Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Pro Snajper :)

Ban Pro Snajper :)

39 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Mowa o tym demku ? http://160226.hltv2.pukawka.pl/hltv-1302032306-de_nuke-1359929160-1359930420.zip

Mapa de_nuke.

 

Więc tak:

 

1R - bot

2R - 2:13 wh widać jak lookał kolesi przez ścianę, a potem w kucki.

3R - bot

4R - 5 minuta - skan czerwonego i widać jak spierdala do wewnątrz górnego bs'a. Smiech.

        5:16 - tu dowód jakim jest pro koleś się zgubił między drzwiami. Nie rób beki stary z tymi latami. jestes tylko strasznym botem.

5R - 6:46 - skan podłogi widać jak skanuje kolesia na dole, tyle, że T go zabija.

6R - nieudolny skan ścian i to kucanie <lol>, ale tą akcję mu już popuszczę.

7R - 10 minuta - majstersztyk. Szkoda, że nie wypadłeś z pomostu tak chciałeś dotrzeć do tego następnego na rogu skały.

 

Panowie i Panie ten gość to jakaś kpina. Jestem w 100% za adminami za banowanie tego śmiecia.

 

Przepraszam za słownictwo, ale za takie besztanie adminów mu się też należy. Kolo jesteś odpalony i nic tego nie zmieni, ani ja zdania i co najważniejsze. JESTES BOTEM!.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, na początku chciałem tylko wyjaśnić parę spraw.

Po 1. także nie jestem no-lifem który siedzi cały czas na steamie/forum/csie i obczaja kogo by tu zbanować.

Po 2. fakt, niestety rzadko udzielam się na forum, bo właśnie planuje otworzenie firmy, mam dużo spraw na głowie, poza tym pracuje na etacie, pomagam przy remoncie i mam tyle czasu co nic, a jednak wbijam na cs-a żeby odrobić pańszczyzne i chociaż chwile przypilnować serwera. Szukacie no-life'ów to mnie wywalcie bo nim nie jestem.

Po 3. nie chce się z Tobą Petrus kłócić, bo Cię nie przekonam, ale już kiedyś mówiłem, że według mnie to admin jest panem serwera. Ale nie po to żeby utrudniać grę innym tylko po to żeby pilnować serwera i jeśli ktoś jest odpalony to może mu robić screeny ile razy będzie tego potrzebował, nie rozumiem Twojego podejścia ale zostawmy to.

 

Co do never[t]. to nie dziw się snajper, że typa nie banuje skoro ani razu nie widziałem żeby mi go ktoś zgłaszał, a jak już patrze na niego, bo dostałem skan to nie widzę w jego grze nic dziwnego - po prostu doświadczenie.

 

Jak patrzę na Ciebie to widzę swoją grę z przed 5 lat na treningach z teamem gdzie uczylismy się grać dzięki haxom żeby poznać mapę. Tego się nie ukryje, nawet jakbyś nie wiem jak był dobry to kiedyś wpadniesz.

Nie dziw się, że banuje Cie, bo jesteś odpalony i nie widzę tego tylko ja! Skoro banuje cie ja, Dodo i Maksiu, którzy jesteśmy najczęściej online na tym serwie to coś w tym musi być nie?

To, że masz anty ss czy inne g*wno, albo jesteś mistrzem painta, bo na photoshop mi to nie wygląda to już inna sprawa.

Co jeszcze do Twoich niby czystych screenów i demek, to czasami mam wrażenie, że ktoś jedzie na aimie z awp, ale nie jestem w stanie tego udowodnić, dlaczego?

Bo gość włącza celownik, celuje gdzieś obok (ewentualnie w ciało) a strzał pada w głowe tyle, że celownik jak wiadomo się wyłącza i nie widać tego ruchu. Nie znam się na nowych cheatach, ale niestety są one coraz lepsze.

 

Tak naprawde to nie szukałem Twojego dema, po prostu wszedłem na hltv i wrzuciłem ostatnią twoją gre przed banem, a skoro wszyscy oprócz niektórych (którzy nie tak jak ja odróżniają pro od cheata, bo ja jestem słaby) widzą na tym jednym krótkim demku że odpalony jesteś to wydaje mi się, że nie powinno być wątpliwości!

 

To teraz może opiszę co ja tam widze...

 

Wiecie co...

Miałem się przyłożyć i obejrzeć całe demko i opisać wszystko jego oczami, ale tego nie zrobię :D

Dlaczego?

Bo pierwsza akcja mnie już rozpier*oliła.

Zaczyna strzelać z góry zanim gościa widzi na dworze, czy ja jestem tak zajebisty czy wy tacy ułomni (niektórzy).

Zbanowałem go chyba po akcji gdzie patrzył się przez ścianę kurnika na terro. Pamiętam, że była akcja gdy szedł, jak zobaczył typa, że idzie (na shifcie) to ukucnął i czekał. Później oczywiście biegł i nie patrzył na boki (bo przecież nikogo tam nie było już).

