Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Pro Snajper :)

Ban Pro Snajper :)

39 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

[AMXBANS] ===============================================
[AMXBANS] You are Banned from this server by admin LooQ
[AMXBANS] You are permanently banned.
[AMXBANS] Banned nick : Pro Snajper : )
[AMXBANS] Reason : ' Czitujesz '
[AMXBANS] You can complain regarding your ban @ www.cs-kopytko.pl
[AMXBANS] Your SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 80053494 '
[AMXBANS] Your IP : ' 178.36.78.101 '
[AMXBANS] ========================================

 

Szanowna Administracja nie zrobiła mi ani ss'ów ani dema także nwm co mam teraz zrobic :)

Czekam na odbanowanie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesada panowie, przesada.

Widzę teraz bez dema sie nie obędzie, z ciekawościa je obejrzę, jeżeli nic na nim nie będzie to proponuje adminów na TP ogarnać, jak nie dajecie gracz graczowi Beka to teraz temu graczowi nie dajecie grac! A adminowi Looq proponuje czasem zajrzeć na forum bo widzę nie robi tego za często, przeczytaj sobie jeszcze raz regulamin admina Looq.

Banujecie gościa po raz X a demka jak nie było tak nie ma, jak tak może być, widze nie każdy przeczytał mój temat, dotyczacy adminów na admin chat. Nie jesteś pewny co do gracza? To zrób SS'y, a w prośbie o UB wrzuć demko, takie trudne?

Irytujące jest pisanie Wam do każdego z osobna jak macie działać na serwerze.

Looq, czekamy na demko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez z checia zobacze demko, poniewaz jego (snajpera) ss i dem nie wierze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie mówiąc bez gruntownych wyjaśnień admin Looq nadaje się do usunięcia.

- 0 udzielania się na forum

- banuje praktycznie same steamy, nie odróżnią kompletnie cheatera od normalnego gracza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądząc, po grze snajpera, paru akcjach gdzie info dosłownie za przeproszeniem "z dupy" spokojnie mogę wywnioskować, że lata odpalony. Niestety, nie posiadam hltv tych akcji, ani nie pamiętam godz., lecz opisze wam parę jego akcji. Zostałem sam na 2, 1 był chyba na długiej, a snajpera usłyszałem przed galą, wyczekuje go na gali. Wyskakuje, od razu z celownikiem na mnie. 2 akcja siedzę na A za bs'em z afką, coś idzie galą, bo wcześniej tam mój chyba padł :P wyczekuje to to samo, spawn jump w wykonaniu snajpera i głowa z awp ^^ spala się w cholere, dużo osób mówi, że odpał a administracja nic nie może z tym zrobić bo ssy i demka "czyste", no fakt odkąd antyss jest darmowy to czemu nie korzystać co nie snajperku? Ban powinien zostać, a w razie niepewności, wyślijmy hltv na BL'a albo AC niech oni je obejrzą, z pewnością mają w tym większe doświadczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

[quote name=nevert' timestamp='1359975931' post='98390]
a w razie niepewności, wyślijmy hltv na BL'a albo AC niech oni je obejrzą, z pewnością mają w tym większe doświadczenie.

 

Chodzi o to drogi kolego, że do tej pory nikt nie wrzucił demka z adminów którzy go banuja, dopiero dzisiaj.

Co do Bl czy tam maja większe doświadczenie? Nie te czasy :)

Co do Twoich akcji co opisałeś, nie wierze nikomu na słowo, zobaczę to co napisałeś to ocenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Sądząc, po grze snajpera, paru akcjach gdzie info dosłownie za przeproszeniem "z dupy" spokojnie mogę wywnioskować, że lata odpalony. Niestety, nie posiadam hltv tych akcji, ani nie pamiętam godz., lecz opisze wam parę jego akcji. Zostałem sam na 2, 1 był chyba na długiej, a snajpera usłyszałem przed galą, wyczekuje go na gali. Wyskakuje, od razu z celownikiem na mnie. 2 akcja siedzę na A za bs'em z afką, coś idzie galą, bo wcześniej tam mój chyba padł  :P wyczekuje to to samo, spawn jump w wykonaniu snajpera i głowa z awp ^^ spala się w cholere, dużo osób mówi, że odpał a administracja nic nie może z tym zrobić bo ssy i demka "czyste", no fakt odkąd antyss jest darmowy to czemu nie korzystać co nie snajperku? Ban powinien zostać, a w razie niepewności, wyślijmy hltv na BL'a albo AC niech oni je obejrzą, z pewnością mają w tym większe doświadczenie.

