://cs-napinacze.pl/viewtopic.php?p=16985#16985

http://cs-zaborze.pl/viewtopic.php?p=122606#122606

 

Wiem jaka bedzie ocena adminow (co niektorych) beda mnie one irytowac, poniewaz ogladalem wczesniejsze podania a byly przymakne oczy na niektore, trzeba byc fer wobec innych graczy i tez dawac szasne. Konta na stronie nie posiadalem wczesniej poniewaz myslalem ze bedzie mi zbedne, a godziny nie sa nabijane na sile tylko robione na nowym nicku. Ci co mnie znaja to znaja, znaja mnie praktycznie wszyscy gracze na only dd2, a to ze admin ma go nie potrzebnie bo nie wchodzi wogole grac to nie moj problem i wypowiada sie na moj temat nie widzac mnie grajac np na COD.

 

Proszę o rozpatrzenie mojego podania.

Pozdrawiam!

raBBit.

Edytowane przez raBBit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Petrus,

8/04/13
Admin usunięty za nieuzasadnioną nieobecność.

Ja na nie:

-rejestracja 4 dni temu,

-posty nabijane na siłę.

Z tego co widzę nikomu nie dajesz na "TAK" . Co z tego że rejestracja 4 dni temu? pisałem że jestem już tu ponad rok. Gdybym nie reset ranku byś zobaczył wszystkie moje nicki i wszystkie godziny, ogólnie by wyszło więcej od Ciebie. I nie sądze żeby posty były robione na siłę, ponieważ... posty zrobiłem z nudów + po to aby mieć dostęp do czatu, nie myslałem nad podaniem, ale po przemyśleniach złożyłem i z tego co mi wiadomo w reugalminie nic nie ma na temat "postów nabijanych na siłę" więc twoje jedno wykluczenie odpada.

Peace, poćwicz...

Edytowane przez raBBit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rejestracja: 19 sty 2013

 

Strasznie dlugo z nami jestes..

 

Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS - nie podawaj tu linków do innych sieci,

 

Podałeś link ..

 

Jestes z nami za krotko - NIE!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie dlugo z nami jestes..

 

Podałeś link ..

 

Jestes z nami za krotko - NIE!

Podałem przykład adminowania. Fajnie że dla was liczy się rejestracja na stronie.. haha beka. Może ktoś gra na serwie a nie chce zakładać konta na stronie? Wszystko jest wytłumaczone w podaniu.. dlaczego tak nie inaczej.

 

//ostatnie ostrzeżenie:

 

 

* Zakaz wypowiadania się osób, których podanie dotyczy! Wyjątek - pytanie innego użytkownika itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mowisz, ze dlugo grasz na serwerze? Wedlug psychostatsow na serwerze grasz od 2013-01-17 15:29:51. Wiec staz na serwerze tez nie taki dlugi i masz nabite te wymagane 30 h. Jak dla mnie jeszcze nie czas, abys byl adminem.

Edytowane przez BtL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mowisz, ze dlugo grasz na serwerze? Wedlug psychostatsow na serwerze grasz od 2013-01-17 15:29:51. Wiec staz na serwerze tez nie taki dlugi i masz nabite te wymagane 30 h. Jak dla mnie jeszcze nie czas, abys byl adminem.

Myslałeś kolego "14 letni"! co chce podkreslic.. o zmiennych ip? o innych nickach? :) staryyy ja na tym serwerze grałem dluzej od Ciebie, uwierz mi ;) tylko jedyny moj blad to to.. ze nie zrobilem wczesniej konta na stronie..

Peace.

Edytowane przez raBBit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jpod jakim nickiem grales wczesniej?????

Było ich dużo OnMyOwn, SlasH, SailaS, Na'Vi, Zakkkwylde, Blade, Snake i pare innych ale juz nie pamietam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram tu już sporo i Cię nie kojarzę kompletnie. Moim zdaniem pograj jeszcze, bądź aktywny i myślę, że będzie git.

 

Potwierdzam natomiast kwestię, że gracz jest kulturalny i miły (nie co do odpałów, ale to naturalne) oraz ma pojecie o grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie Cie nie kojarze, byc moze dlatego ze ostatnio znowu duzo pracy na mojej glowie i malo bywam na kopytku, tak czy siak podanie nawet niezle ale czas spedzony na serwerze, data rejestracji oraz posty nabite sa dosc razace i jestem na ten moment na Nie. Nic do Ciebie nie mam ale twoje komentowanie kazdego NIE ktore Ci dano wcale nie pomaga. Wrecz bardziej pograza. Przyjmuj na klate kazda decyzje i poczekaj na odpowiedz H@. Tak jak napisalam - jeszcze nie teraz, badz z nami, graj, udzielaj sie a napewno bede na tak. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE. Nie spełniasz podstawowych wymogów. Co teraz wy te podania piszecie w NOTATNIKU ??? .

