Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
The Psychol

GeForce GTX TITAN - najszybsza karta świata!

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

000261WNXS7ORSO3-C116-F4.jpg

Mm spójrzcie na te cacko, o to jedno z największych cudów świata. Stworzony przez firmę NVIDIA karta GeForce GTX TITAN

 

 

GeForce GTX TITAN - Czyli najszybszy na naszej planecie procesor graficzny. Firma NVIDA stworzyła produkt, o którym marzono przez wiele lat. Czyli karta graficzna, która zarazem byłaby szybka, nie wielka i bezgłośna.

I o to jest, karta ta została wyposażona w szereg innowacyjnych technologii. Obudowa jest wykonana z aluminium, posiada także wydajne komory parowe w układzie chłodzenia.

Jak na razie nie ma gry, która nie poszłaby na full detalach! 

 

GeForce GTX TITAN:

-        zawiera 7 miliardów tranzystorów
-         jest wyposażony w 2668 rdzeni graficznych - o 75% więcej niż w procesorze graficznym NVIDIA GeForce GTX 680,
-         osiąga 4,5 teraflopsa wydajności w operacjach na liczbach zmiennoprzecinkowych z zastosowaniem pojedynczej precyzji oraz 1,3 teraflopsa z podwójną precyzją,
-         obsługuje nową technologię GPU Boost™ 2.0, która automatycznie zwiększa wydajność graficzną, a także umożliwia regulowanie napięcia oraz innych zaawansowanych ustawień służących do usprawnienia gier i podkręcania karty,
-         może zostać połączony z dodatkowymi kartami GTX TITAN w trybie SLI.

 

Cacko prawda? Karta będzie dostępna w sprzedaży za 5 dni. Sugerowana cena brutto to jedynie 4349 zł. (fuck!)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat temu, jak kupowałem do stacjonarki ATI Radeon kartę 4GB/256bit to było coś :) Jak zwykle idą z postępem, ale to dobrze przecież :)

 

W jakiej cenie chodzi obecnie opisana karta? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta będzie dostępna w sprzedaży za 5 dni. Sugerowana cena brutto to jedynie 4349 zł. (fuck!)

fail :D

 

 

 

@Down, no to widzisz :D Następnym razem czytaj wszystko ;d

Edytowane przez The Psychol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz mnie :D Nie czytałem opisu, tylko patrzyłem na parametry z 2-giego posta :D

sporo.. ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×