Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
SiKoR

Naliczanie Postów

25 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam moja propozycja polega na tym, aby usnąć opcję naliczania postów w działach Off-Topic. Ten dział z góry stworzony jest do spamowania, ale nie po to, aby tam bezsensownie nabijać posty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

Proponuję dodać aby posty w offtopic nie zostały naliczane do konta użytkownika

 

 

Dobrze by było, aby wypowiedziało się na ten temat więcej osób. Jak zrobię po takiej zmianę synchronizację, to wielu użytkownikom cofnie się wiele postów ;D

 

Jestem na TAK!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sikor, dobra propozycja. Jestem za tym aby wprowadzić to w życie, przyda się przy podaniach na admina, łatwiej będzie wyłapać posty usera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie powiem, aby mnie to nie zaciekawiło.

Jak usunę to większości userów ilość postów spadnie o 50% ;)

 

Zachęcam do dyskusji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby tylko 50%...

Po prostu nie rób synchronizacji postów, w panelu do każdego działu w OFF-Topic zaznacz aby nie nabijał postów i nie będze od tego momentu, a posty wcześniej nabite będzią działały :) tak to działa na moim forum, a też posiadam IP Board.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@PolskiLisek, jest to oczywiste. Synchronizacja w pewnych przypadkach może być nieunikniona i wtedy np. za 2 mies, czy rok kilka osób może się zdziwić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby tylko 50%...

Po prostu nie rób synchronizacji postów, w panelu do każdego działu w OFF-Topic zaznacz aby nie nabijał postów i nie będze od tego momentu, a posty wcześniej nabite będzią działały :) tak to działa na moim forum, a też posiadam IP Board.

 

Sam nabijałeś tam posty i robisz to nadal 90% Twoich postów to OFF-Topic , ale to tak na marginesie.

 

 

Według mnie ilość postów nic nie daje , skoro ktoś składa podanie i ma szybko nabite posty to i tak od razu jest odwiedzany jego profil i wiadomo jak i gdzie je nabijał dany gracz . No nie wiem to już zależy od Ciebie Petrus co tam zadziałasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Petrus ale w tym wypadku liskowi ze 173 postow zostanie co najwyzej 23 :D jestem na TAK !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również jestem za tym, żeby wprowadzić taką zmianę. Posty moją pokazywać aktywność usera na forum w bardziej konkretnych działach niż offtopic. 

 

//Petrus przez Twoją sygnaturę zapalcowałem monitor bo chciałem meszkę zabić -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

 

//Petrus przez Twoją sygnaturę zapalcowałem monitor bo chciałem meszkę zabić -.-

Franca to samo mialem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za tym , ale strace około 100 postow ;)

 

 

Niedało by się zrobić tak , że posty które zostały nabite wcześniej w Offtopic zostaną , a od pewnego momentu nie będą się liczyć , do ogolnej liczby postow !

Edytowane przez Nattowe <3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nattowe da się, ale do niektórych modyfikacji i innych rzeczy na tym silniku forum trzeba jakby policzyć posty i wtedy Petrus nie będzie mial wyboru i usuną się posty, ale chyba nikt nie zginie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK!!! Ja tam stracę z 15 postów max może mniej :D

 

@PolskiLisek ci to tam lotto i tak spamujesz nie tylko w OFF- Topic, ale też w tematach nie przeznaczonych do tego, prawda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet ciekawy pomysł.

Niektórzy użytkownicy forum mogą stracić ponad połowe postów , ( lub wszystkie w przypadku Asciico hahaha )

 

Co do pomysłu jestem na tak .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kurak, podobno jest z tym trochę roboty (tak słyszałem) a Petrus zapewne ma co robić, jak będzie miał czas to zrobi porządek.

 

Na pewno po tej zmianie dział Offtopic opustoszeje  hahaha  hahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×