Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
PuLL.

Perfidne podanie ;)

18 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z Serwera: Perfidny


Steam ID: 0:1:51329488


Serwer: COD


Wiek: 14


Czas spędzony na Serwerze: Około 2 lat


Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS:  Mam doświadczenie, w większości przypadków potrafię odróżnić "cheatera" od "skilla". Nie trzeba być geniuszem żeby ocenić czy ktoś ma np. wh- biega po mapce idealnie w stronę przeciwnika i trzyma celownik w jego kierunku.


Znajomość AMXX (x/10): myślę że w poprzednim podaniu podałem niepoprawną liczbę :) Po przeczytaniu skali AMX myślę że 8/10.


Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie: Jestem aktywnym graczem, mam dobry kontakt z większością adminów, myślę że jestem lubiany na servie :D

Biorę swoje obowiązki na poważnie, co jakiś czas czytam ponownie regulaminy serverów żeby odświeżyć swoją znajomość zasad mimo iż większość pamiętam. Jestem stanowczy ale mam też dobry kontakt z graczami.


Mikro [TAK/NIE]: TAK (Mimo wieku mam dojrzały i spokojny głos. Wiele osób może to potwierdzić.)


Akceptacja Regulaminu: Oczywiście.


 Reklamy

 

                  http://cs-vilarnia.xaa.pl/viewtopic.php?p=6269#6269

                         http://serwerki-cs.pl/cs-kopytkopl-vt1021.htm#2165

                                http://cs-ted.xaa.pl/viewtopic.php?p=1609#1609

                                       http://cs-lajt.pl/viewtopic.php?p=8654#8654

                                              http://cs-browarek.com/viewtopic.php?p=58545#58545

 

 

Ps. Przepraszam wszystkich za tą ostatnią wpadkę z adminem. Obiecuję że to nigdy by się nie powtórzyło.

                                          

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można dać mu szansę TERAZ !!! widać dużo się starał , pomagał . Cziterów często mi zgłasza . Jestem teraz na TAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK

1.Czesto go widze na serwerze

2.Jest ogarniety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że każdy człowiek popełnił w swoim życiu błąd , od jakiegoś czasu widać że chcesz to naprawić , uważam że szansę można dać. Będzię to jakaś motywacja dla niego (miejmy nadzieję) aby ruszyć do pracy na serwerze. Ogólnie poukładany człowiek i pomocny.

 

Jestem na TAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na próbę można mu dać . Było z nim dużo wątpliwości , tak samo jak ze mną , a teraz , jak sądzę nieźle sobie radzę :ziom:

Stara się , na cod'zie wszyscy go znają , nie robi problemów .

Będa problemy to do mnie go . <beisbol>

Na razie jestem na TAK :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Także zmieniłem zdanie co do niego ;) Widać, że się jednak chłopak stara, na serwerze też jak go widzę to coś tam ciekawego powie :D Tylko wiek trochę nie przekonuje, ale na jakiś okres próbny można by mu postawić tego admina.

 

PS: Poucz się trochę z j. polskiego. 

 

 

 

 

tak samo jak ze mną , a teraz , jak sądzę nieźle sobie radzę

i teraz każdy wie, że to był błąd xD (Joke.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Każdy popełnia błędy, ale nie każdy umie wyciągnąć wnioski z porażki. Jestem przekonany, że Grzybek już swoje zachowanie nie raz przemyślał i wie jakie zachowania przyszłemu adminowi przystoją a jakie nie. Jak już zostało wspomniane, gracz kulturalny, głos ma dojrzały - więc tu nie ma problemu. W razie czego, wujek Gringo będzie miał na niego oko. :) 

TAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłem na tak w poprzednim podaniu, teraz nie może być inaczej, widać, że bardzo mu zależy i się stara jak nikt inny. zarobił wiele plusów w ostatnim tygodniu, często zgłasza cziterów i w większości przypadków są to trafne zgłoszenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Tak ale tylko dlatego ze naprawde sie starasz a wylaczajac ta jedna wpadke, byles ogolnie ogarnietym adminem. Mam tylko nadzieje ze juz wiecej nie bedziesz sie sluchal glupkowatych kolegow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się rozpisywać.

Grzybek, tak jak obiecywał, zaczął udzielać się na forum, zgłasza cziterów  i co najważniejsze wciąż ma chęci, aby sprawować funkcję admina. Więc nie pozostaje mi nic innego tylko być na TAK i życzyć powodzenia! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko juz zosatło napisane ;d . Zgalasza cziterow (trafnie ) ! Bardzo czesto na servie ! Udziela sie na forum ! Ogolnie mowiac bardzo sie stara i mysle ze 2 szansa mu sie jak najbardziej nalezy ! 

 

 

TAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem pare razy tylko ale cie widziałem dobrze ogarniasz TAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×