Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
JimBeamBang

Skarga Na Admina Happy Angel

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym złożyć skargę na admina o nicku Happy Angel, gdyż kompletnie nie wywiązuje się z obowiązków admina, zamiast banować za ping banuje za SS'y przy okazji na zawsze, widać ze chłopak kompletnie nie wiem po co jest na serwerze i co ma z nim zrobić  nie spełnia się jako admin, kolejny przykład kazał wstawić SS'y, wiec tak uczyniłem ale oczywiście nasz szanowny Admin nie ruszy się na forum żeby te SS'y zobaczyć, i dać UB albo chociaż odpisać pod tematem.

 

Kompletnie nie ogarnięty Admin, może jest często ale nie dba o porządek, nawet gdy gra nie potrafi utrzymać porządku na serwie.

 

Szczerze mówiąc kompletny MINUS nie admin, nie nadaje się na ADMINA nawet w 1 %, często slapuje graczy z błahych powodów, kompletnie nie potrzebnie. 

 

WIELKI MINUS DLA TEGO GRACZA   /   ADMINA ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh.... jedyny powód tych które wymieniłeś , to slapowanie... a reszta powodów to dowody prawidłowego wykonania obowiązków przez admina. Ty wstaw ss'y. A slapować może graczy na wspomagaczach , których nie da się zbanować. Skarga niepoparta dowodami btw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak Ty byś sę wywiązywał z obowiązków admina, pewnie w życiu go nie miłeś...podejżewam, że jesteś ns'em, tak?

Wracając do tematu, wieśniak94 już mówił, że ma od kilku dni problemy z amx'em także ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wez szkoda mie Cie bo jak bys chcial wiedziec to od kilku dni mam problem z amx wiec nic innego mi nie pozostaje jak slapowanie albo kikowanie no i za ping ale rzadko bo tylko to mi dziala.

Co do ssow to wlasnie ty jestes minusem jak wiekszosc graczy ktorzy mysla ze jak admin dal bana to od razu musi dac ub otoz UB dac moze tylko kilka osob a ssy zobaczylem jak wbiles po zmianie ip i napisales wiec wez sie nie spinaj tak mialbym do ciebie więcej szacunku jak bys mial steama

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CR7 tylko nie wiesniak

Edytowane przez plastuch94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

zamiast banować za ping banuje za SS'y przy okazji na zawsze, widać ze chłopak kompletnie nie wiem po co jest na serwerze i co ma z nim zrobić

 

Nwm jak u ciebie na wsi ale ja myślałem że ban za czity z ss jest na zawsze...

 

 

kolejny przykład kazał wstawić SS'y, wiec tak uczyniłem ale oczywiście nasz szanowny Admin nie ruszy się na forum żeby te SS'y zobaczyć, i dać UB albo chociaż odpisać pod tematem.

 

 

Ub może dać ub support,

 

 

często slapuje graczy z błahych powodów, kompletnie nie potrzebnie. 

 

Jakie błache powody? Skarga nie poparta żadnymi dowodami. Do zamknięcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym złożyć skargę na admina o nicku Happy Angel, gdyż kompletnie nie wywiązuje się z obowiązków admina, zamiast banować za ping banuje za SS'y przy okazji na zawsze, widać ze chłopak kompletnie nie wiem po co jest na serwerze i co ma z nim zrobić  nie spełnia się jako admin, kolejny przykład kazał wstawić SS'y, wiec tak uczyniłem ale oczywiście nasz szanowny Admin nie ruszy się na forum żeby te SS'y zobaczyć, i dać UB albo chociaż odpisać pod tematem.

 

Kompletnie nie ogarnięty Admin, może jest często ale nie dba o porządek, nawet gdy gra nie potrafi utrzymać porządku na serwie.

 

Szczerze mówiąc kompletny MINUS nie admin, nie nadaje się na ADMINA nawet w 1 %, często slapuje graczy z błahych powodów, kompletnie nie potrzebnie. 

 

WIELKI MINUS DLA TEGO GRACZA   /   ADMINA ! 

 

1. Za ping daje się bana na 5 minut.

2. Za ss'y ban jest zawsze na zawsze do chwili wrzucenia ss'ów i odbanowania przez UB support. Tu nie masz racji.

3. Admin nie daje UB, prócz adminów będących w UB support. Ten admin nie ma takiej rangi więc jedynie co może zrobić to zobaczyć ss'y i ocenić. Tu masz rację połowicznie.

4. Podaj dowody na slapowanie bez powodu - demko, ss'y, dowody po prostu...

 

Biorąc pod uwagę Twoje powody, to skarga jest niedorzeczna. Widocznie pisałeś ją pod wpływem emocji i tak sobie ją tłumaczę. Proponuję wyjść na podwórze i ochłonąć i grać dalej na kopytku.

Edytowane przez BiNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta skarga to dno 0 kompletnie żadnego dowodu że gówno robi i drapie się po odbycie . Za takie bezsensowne skargi możesz warna dostać .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zostało wyjaśnione powyżej.

Co do slapowania bez powodu, na drugi raz załącz dowody, bo bez dowodów skarga nie ma podstaw.

 

Close

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×