Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
CipiS

GGBot Kopytko :)

13 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. I pewnie będzię, że nabijam posty i wogóle ale chcę wam coś zaproponować :D

A więc chodzi o Kopytkowego Bota - teraz admini mają zwykłe gg na którym no nie zawsze są nie ma się co oszukiwać :)

A więc wpadłem na pomysł napisania (w sumie modyfikacji starego ) GGBota.
Na czym polega GGBot? To proste dodajesz numer do Twoich znajomych i to wszystko :D
Administrator ma możliwość przydzielić SrvAdminom moderatora na takim Bocie, po co?
Bot ma zintegrowane kilka komend np .skarga [TREŚĆ] ,  .send [TREŚĆ] ale nie będę się rozpisywał.

Bota testowałem razem z C47 któremu dziękuję za pomoc :)


Nasz GGBot jest w fazie testów bo wystepowały problemy z mySQL ale wszystko już opanowane...


Możliwości (zwykłego usera) możecie prztestować na bocie pod nr GG: 46725831
Admini po wysłaniu na bocie wiadomości     .send CipiS [Treść] dostaną opcje moderatora ;)



Zapraszam do oceny mojego pomysłu :)


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Owszem, testowaliśmy razem, bot działa doskonale, wszystko jest opisane jak krowie na granicy, jest poręczne i nie trzeba mieć dwóch GG uruchomionych

 

Wielki plus za niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem o co chodzi.

Admini dostaną info na własne gg zgłoszone na gg alarmowym? Jeżeli tak, to nic to nie zmienia. Kto ma włączone gg ten ma, reszta to jak podejrzewam nawet nie włącza swojego gg...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Admini dostaną info na własne gg zgłoszone na gg alarmowym? Jeżeli tak, to nic to nie zmienia. Kto ma włączone gg ten ma, reszta to jak podejrzewam nawet nie włącza swojego gg...

 

Jestem tego zdania co Petrus .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem o co chodzi.

Admini dostaną info na własne gg zgłoszone na gg alarmowym? Jeżeli tak, to nic to nie zmienia. Kto ma włączone gg ten ma, reszta to jak podejrzewam nawet nie włącza swojego gg...

 

 

Jestem tego zdania co Petrus .

 

Żaden z panów nawet nie pofatygował się, żeby sprawdzić co to jak to działa i w ogóle więc nie rozumiem waszych komentarzy...

 

 

 

 

 

A więc napisze do Petrusa jest jedno gg 24/7 użyszkodnik zgłasza cheatera za pomocą tak komendy skarga / cheat czy jak kto tam woli... Każdy Admin ma tylko swoje gg nie musi się logować na drugie tak jak tu jest... Więc wiadomość o cheacie dostanie jedynie Admin który ma odpalone swoje gg... Na prawdę ułatwia pracę, a że są ludzie którym się pofatygować nie chce żeby chociaż sprawdzić jak to działa to już nie moj problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Admini dostaną info na własne gg zgłoszone na gg alarmowym?

 

Tak :)

 

Przecież to aż prosi się o wprowadzenie w zycie, ja mam swoje GG zawsze odpalone (chodźby na telefonie) a GG Alarmowe nie... to na prawdę ułatwia pracę a po testach z ręką na sercu mogę stwierdzić, że jest tak proste w użyciu, że nie trzeba nie wiadomo jakich praktyk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otóż to ja gg swoje mam otwarte po dobrych pare godzin dziennie więc lepiej mi odczytac wiadomość od gracza na swoim gg niz logowac się na drugie. Gdzie zauwazmy przy necie radiowym czasem otwarte 2x gg to ping + 150 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie pomysł może i ciekawy, ale troszkę za późno ktoś wpadł na niego :) Osobiście już od dawien dawna nie używam swojego gg do czatowania ze znajomymi - nastała era facebuczka ;D A jeśli siedzę przy kompie i mam trochę wolnego czasu, odpalam GG, gdzie automatycznie loguje mnie na 2 konta - GringoGG oraz  AdminGG. 
Po za tym, wpisywanie jakieś komendy przed textem, żeby do jakiegoś admina wiadomość dotarła - jak dla mnie za dużo zachodu i będzie to uprzykrzaniem życia. Tak jak mamy teraz - wpisujesz wiadomość i czekasz na odpowiedz od kogokolwiek - jest dobrym rozwiązaniem i nie potrzeba jakichkolwiek zmian. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Tzn wiesz komenda byłaby jedynie początkowa czyli .nick
Bota można ustawić tak aby automatycznie informaował o złożonej skardze na gracza ;)
Pare zmian w php i nie bd zadnych przedrostków potrzeba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@CipiS, wiesz jak to jest. Jeżeli komuś brak chęci, to choćby co robił nic to nie zmieni.

Minusem jest to, że:

- skrypt jak się domyślam będzie dostępny jedynie na www i każdy co będzie chciał zgłosić cheatera będzie musiał wejść na stronę.

- jeżeli komuś nie chce się reagować na zgłoszenia z gg admina (lub go włączać) to jak już napisałem wątpię, aby coś zmieniło, że wiadomość dostanie na swoje gg. Inną sprawą jest to, że 3/4 po prostu na gg nie wchodzi.

 

Jak dla mnie jest dobrze jak jest. Trzeba zająć się po prostu rekrutacją porządnych adminów, którzy znają się na rzeczy i mają czas na grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

- skrypt jak się domyślam będzie dostępny jedynie na www i każdy co będzie chciał zgłosić cheatera będzie musiał wejść na stronę.

 

Oczywiście, że nie :) Skrypt opiera się na WWW ale został podpięty pod GaduGadu więc użytkownik ze swojego gg może taka skarge na gracza napisac ;) 

@CipiS, wiesz jak to jest. Jeżeli komuś brak chęci, to choćby co robił nic to nie zmieni.



Czy mam zrozumieć to tak, że robię na odpierdol? :P Bo nie zrozumiałem do końca :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Czy mam zrozumieć to tak, że robię na odpierdol? :P Bo nie zrozumiałem do końca :)

 

Chodziło mi bardziej o aktywność adminów ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak go testowaliście, ale mi cały czas wyskakuje jedno

<Cs-Kopytko.Pl>: Aby korzystać z bota musisz najpierw podac nick za pomocą komendy .nick.

 i próbowałem już różnych kombinacji, bez efektu...

Kolejny problem to fakt, o którym wspomniał już Petrus, czyli aktywność adminów na gg... powiadomienia musiałby chyba przychodzić im na steam, bądź na komórki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×