 

 

 

 

Po pierwsze demka z hltv aima nie stwierdzą. Po drugie załóż temat, rozpisz demko i udowodnij, że ma np. wh. Wiesz takich akcji jak Ty przedstawiłeś miałem setki i widziałem setki. Aby oceniać graczy trzeba mieć doświadczenie. Wrzuć demka z jajem, opisem i wtedy możemy dalej rozmawiać, a tak, to takie za przeproszeniem pieprzenie. Wiesz ile razy na serwerze na d2only ludzie mawiali, że czituję, że to widać ? Śmiać mi się chce, ale czasem jak wejdę na inny serwer, to i potrafię dostać 5 razy ss'y ... i co ? I nic, bo gram fair. Naprawdę Panowie nauczcie się grać, a ocenę zostawcie bardziej doświadczonym.

Edytowane przez BiNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawa sytuacja bo po obejrzeniu demka nie jestes taka przekonana co do niewinnosci Pana ProSnajper. Faktycznie przez kilka rund nie dzieje sie zupelnie nic ale w 4 minucie ( a dokladniej 4:35 ) zaczynaja sie dziwne akcje. Wchodzi na drabinke, nagle lag sekundowy i 2 hs'y nie widzac wroga a on zupelnie nie tam gdzie stal... hmmm aim + sh?!.Co ciekawe nikt inny takiego laga nie mial. Mija kilka rund i wydaje mi sie ze odpalil wh, co ladnie bylo widac jak strzela z rusztowania na fabryce ( metalowa kladka od strony CT ) i dokladnie wie gdzie jest terro. Chwile pozniej wchodzi LooQ i gracz zaczyna sie kontrolowac. Kilka rund pozniej (13:15) powtarza sie akcja z lagiem i znowu 2 lezy :D Nie wiem jak wy ale ja mam wrazenie ze LooQ nie do konca sie pomylil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wieczorem obejrzę demko, ale jeśli będzie zlagowane, to nie będę go oceniał zbyt pochopnie, a jeśli są akcje wh, to sobie looknę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to się looknie :) Lag może być spowodowany też użyciem aima. Nie od dzisiaj wiadomo, że ludki z załączonym aimem mają podwyższony ping, czy chciał, czy też nie chciał powoduje lagowanie :)

Edytowane przez BiNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Admin niepowinien banować i nie dawac screenow,ss'ów ani demka.

Choć niejestem i niebyłem adminem troche się znam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Screen i ss to to samo. skoro nigdy nie byłeś adminem to jak możesz sie znać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ludzie o co wam chodzi ... niektóre akcje mam poprostu wyćwiczone i robie to bez zastanowienia gram kila lat w csa,także to poprostu taki odruch,skany w niektórych miejscach albo  wychodze zza sciany i odrazu strzelam. Nie poradze że gracze,a szczególnie admini są na takim poziomie że jak dostaną tak z 2 razy albo zobaczą jedną albo 2 takie akcjie to odrazu banują. Co do laga to nie mam pojęcia,może w tym czasie ktoś kręcił demko ? albo robił mi ss,y?  ping miałem minimalny coś ok 25. także to nie możliwe,sh i innych czitów nie używam pozatym sh było by widoczne odrazu no nie ? i nie było by wgl takiego tematu,teraz prubujecie doczepić sie do wszystkiego i wymyślać nowe powody? aim ? nie  sądze to także było by widoczne np na demku bedzie widać czy używałem aima. Proszę Coś z tym zrobić ,bo staje sie to irytujące i uciążliwe. Pozdrawiam :)



co do komentującego "Never[t] on nie jest dosłowny ,poprostu jest zazdrosny że juz nie jest najlepszy na serwie ,a sam ma nie lepsze akcjie ponieważ wczoraj pozwoliłem sobie na niego popatrzeć :) dlaczego jego nikt nie banuje ? bo trzyma z adminami z tp ? śmieszne... i razem z nimi sie do mnie spina heh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ludzie o co wam chodzi ... niektóre akcje mam poprostu wyćwiczone i robie to bez zastanowienia gram kila lat w csa

 

 

Ogladajac twoja gre mialam inne wrazenie.

