Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
arnold

Może powrót do starych czasów ???

6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Mam propozycję do was gracze co nie dawno doszli do cs-k mogę nie znać . Sporo graczy ze starego cod pisało mi czemu nie ma starego coda . Więc pomyślałem czemu nie wrócić co starych czasów .

Że za 1 kill ( byle jakiego ) 100 exp . Wprowadzić stare klasy : Kamikadze , Generał .... 

 

Co wy na to żeby powrócić do starych czasów . Wtedy gdy ktoś miał 100 lvl to było nic :D 

A taki lvl bardzo szybko wyło wbić . Najwrzszy jaki był to 316 przez Cisu albo Cisne nie pamietam dobrze .

 

Niektórzy pomyślą że nie bo lvl straci  np:40 lvl  . To ten 40 lvl w 1 tydzień wbije z dobrym skillem .

 

 Ja jestem żeby powrócić do starego Call of Duty . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed kopytkiem grałem na Codach Ultra Exp lvl po 4000 i w dzień wbiłem 1000 : P Moim zdaniem to porażka takie wysokie, ale niektórzy to lubią. Gdy wszedłem na csk coda, tonie chciało mi się za bardzo na nim grać, ale jakoś zostałem i dobrze się grało. Potem odszedłem, wróciłem znów, i jednak mi się zdaję, że powinna być trochę większa sieka ;P oczywiście bez przesady, że 2 magazynki na jednego typa trzeba wpakować, ale ta propozycja jest dobra. Jestem na TAG! 

Jednak nie widzę szans na wprowadzenie tego:

-za dużo resetów

-za dużo tradycyjnych graczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Osobiście gram tu już pewnie przeszło ze 2 lata - z rejestracją na forum troszkę zwlekałem, ale nie o tym chce... Pamiętam bardzo dobrze czasy "starego CoD'a, gdzie to grywało się klasą kamikadze (miał ak + m4 + 2 rakietki - takie powiedzmy dzisiejszy VIp :P) i rozwalało się noobków z rakietek. Osobiście pracowałem nad 2 klasami, wcześniej wspomniany kamikadze no i komandos. Na obydwu tych klasach miałem ok 240lvl co dawało niezłe możliwości, jeśli chodzi o rodzielenie punktów. Bardzo dobrze wspominam tamte czasy i nie mogę narzekać na brak fragów.

Są też oczywiście minusy tego systemu - w tamtym czasie na serwerze grała określona liczba stałych wyjadaczy, z jeden prostej przyczyny - początkujący gracz z 1-wszym lvl'em nie miał większych szans na zabicie wysokich lvl, ze względu chociażby na prędkość z jaką się poruszali (za to uwielbiałem komandosa - nie musiałem miec dużo hp, żeby ktoś wystrzelał cały magazynek na mnie, po prostu zbyt zwinny byłem).

Przeżyłem tu kilka resetów, większe i mniejsze zmiany i uważam, że gra "low exp" jest tu jak najbardziej w porządku. Całe mnóstwo jest serwerów z szybkim EXP'em (nie wspominając tu o jakimś wydziwianiu typy 4000lvl - porażka) a ciężej znaleźć jest serwery podobne do Naszego, gdzie każdy ma mniej lub więcej, ale równe szanse.

 

Reasumując, jestem na NIE, bo patrząc z perspektywy czasu obecna konfiguracja servera jest najodpowiedniejsza dla nowych gamer'ów jak i stałych wyjadaczy, gdzie jak już wspomniałem wszyscy mają równe szanse.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Propozycje odrzucam, nie ma co się rozwodzić

 

1. Potrzebny byłby reset

2. Wprowadzenie szybkiego expa niesie ze sobą inne problemy opisane przez Gringo oraz maglowane przez wiele miesięcy, gdy był stary cod.

 

Zmiana silnika CODa nie wchodzi w grę. Jak zwykle informuję, że można zgłaszać pojedyncze zmiany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×