Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Szmiara95

Podanie o Admina

15 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick z Serwera: Gram na różnych nickach . Więc przykro mi ,ale nie mogę podać konkretnego nicku na którym gram .
2. Steam ID - Wymagany, jeżeli nie masz nie składaj podania + kandydat powinien mieć STEAM ID uzupełniony w profilu
3 .Wiek - Wiek 17 prawie 18. 
4. Czas spędzony na Serwerze - Mam 4,000 h na steam a na serwerze spędzam kazdą wolną chwilę . 5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS - Znam się bardzo dobrze na demkach . Nie ma żadnego problemu ,żeby rozpoznać czy ktoś jest "odpalony" czy też nie. Adminowałem na kilku serwerach . Np. cs-hax / huragan[cs] itd było tego sporo .
6. Znajomość AMXX - 9/10
7. uważam ,że byłbym dobrym adminem ponieważ znam się na rzeczy i jestem kulturalny wobec innych mam do każdego szacunek . Mam także duże doświadczenie.
8. Mikro - Aktualnie Nie ,ale w tym tygodniu jeszcze będę miał bo te co mam teraz się zepsuło .
9. Akceptacja Regulaminu - Akceptuję regulamin i zastrzegam, że bedą go przestrzegał
10. Reklamy [5x] - Reklamy wrzucę jak ktoś się bd udzielał ;-) I tak zawsze zapraszam kilka osób jak wchodzę. ;] 

POZDRAWIAM. / EFO,666GESTAPO666.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reklamy są obowiązkowe a nie dla "widzi mi się".

 

Na serwerach Cie nie widzę, nie znam.

 

Podanie wypełnione byle jak, ani psycho, ani Steam, ani nicku.

 

 

NIE!

Edytowane przez C47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem w skrócie... Ty sobie jaja robisz? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

OKej / narkus /O/ pamiętajcie . Złoże za tydzien jak bd miał 30h na tym nicku i wgl :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak steam, nie ma linku do psycho ile masz godzin przegranych. Poza tym nie wiem czy tu w ogóle grałeś na naszym serwerze. 

 

Jestem na NIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trolololo xD Powodzenia "za ten tydzień" . Ja złożylem podanie jak miałem 170h na TP . Porównaj sobie

NIE! Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1. Nick z Serwera: Gram na różnych nickach . Więc przykro mi ,ale nie mogę podać konkretnego nicku na którym gram . 2. Steam ID - Wymagany, jeżeli nie masz nie składaj podania + kandydat powinien mieć STEAM ID uzupełniony w profilu

 

Robisz z siebie idiote czy z nas? Mamy cie szukac po nickach?

4. Czas spędzony na Serwerze - Mam 4,000 h na steam a na serwerze spędzam kazdą wolną chwilę . 5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS - Znam się bardzo dobrze na demkach . Nie ma żadnego problemu ,żeby rozpoznać czy ktoś jest "odpalony" czy też nie. Adminowałem na kilku serwerach . Np. cs-hax / huragan[cs] itd było tego sporo .

1. Nie obchodzi mnie ile masz godzin na steam ważne jest ile masz godzin na kopytku na nicku na którym będziesz miał adma.

2. W jakim sensie znasz sie na demkach? umiesz kręcić demka? to nie znaczy że zrobisz demko odpowiedniemu graczowi.

3. Reklama sieci

10. Reklamy [5x] - Reklamy wrzucę jak ktoś się bd udzielał I tak zawsze zapraszam kilka osób jak wchodzę. ;] 

 

Jeśli chcesz żeby ktoś sie pozytywnie udzielił to powinieneś wrzucić a po za tym to jest wymóg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

widziałem Cie raz dzisiaj, niech zostanie miedzy nami jak to sie skonczylo, NIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja was zaskoczę! Pamiętam go!

Kiedyś grałeś tutaj i zawsze się spinałeś Zielonym :D

Nawet miałeś tutaj bana, ale był reset amxbans. Pograj trochę jeszcze i się zobaczy. 

Edytowane przez MaTek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×