 

Btw. Czesto tak namietnie ogladasz sciany ?

 

Prosilabym o ogladanie dema i komentowanie bo ta osoba czeka na Ub albo jego brak.

Edytowane przez Haneczka1985

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oglądałem nagranie z hltv i uważam że nie ma żadnych podstaw żeby dac mi bana... nie było żadnej akcji która mogła zmusic admina do dokonania tego czynu :) a gdzie ten aim ? hehe :) Czekam na szybkie rozpatrzenie tej sprawy :)



Gdyby ktoś jeszcze chciał 2 pozaostałe demka które wrzucałem juz wczesniej nie ma sprawy... niech inni widza na jakiej podstawie dostaje bany po kilka razy dziennie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

co do komentującego "Never[t] on nie jest dosłowny ,poprostu jest zazdrosny że juz nie jest najlepszy na serwie ,a sam ma nie lepsze akcjie ponieważ wczoraj pozwoliłem sobie na niego popatrzeć :) dlaczego jego nikt nie banuje ? bo trzyma z adminami z tp ? śmieszne... i razem z nimi sie do mnie spina heh...

spina, zazdrosc? wiesz o czym Ty bredzisz? pomyśl zanim coś napiszesz... trzyma z adminami tp? Boże... To, że chcę by na serwerze był w jakiś sposób porządek to aż taki zły czyn? Razem z nimi się do mnie spina? Widziałem jak grasz... momentami refleks lepszy niż markeloff, co u osoby grającej jak to sam powiedziałeś kilka lat jest praktycznie nie możliwe (no chyba, że no-lifisz 24/7 to się nie dziwie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jednak jak widac jest mozliwe no nie ? nie uważam ze jestem jakimś extra graczem, czasem fart ,dobre wyczucie czasu... sprzęt także robi swoje nie ? a głównie słuchawki...  a nie odrazu twierdzicie że wh skoro typa nie widze,ale go słysze ! a Ty tu teraz nie świruj pawiana...  widac za przeproszeniem jak liżesz dupe adminom jak tylko wbiją na serwa i kablujesz jak zobaczysz 1 dobrą akcje jakiegoś innego gracza...  to że jesteś 1 w top 15 nie znaczy że jestes taki pro za jakiego sie uważasz.... Ciebie też powinni sprawdzić,bo widziałem kilka Twoich akcji... i miałem wątpliwości... pozatym dziwne też jest to że Tobie nie daja bana za staty tak jak mi... wpadnie admin taki ?LooQ albo maskiu Twoje staty ok 30 na 2 moje 24 na 12 i kto dostaje bana ? odrazu na celowniku adminów jestem ja...  Dziwne nie ?  Dostałeś kiedys bana na tym serwie ? pewnie nie bo jesteś na czele co dla Ciebie jest jak immunitet. Ja jewstem można powiedziec nowy na serwie i odrazu dla wszystkich jestem "odpalony" Ps. Co do banów na innych serwerach to poprostu nie chce mi sie wrzucać ciągle scrrenów... wybrałem sobie ten serwer  i jesli bedzie taka możliwośc to cche na nim grać i sie rozwijać ,ale ze względu na Adminów i niektórych graczy to wątpliwe . ehh... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostawal bana na tym serwerze i wstawil czyste demko, ale nie oglada scian tak jak Ty, dziwne jest to ze wchodzisz na serwer kiedy nie ma admina masz staty (twoj przyklad) 24:12 wchodze ja, Dodo lub LooQ i staty spadaja nagle 24:20 itd :) wiec powiadasz ze lata gry i sluchawki. ekhm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oglądałem nagranie z hltv i uważam że nie ma żadnych podstaw żeby dac mi bana..

 

 

Jak wytlumaczysz akcje w minucie 4:35 i 13:15, oraz czesc gry miedzy tymi minutami do chwili az pojawil sie admin ? Walisz 2 hs'y tt  nie widzac i nie wiedzac ze moga tam byc i teleportujesz sie zupelnie gdzie indziej w jednej chwili! Malo tego, robisz tak 2 razy a moze i wiecej bo nie chcialo mi sie juz ogladac konca, do tego dodam ze non stop lampisz sie na sciany.

 

Wg mnie aim + sh zbindowany i uzywany przypadkowo oraz Wh uzywane albo od poczatku albo od pierwszej akcji z aim/sh. Oczywiscie moge sie mylic dlatego prosze o wypowiedz innych ogarnietych graczy.

