Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
HellYeaaa

Switch Teams

21 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Prosba w wlasciwie pytanie czy dalo by rade zmienic zmiane teamow, skoro startuje gra i czlowiek sie stara aby jego druzyna wygrala dlaczego w połewie rozgrywki ma wywalac gracza to przeciwnego teamu, przeciez to TP, niewazne czy ma sie staty 20-0 skoro walczy sie o dobro naszego teamu i  BSa. Jesli istnieje taka mozliwosc to sugeruje subtelną zmiane bo w tym momecie wyglada to tak ze jeden team jest jechany 8 - 0 i najlepsi gracze w tym momecie sa wywalani to przeciwnego teamu i nie dosc ze monotonia map wkur....a , wiadomo Swich dziala tak jak powinien aby wyruwnac szanse ale skoro jeden team nie ogarnia to moze czas nauczyc graczy grac Team play albo skoror sie nie podoba wyprosic na FFA, a wystarczy ze gracze ciagle sami zmieniaja team wciskając M . . .

 

Peace and smoke weeed !!!

 

Pozdrawiam HellYeah yo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to pomysł jest hmmm... zły, jak dla mnie, owszem zmienia graczom team'y ale tylko dlatego żeby było można wyrównać ich 'siłe', powiedzmy ze w CT zebrało się 6 najlepszych graczy z serwera a w TT ludzie niemający zbytnio doświadczenia w grze to zapewne za chwile zaczną opuszczać serwer ze względu na staty typu 1-14 i wtedy to by było wyłącznie polowanie na fragi i na serwerze było by 3v3 bo reszta by się zniechęciła do gry, natomiast jak piszesz o bronieniu celów przez cały czas po to są sparingi,mixy itp jeżeli na tym Ci zależy to tego szukaj i tam graj.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ja w sumie jestem za, nie poto przez 7 rund sie stara ktoś dla drużyny żeby go potem przeniosło poprostu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za , ale żeby było TP , trzeba zrobić Only Steam , bo wejdzie taki NS (przykładów nie podaje , stali gracze znają ) i gra siada. Jeśli będzie ONLY STEAM , będę na tak , teraz NEUTRAL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja na ten przykład jestem NS, i zeby tylko polawa tych steamow ogarniala cokolwiek tak... Ale spoko zrobcie tego steama wporzo, tylko sek w tym ze jest masa ogarnietych bardzo serwow na steam, a wy oferujecie wiele NoneSteamom, co nie zmienia faktu ze ten steam to pare groszy... ale sam nie zakupilem przez pare ladnych lat bo nie ma potrzeby skoro moge grac :)

 

Wesolych swiat zycze wszystkim graczom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

A dziękuje :)

do HellYeaaa... jeśli ktoś ma Steam , to znaczy że nie ma 10 lat :) A jeśli nie ma 10 lat , to po 1 przebieżce po mapach te mapy zna i umie grać TP . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc mam mieszane uczucia co do tej propozycji. Na wszystkich serwerach TP (steam lub NS) jest normalnie wgrane PTB chociaż gra się na rundy, a nie czas.

Bez tego pluginu nie da się uniknąć faktu, że często będzie dochodzić do znacznej przewagi jednego teamu. Nie chodzi tu o skilla, a o przewagę liczebną...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: Propozycja odrzucona

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×