Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
quantiq

quantiq

15 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick z Serwera: quantiq


2. Steam ID: STEAM_0:1:60205783


3. Wiek: 21


4. Argumenty, dlaczego chcesz zostać adminem na wszystkich serwerach:


Nim zostały wprowadzone zmiany w hierarchii adminów bardzo często reagowałem na wezwania graczy z innych serwerów niż ten na którym gram, co zaowocowało tym, że gracze poznali mnie jako admina. W tej chwili otrzymuje wiele wezwań na steam, gg, lub po prostu przez grę i z żalem muszę przekazywać je dalej, co jest dość uciążliwe, gdyż czasami jestem jedynym dostępnym adminem. Dlatego też chciałbym móc reagować na te wszystkie wezwania. Wiem, że jeszcze za szybko, jednakże czasami ilość wezwań, jakie otrzymuję na inne serwery jest przytłaczająca, pomijając fakt, że czas reakcji się wydłuża nawet do kilkunastu minut.


5. Reklamy (5x):


 







Edytowane przez quantiq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

I. Podania na Global Admina mogą składać jedynie admini serwerów mający okres stażu większy bądź równy 2 mies. ~ 08.01.13r. ...

 

08.03.13r. o 9:52 będę na 100% tak, ale wypada być fair wobec wszystkich ;) Ja rangę "Admin testowy" miałem 2 mies. bez 2 dni, ale i tak miałem w tym czasie globala ;)

Edytowane przez `CR7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Baku:s jakieś uzasadnienie ? Ja na nie . Nie minęło jeszcze 2 miesiące odkąd dostałeś @ . Od 10 marca będę na tak ;)

 

PS : Regulamin sie kłania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na TAK

 

ponieważ jest ogarnięty, często aktywny i ma dobry kontakt z graczami.

 

Tylko ten staż... ale myślę że lepiej zrobić mały wyjątek jeżeli to ma zadecydować o przyłapywaniu cziterów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio faktycznie dużo się Quantiq do mnie odzywał w sprawie wejść na poszczególne serwery, bo sam dostawał info od graczy ale nic nie mógł zrobić. Widzę, że często jest na serwerze, a jeszcze częsciej on-line. Mimo to, że faktycznie nie ma tych pełnych 2 mies. stażu dałbym mu szanse na globala. Byłby to kolejny admin, który często przesiaduje przy kompie i nigdy nie odmawia pomocy innym, 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na wielkie tak, gość jest miły, pomocny, zawsze reaguje, fajnie się z nim gada. SAME POZYTYWY!

 

 

wielkie tak z +

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Myślę, że można dać szanse. Do tej pory nie było żadnych skarg na Quantiqa, co świadczy o sumiennym i rzetelnym wykonywaniu obowiązków. A skoro chłopak  chce pomóc, dlaczego tego nie wykorzystać?  Jeżeli chodzi o staż 2-u miesięczny - prawdopodobnie gdyby  nie wspomniał o tym `CR7, nikt by nie zauważył i czytałabym tylko pozytywne komentarze.  Osobiście  jestem na TAK.

 

 +Gumowy, błagam Cię, skończ z tą znajomością regulaminu. Sam go pewnie nie do końca ogarniasz, a czepiasz się innych. Zluzuj. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 +Gumowy, błagam Cię, skończ z tą znajomością regulaminu. Sam go pewnie nie do końca ogarniasz, a czepiasz się innych. Zluzuj. 

 

Ej no ale bez przesady, regulamin nie jest dla ozdoby, Czemu ani gumowy ani maksiu nie złożył juz podania o globala? Ja bym był dużo bardziej za dla nich globala ale przestrzegają ragulaminu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Dzieki Dodo za poparcie, ale jednoczesnie sorry quantiq regulamin jest obowiazkowy i kazdego dotyczy tak samo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pisałem swój post w tej samej chwili co rash!d wiec po nim nie "zmałpowałem" to do zuzy.Napisałem , że 10 marca będe na tak bo wtedy miną 2 miechy. Ja nie złożyłem podania o globala boza krótki staż mam . A u mnie tylko 2 gości na powiedzmy 20-25 whaczy wstawiło ss'y . Tyle ode mnie , pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będą 2miechy to będzie szansa na globala:)

 

 

PS

Arni błagam korzystaj ze słownika bo jak czytam Twoje wypociny to aż mnie oczy bolą od czytania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Admin bardzo czesto i na servie i na forum ! Stara sie , jako admin cod`a dobrze wykonuje swoje obowiazki i sadze ze zasluguje na global admina ! Ogolnie rzecz mowiac jestem na Tak . a jezeli chodzi o ten staz , to juz niech Petrus decyduje ^ ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobię wyjątek, gdyż admin dużo przebywa na gg adminów.

Jednocześnię pragnę przypomieć o obowiązku zawsze włączonego gg admina. Proszę ustawić w miarę możliwości uruchamianie przy starcie systemu + status dostępny + jeżelu jest zgłoszenie, na którym nie mamy admina przekazujemy go dalej (np. przez steam).

Proszę adminów, ktorzy spełniają te wymogi o przypominanie o tym innym kolegom.

Podanie zaakcpetowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×