Jeśli pierwsza akcja nie wystarczy to podam coś co robi później. 

Weźcie sobie 1/4x prędkość i zobaczcie refleks Boga.

 

 

Pozdro.

Edytowane przez LOOQchcialDOBRZEwyszloZLE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demko z hltv ma zostać wrzucone na BL'a i poczekamy na ocenę. Michał je wrzuci.

Edytowane przez BiNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Looq i admini TP, gratuluje złapanie cheata, ale czy nie było by lepiej, od razu wrzucić jego demko i rozpiske a nie po 10 banach? :-D tylko dopiero jak komuś groziło zabranie admina? ;-) GJ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przepraszam, ale naprawdę jestem ostatnio zawalony robotą no :(

 

Wrzucałem mu screeny i dema z nadzieją, że będzie widać odpała, nawet nie sprawdzałem jak to się rozstrzygało.

Teraz już mam nadzieję, że wszystko jest jasne.

 

Sory jeszcze raz za zaniedbanie, niedługo ogarne sytuację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Looq i admini TP, gratuluje złapanie cheata, ale czy nie było by lepiej, od razu wrzucić jego demko i rozpiske a nie po 10 banach? :-D tylko dopiero jak komuś groziło zabranie admina? ;-) GJ.

 

 

jako pierwszy zrobilem ssy bo wiedzialem ze jest odpalony demko stwierdzilem ze nagram dopiero wczoraj, nie bylo co sie rozpisywac bo i tak dostal UB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name=Pro Snajper :)' timestamp='1359996706' post='98450]
Ty wgl grałas kiedyś w csa ? haha bo nie wiem o czym Ty do mnie mówisz... aim ? a widziałas czy walnąłem jakiegoś Heda? na jakiej podstawie Twierdzisz że aim ? a sh? Dobra jesteś ,lepiej sie nie wypowiadaj na ten temat... ok ?

 

Gralam w Cs jeszcze jak Ty na gowno mowiles "papu" i twoja gra niczym nie przypomina gry od wielu lat. Widzialam cos czego wczesniej nie widzialam czyli jak to Petrus zaznaczyl Lag po ktorym wladowales dwa hs'y i znalazles sie nagle w innym miejscu - to bylo powodem mojej tezy z aimem i sh. Taka akcja miala miejsce dwa razy i za tym drugim razem tez zabiles dwoch tt. Uwazam ze bylo to dosc dziwne ale byc moze byl to faktycznie Lag. Bede sie wypowiadala na ten temat bo pomijajac te dwie dziwne akcje to przez scianki tez miales niezle pole widzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Skoro jestes czysty to dlaczego na innych sieciach nie wrzucales ss'y? Wtedy nie miales anty ss'y ? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie,robiłem format kompa i i logiczne ze wszystko sie usuneło :) pozatym osrać tamte serwy moge... kilka razy powrzucałem ss,y i juz mam dosyć ,myślałem ze znajde w końcu normalny serwer :) Kończe temat :) nie ma co tego dłużej ciągnąc,Skoro macie jakieś wątpliwości nadal to banujcie ,nagrywajcie dema i co tam chcecie nie mam sobie nic do zarzucenia także bez problemu wrzuce co tam chcecie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończmy ten spam. Niech wypowie sie ostatecznie ub support

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Demko rozpatrywane w temacie jest mierne. Szkoda się błaźnić bind (chyba, że będziesz chciał to damy do rozpatrzenia).

 

To jest dużo lepsze, udostępnione przez Maksia.

http://160226.hltv2.pukawka.pl/hltv-1302051619-de_nuke-1360077540-1360078740.zip

 

Aktualnie od kilku dni stronka BLa nie działa. Jak zacznie to zostanie wrzucone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz dla mnie demko z de_nuke pokazywało, że gość oszukuje i nie potrafi grać tak jak to Hania napisała. Nie uważam, że się bym zbłaźnił chyba, że oglądaliśmy dwa różne demka.

Demko, które podałeś tez obejrzę.

Wiem także, że BL nie działa i nie wiadomo, czy będzie działać (z tego co słyszałem mieli jakieś ataki, ale ile w tym prawdy ciężko powiedzieć).

 

Proponuję, aby każdy zainteresowany admin i UB support obejrzał ww. demko, bo, to, że BL nie działa nie oznacza, że ten "gracz" ma być na kopytku.

Edytowane przez BiNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie,robiłem format kompa i i logiczne ze wszystko sie usuneło :) pozatym osrać tamte serwy moge... kilka razy powrzucałem ss,y i juz mam dosyć ,myślałem ze znajde w końcu normalny serwer :) Kończe temat :) nie ma co tego dłużej ciągnąc,Skoro macie jakieś wątpliwości nadal to banujcie ,nagrywajcie dema i co tam chcecie nie mam sobie nic do zarzucenia także bez problemu wrzuce co tam chcecie :)

Nie musisz nic wstawiać. Demo od Maksia jest wyśmienite.

 

Ban dodany. Powód wh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×