Edytowane przez arnold

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem oczywiście na tak, bardzo lubię gracza, często daje info io czitach i bardzo się starał w ostatnich dniach spełniac wymogi na admina. Specjalnie nabił te godziny na serwerze, zeby wystarczyło na nowym nicku. Gracz niezwykle uprzejmy i jestem pewna, że przyda nam się taka osoba w zespole administratorów. Poza tym posty nabijane nie były w tematach o pierdołach. Sama poleciłabym gracza na posadę admina!  Duże tak!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Z góry przepraszam za offtopa

Nie obraź się Quantiq- nie jest to jakiś wjazd na Ciebie czy coś -, ale denerwują mnie takie wypowiedzi jak ta Twoja. Wg. mnie powinny być za to przynajmniej ostrzeżenia. "Nie znam - NA NIE." Przypomnę CI coś: http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/21895-quantiq/page-2   Ty najlepiej powinieneś wiedzieć, że tak się nie pisze. 

Osobiście wypowiadam się w podaniach graczy, których znam i mogę coś powiedzieć o ich zachowaniu na serwerze, zgłoszeniach chetów. A nie, że ma całkiem interesujące podanie to TAK/NIE. Równie dobrze, mógł sobie to z palca wyssać - często ludzie kompletnie nie znający się na rzeczy dostawali admina i dosyć szybko go tracili (jaki to sens? -.-) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE nie spełniasz wymogów co do rejestracji.W tym przypadku nie ma wyjątków no chyba ,że jesteś rudy.

 

 

Widziałem cb  ostatnio tylko na dd2 wszystko wbite na siłę. Pograj z nami jeszcze troche

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem z nim na serwerze kilka razy :]

Uprzejmy , miły :D . W oczy razi tylko to , że krótko jesteś z nami na forum :/ Poczekaj jeszcze kilka dni , bo naprawde szybko zleci :]

narazie nie , ale jeśli spełnisz podstawowe wymogi to mozesz liczyć na moj głos :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć tu Yszty! Katarzynka ;* , wasz skromny gracz only DD2. Mógłby mi ktoś wytłumaczyć , jaki jest sens wypowiadania sie adminów którzy wyłącznie zajmują sie innymi serwerami a nie koniecznie dd2? Jeśli chłopaka nie widzieli na serwerze i natomiast tam się nie pokazują ,  jaki jest sens aby wypowiadali się o graczu jeśli nawet tam nie grają? Gram tu od 2 tygodni natomiast konto mam cały tydzień. Na serwerze jestem  bardzo często i nie sposób nie zauważyć tak sympatycznego gracza - tak jak wcześniej napisała o tym Patusia czy P. Doktor . 

Zastanawia mnie punkt regulaminu co do forum - jeśli ktoś grał kilkanaście miesięcy i nie zakładał konta bo wydawało mu się zbędne, dlaczego kolejnym punktem dostania admina jest śmieszna data rejestracji i to jeszcze 30 dni? Fakt faktem do wytrwałych świat należy , zamieniłabym ten punkt na określony wiek co do składania podań ale to tylko moja sugestia , ja jestem tutaj tylko pionkiem.

 

A tak aby nie było wyłącznie mojego skromnego spamu w dalszej chwili uważam że gracz zasługuje na admina po mimo braku konta 30 dni tym bardziej jeśli chodzi o jego sposób bycia , oraz wiek który jakby nie patrzeć 

nie kłuje w oczy bo jest pełnoletni. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Nie podoba mi się Twoja impulsywność. Każdy piszę, że jesteś miły, uprzejmy itp, a ja już po pierwszych postach widzę co innego. Wyzywanie graczy, chamskie odzywki nie będą tolerowane.

2. Podanie należało napisać napisać tak od razu, a nie edytować go po informacji na steam, że podanie zostanie odrzucone.

 

Nie jestem do końca przekonany, jednak akceptuję podanie.

Udzielaj się na forum, inaczej uprawnienia zostaną cofnięte.

 

Proszę nie składać podań, które nie spełniają wymogów!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×