Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
maksiu921

Siemanko. Pomocy.!

14 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie, jeździłem juz wieloma autami poczynajac od kruszynek (ford ka-babci, corsa D -byla za slaba) sportowych, suvów i busów ( http://motokiller.pl/27353/Z-serii-andaposJak-wszyscy-to-i-jaandapos - moje zabawki). Chciałem przesiaść się w coś w czym sie moge bawic na weekendy lub wieczory, co moge podkrecic osiagami oraz wygladem. Teraz prosze was o pomoc powiedzcie ktore z aut jest hmmm.... lepsze? nie wiem jak to nazwac. Co wy byscie wybrali na moim miejscu? VW Golf 1.8 (150 KM) Mazda Xedos 6 2.0 (144KM) 

 

MAZDA XEDOS 6 

mazda-xedos-6-01.jpg

 

 

Golf 4 1.8 (celowo wybralem takiego ktory jest w 100% oryginalny) 

DSC04384.jpg
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz mieć coś co możesz "podkręcić" jeśli chodzi o wygląd i osiągi to mazda jest bardziej odpowiednia, natomiast jeśli chodzi Ci o jakość jazdy i "poprawność" w wykonaniu samochodu to golf Ci dłużej będzie służyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie mazdy moj tata mial 3 i tylko jedna z nich byla wadliwa (wykonczyla 4 chlodnice) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam na sprzedaż mazde 323f. Auta ogólnie są bardzo fajne i mają niezłego 'kopa'. Jedyną wadą każdej mazdy jest karoseria. Nie dość, że można ją wgnieść palcem to strasznie leci z lakieru.

 

Mam również golfa. Jest to bardziej autko na co dzień, do jazdy na krótsze dystanse w porównaniu z mazdami. Mazdami bardzo fajnie wyjechać w trasę, gdyż są bardziej 'twarde' i 'sztywne'. Golfiki sa bardziej elastyczne, cokolwiek to znaczy.

 

hej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze powiem wam szczerze ze Mazde moge kupic za 4 tysie (okolo) a dobrego golfa za 9-11 ;/ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłem na necie zdjęcia i jakieś opinie i oczywiście na cene .

Ja wybrałbym mazde , bardziej mi się podoba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym brał golfa nie wiem dlaczego ale zawsze podobały mi się niemieckie auta (mam 2 vw w domu może dlatego). Jeżeli chodzi o blachę przy vw jej nie zedrzesz (chyba ze zarysujesz i nie poprawisz tak jak ma być), komfort jazdy to vw jest rzeczywiście miękki ;) a wracając do blachy to mam passata z 92r. i nie znać na nim żadnych śladów rdzy (tylko maska bo był bity z przodu i z tyłu;/ ) W vw masz tez niezawodny silnik a co do mazdy to nie miałem nigdy przyjemnosci  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hhhhmmmmmmmmmmm co by ci tu doradzić 

 

Fiat Marea jest dobry niezłego kopa ma  . Tylko  zwykły nie kombi .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arnold -_- Ty czarna maso, jest jak byk napisane mazda vs. golf -_- 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

bierz golfa jak w niego zainwestujesz to ma takiego laczka że hej. kolega właśnie miał 4 i tak go podrasował że drifty i wszystko co chyba tylko możliwe z nim wyczyniał kupił za 9 tysiaków i jedyne co tylko wymieniał to paliwo ogólnie jak dla mnie samochód z@jebisty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

drifty i wszystko co chyba tylko możliwe z nim wyczyniał

Drifty w samochodzie z przednim napędem, dobre :P golf to golf, rodzinny samochód, jeszcze wolnnosący benzyniak, za dużo nie poszalejesz. GDybyś kupił chociaż 1.9 tdi 130-150   koni to już lepiej by było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie nie chce TDI wole benzyne 1.8 150 kucy na dzien dobry... zreszta musze sie zastanowic, moze kupie cos innego jeszcze ;p 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym byl na twoim miejscu zdecydowanie wybralbym Golfa. Lecz musialbym wiedziec tez gdzie bym jezdzil np. Mazda spisuje sie lepiej na dluzszych dystansach jest o wiele twardsza, lecz jesli jezdzilbym gdzies blisko to zdecydowanie wybralbym Golfika :D. Ale co my ci tam bedziemy motac wybierz to co uwarzasz za lepsze i tyle jesli wybierzesz cos ze tak powiem "chujowego" to niestety bedzie kicha ale no czlowiek uczy sie na bledach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×