Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie wiem czy dobrze ten wyraz napiszę, ale sądzę że każdy będzie wiedział o co mi chodzi. Denerwuje mnie, że gdy ktoś ma mało HP to przechodzi na "specta"  i dalej nabija sobie statsy. Moja propozycja jest taka, żeby zlikwidować taką opcję. Pewnie zostanę zjechany przez niektórych, ale tak ja to widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Szczerze mówiąc gram tam często i nie rozumiem o co chodzi, przechodzi na spec i nabija staty? Przecież tak się nie da...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze mówiąc to też nigdy nie próbowałem przechodzić na spec, ale to po jaką cholerę to chwilę tam co niektórzy przechodzą? Jeżeli wątek jest bez sensu i drażni ludzi to go zamknijcie, zapytam kogoś podczas gry - może odpowiedzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest taka możliwość , że gdy wejdziesz na specta i wrócisz to masz max hp .

Nie wiem czy to jest dozwolone , ale jeśli nie , to podczas gry , gdy jakaś osoba tak robi to trzeba wezwać admina , lub ostrzec :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale przecież nie można zlikwidować "spec" (chyba nie muszę mówić w jakim celu służy np. adminom)...

 

Jedynie wołać admina chodź trzeba być spostrzegawczym aby załapać kto przechodzi (w końcu to ułamek sekundy)(chyba, że ktoś jest "niepełnosprytny").

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzenie na spect, aby uniknąć śmierci jest mało inteligentne. Wiem jedna, że ludzie mogą tak robić więc nadzwyczajnej należy o tym poinformować admina.

Spect musi istnieć na serwerze, a jako iż jest to serwer DM inna forma nie może być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×