Edytowane przez Haneczka1985

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja równiez wstawiałem demka no nie ? i co ? dostawałem ub ,a to że moje staty spadały to przypadek przeciez nie obczajam co moment czy wbijasz ty czy LooQ pozatym są jeszcze chyba inni admini nie ? z którymi nie miałem stycznosci. Więc Skad mam wiedzieć kto jest adminem a kto nie ? ja znam Tylko Ciebie i LooQ'a i tego dodo ,który dal mi raz bana. A Wy? za każdym razem co wbijacie leci ban ,wiec sie nie dziwcie że gram jak was nie ma haha. Lecz to przypadek... Logiczne jest to że gram kiedy mam czas,a nie tak jak Twierdzisz zę gram kiedy nie ma was... Żałosne :)



Ty wgl grałas kiedyś w csa ? haha bo nie wiem o czym Ty do mnie mówisz... aim ? a widziałas czy walnąłem jakiegoś Heda? na jakiej podstawie Twierdzisz że aim ? a sh? Dobra jesteś ,lepiej sie nie wypowiadaj na ten temat... ok ? Czekam aż ktoś konkretny obejży i oceni to nagrania :)



Jakoś nikt inny nie stwirdził u mnie aima ani sh heh... Znalazła sie czarna owieczka :) niepotrzebnie sie doszukujesz czegoś czego nie było... powodem bana za każdym razem było niby 'WH' Którego tak naprawde nie było... Twierdzicie że obczajałem po scianach ? myśle ze u każdego mozna to samo stwierdzić :) Nie wiecie że jest tak że jak ktoś powie że lukam po scianach to nagle cała reszta widzi to samo ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akcje 4 i 13 minuta opisane przez Hanie to zwykły lag HLTV, a nie SH.

 

Gracz czysty, daję UB.

 

Co do admina Looq:

1. Masz ostatnią szansę na zaczęcie udzielanie się na forum. Nie przyjmuję wymówek, bo to nie okres tygodnia tylko kilku miesięcy.

2. Jak zobaczę kolejną prośbę o UB steama to będzie krucho. Albo ktoś coś ma albo nie, a nie co 2gi ban leci na forum z prośbą o UB.

 

Zostawiam otwarte jakby ktoś z UBs chciał oglądnąć i się wypowiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snajper, nie puacz (specjalnie tak napisałem więc puacz off jak cos xD) że ja odpalony latam. Jak wejdzie gość, który widać, że skillowo ogarnia, dobrą gadkę ma, zna większość miejscówek na mapach typu roman, zebra, komin, zielone, balkon, szczur, duży i mały piach, wentyl ct/tt, czerwone na nuke itd... to można spokojnie popatrzeć jak gra i wyciągnąć wnioski, a nie że wejdzie typ 0 kontaktu z teamem na majku i totalna gra ffa, dużo osób może potwierdzić, iż staram się wprowadzać graczom różne nawyki gry zespołowej np. jak gramy pistoletówkę w tt to: " dawajcie drugi środek->środek-> lord, jak macie to smoke'i to rzucajcie na łącznik i plant standard, albo drugi środek na cicho do kontaktu" to chyba widać, że gra ktoś ogarnięty z jakimkolwiek dłuższym stażem w grze zarówno jak i ffa jak i mixach/cw, nie twierdzę, że jestem jakimś pro elo oporowym katem, ale nie jestem też totalnym low'em. Faktem jest iż niektóre z moich akcji mogą być podejrzane, ale zazwyczaj albo tsay, albo info pośmiertne, albo po prostu głupie wyczekiwanie :P Chryste panie ale się rozpisałem ;D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :) Jeden Normalny ehh :) Pozdrówki !



Dobra luuz :) mikro mi nie działa  w krótce sobie ogarne z jednej strony zauważyłem ze dajesz dużo wskazówek itp w kilku rundach byłem z toba w team;ie i niekóre info dużo mi pomogło :D mnie wkurza to że wszyscy sie na mnie uwzieli ,wpadnie admin i odrazu ban... czy to jest normalne ? 10 razy z rzędu ?  i nadal nie daja za wygraną tylk osie doszukują byle powodu...

ps. ide do pracy na nocke także do jutra :D Pozdro dla normalnych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×