Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
PuLL.

Propozycja od GrzybQa

14 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka wszystkim.

Chciałbym dodać propozycję i myślę że może się przyjąć :)

 

A może by tak dodać możliwość otrzymania vip/prem poprzez reklamy ;)

 

Gracz musiałby zrobić określoną ilość reklam żeby otrzymać vip/prem np. żeby otrzymać vip/prem na miesiąc 25-30 reklam coś w tym stylu.

 

Wypowiadajcie się.

Edytowane przez Grzybek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VIP jest za 60 reklam.

 

aa... nie zauważyłem, że chodzi o VIPa na serwerze, myślałem, ze mowa jest o VIPie na Forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@C47 właśnie chodzi mi o vipa na serwie :D

Edytowane przez Grzybek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł może i dobry ale z czego będzie zarabiał serwer ? VIP to obecnie dobrze wpływa na utrzymanie serwera takie jest moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież forma kupienia vipa nie ulegnie zmianie. Powiem ci że 60% graczy i tak będzie kupować sms'em bo nie chce się reklam robić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja w 2-gim zdaniu odniosłem się do twojej propozycji. Daj Petrusowi utrzymać serwer :D Taki BtL zrobił 88 reklam jakby za dotknięciem czarodziejskiej różdżki , co dowodzi , że wielu potencjalnych nabywców usług na serwerze "dokonaliby płatności" reklamami , comoże uniemożliwić utrzymanie serwera . Niech ten argument będzie swoistą kontrą dla twojej propozycji ... Pozdrawiam

 

P.S (do h@) : Kasę wyślę Ci dopiero po weekendzie . :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo w sumie to teraz inaczej na to patrzę.

 

PS.

P.S (do h@) : Kasę wyślę Ci dopiero po weekendzie . :)

Mogłeś to zgłosić na pw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł dobry ale się nie sprawdzi ponieważ teraz dużo osób robi po 80 reklam to żeby dostać vip na miech to musiał byś zrobić około 200 reklam . Petrus się nie zgodzi bo się pytałem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa botem zrobi 101 reklam i co? vip za free... NIE.!

@Grzybek I weź już skończ z tym upominaniem każdego w każdym temacie prezesie, do każdego coś sie musisz 'przypie#%*lić' -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

@CR7 czy ten temat tego dotyczy?? Nie masz gdzie spamować? Mogłeś zwrócić mi uwagę na pw a nie pokazywać jaki ty jesteś zaje9%*#isty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

PS. GumowyKaczor^^, dnia 01 Marz 2013 - 18:07, napisał: P.S (do h@) : Kasę wyślę Ci dopiero po weekendzie . Mogłeś to zgłosić na pw.

"@Grzybek czy ten temat tego dotyczy?? Nie masz gdzie spamować? Mogłeś zwrócić gumi$iowi uwagę na pw a nie pokazywać jaki ty jesteś zaje9%*#isty..." Sam masz odpowiedź na swoje wypowiedzi miszczu. Upominasz wszystkich, że niezgodne z regulaminem, a sam go łamiesz. Podam przykład... < http://img545.imageshack.us/img545/9527/beztytuubgqg.png >Czyżby aż tak leciały obelgi, żeby dać każdemu bana na godzinę? Z tego co widzę to damianovsky na przykład nigdy nie otrzymał bana za obraze, a tu nagle 60 minut...

Myślałem, że tego nie powiem, ale jednak jestem zmuszony, chociaż "dawniej" jeszcze Cie znosiłem, wg. mnie masz permamentnego bana na tej serwerowni i nie powinieneś mieć tu nawet prawa grać na ns'ie. Tyle ode mnie, to jest moje zdanie i mam gdzieś co o tym powiesz (znając cb napiszesz "nie ośmieszaj sie, bo tylko spamujesz" - twoja żałosna odzywka... dorośnij). Nie wchodze więcej na ten temat -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawniej akceptowałem reklamy za usługi ze sklepu. Obecnie nie ma na to najmniejszych szans, gdyż mało kto robi to sami, tylko zleca. Reklamy robione skryptami (tak jak robi diablo) są zazwyczaj usuwane.

Ceny takich usług plasują się nawet 3zł za 100 reklam, także... (lub mniej)

 

Oczywiście jak ktoś ma wolne kilka złotych na tel to zapraszam do wykupienia reklam, zawsze to coś na +.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×