Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Petrus

Psychostats

23 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Chciałbym Was zapytać jaki rodzaj psychostats wolicie. Mianowicie chodzi mi o rozdzielenie ich na poszczególne serwery. Czy dużo by zmieniło, gdyby zostały one skompensowane do jednej wersji łącznej ze wszystkich serwerów?.

Obecnie każdy z serwerów posiada osobne psychostats, co już w teraz niesie wiele problemów. Chciałbym dodać kolejne serwery, jednak całość zajmuje zbyt dużo miejsca na hostingu (pomijając ogromną bazę danych).

 

Proponuję złączyć wszystkie psychostats do jednego oraz wprowadzić reset.

 

Proszę o komentarze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu, myślę że to komfortowe rozwiązanie. Np. Jeżeli ktoś chce sprawdzi swoje lub czyjeś Psychostats na paru serwerach to nie musi się przemęczać tylko wejść w jedną bazę.

 

TAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miszczu  jak zrobisz to tak będzie to twoja serwerownia a my tu tylko pomagamy ci spełnić twoje marzenie . Można zrobić tak . 

Wpisuje się nick np: GRINGO i pokazuje się wszystkie serwery . I wybieram np: dm i patrzymy ile tam godzin grał . NIE wiem czy mnie zrozumiałeś .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pewno jestem za resetem wszystkich danych, będą przy okazji uaktualnione.

 

jeśli chodzi o łączenie to myślę, że to zły pomysł, jeśli ktoś gra na jednym serwerze to jego statystyki będą podzielone (1 serwer przez wszystkie), nie wiem czy to dokładnie tak działa.

 

btw. po resecie baza będzie mała a zanim się rozrośnie do obecnych rozmiarów to trochę minie czasu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie.

Teraz wchodzimy na konkretny serwer i widzimy wszystkich najlepszych graczy. Po zmianie kilka pierwszych stron przejmą gracze z dm i cod, mimo że większość jest dużo słabszych od wielu graczy dd2, czy tp. Dla mnie to będzie bez sensu.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli grasz na 1 serwerze to będzie Ci pokazywać dalej ile grasz...nic więcej nic mniej.

Jeżeli ktoś gra na kilku serverach to będzie to zliczało tak, jakby grał na jednym.

 

Zobaczymy jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czemu wy się wszyscy tak rzucacie? Ja to poppieram w stu procentach. Coś kosztem czegoś panowie...

Ale jak tam @up było no można zresetować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś już było tutaj tak jak padło w propozycji i najlepszych graczy na tej sieci można było spotkać dopiero gdzieś pod koniec 2 setki rankingu..

Dla mnie to bez sensu, teraz wchodząc na ranking danego serwera widzę najlepszych graczy, chcę zobaczyć najlepszych graczy z dd2 i mam ich przed sobą :) 

Jeśli będzie reset cała czołówka będzie zapchana graczami z cod i bf2, bo według tego czegoś mają oni lepszy skill.. 

Róbcie jak chcecie, moim zdaniem to zły pomysł i tyle. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK podoba mi sie ten pomysl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że reset został wprowadzony? Na BF2 nie ma żadnego gracza w rankingu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reset jest nieunikniony. Mam stary hosting, przeniosę bazę danych na niego. Trzeba wszystko zresetować ze względu na to, że każdy z serwerów ma bazę +-300MB. Nie jestem w stanie tego przesłać na nowy hosting.

Na razie czekam na przypomnienie passów i jutro może coś zacznę ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, za resetem jestem, za łączeniem ranku nie.

 

Powodzenia Petrus :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Co do łączenia ranku na Nie ! Z tym rankiem to okropny pomysł .

 

Też jestem za tym. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Został wprowadzony reset psychostats wszystkich serwerów.

Dodatkowo zostały dodane statystki awp_india ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×