Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
PSM

[dust2 only] ssy PSM

24 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

twój nick z gry: PSM
Serwer: only dd2
Twój SteamID: STEAM_0 : 0 : 3022618
Twoje IP: 46.151.119.98
Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 31/03/2013  12.01.52
Powód bana: sssy
Nick Admina który zbanował: Davis

link do ssów http://speedy.sh/vrzKy/ssy-by-PSM.rar

 

na 3 screenie zwykły bug tekstury poniewąz ciało wleciało w ściane a kamera nie zdążyła się zmienić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie proszę aby dodano mu bana  , amx coś się scrashował , dostał 3 ss'y a bana nie otrzymał. Muszę przejrzeć jeszcze hltv.



A więc tak jak dla mnie ub nie powinno być , obejrzałem demko , według mnie gra z wh w systemie ON/OFF , często widać jak gdzieś się zatrzymuje na kilka sekund. Cały czas celownik chodzi mu po modelach , a i co najważniejsze bez wahania strzela przez smoke i to nie raz. I nie uwierzę , że ma 16bit bo zbyt dokładnie trafia w model.

 

Link Hltv:  http://158310.hltv2.pukawka.pl/hltv-1303311128-de_dust2-1364722080-1364723880.zip

 

13:16 Czemu od razu spojrzałeś za ścianę ?

15:55 Przez smoke ?

16:35 Co to było ? Leży smoke a ty trafisz obydwóch bez zooma i to prosto w nich.

18:22 Ponownie walisz bez wahania przez smoke

19:42 Dalej bijesz przez smoke

21:02 Dobrze widziałeś , że tam stoi ale nie chciałeś się spalić , mimo to celowniczek chodził ci w jego stronę :)

21:15 Widzisz , że ktoś z TT trzyma granat w ręku więc od razu zaczynasz się cofać.

 

Ban powinien pozostać , takie jest moje zdanie.

Edytowane przez Davis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopak gra czysto, po za tym widac że ma skilla w strzelaniu i gra z mózgiem.Davis jak zwykle przesadza bo pewnie był przez niego karany na serverze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za wyrozumiałość lord voldemort a tobie davis tyle do powiedzenia mam ćwicz bo to że na ffa nabijesz 50:15 to nic nie znaczy. Looknij mój profil esla ile mam rozegranych versósów i nei dostałem żadnych punktów karnych a ty z banem na esl to ci pozostało płakanie na ffa. Możemy zagrać 1vs1 mówiłem ci już to kilka razy. Prosze o UB. TYle z mojej strony. A co do tych fragów przez smoków po pierwsze słychać skąd biegnie gracz  ustawioen kolory w karcie graf. i doświadczenie wyniesięte z graniu lig oraz oglądaniu demek.Jeszcze by mzapomniał jeżeli chodzi o to zatrzymywanie się to jest to wina internetu 1mb/s radiówki i mam 2sekundowe lagi ponieważ mi zżera pakiety

Edytowane przez PSM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po

1. Naucz się pisać

2. Ochłoń trochę

3. Skoro uważasz , że jesteś czysty to czemu tak się prujesz ? Czyżby coś kryjesz ?

4. Co mnie obchodzą twoje versusy

5. Ja wypełniam swoje obowiązki , zrobiłem Ci ss , opisałem demko i czekaj na werdykt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpala czy nie, nie mnie to oceniać, ale po Twoim zachowaniu na serwie, ciągłemu narzekaniu po każdym dedzie, wyzywaniu innych , robieniu z siebie nie wiadomo kogo, wypominaniu braku esla, roczników steam itd spodziewałem się znacznie, znacznie więcej...

Niby jest 2k4, ale to 15 lat wpisane w profilu na esl pewnie jest prawdą, więc konto steam zapewne kupiłeś :)

Poza tym piszesz ciągle o tym eslu jak byś nie wiadomo kim tam był i nie wiadomo co osiągnął, a tu konto założone ledwo 2 miesiące temu...

Podsumowując jesteś zwykłym gimbusem, który nie widzi świata poza cs. Umiesz kozaczyć tylko przez kabel, a tak naprawde jesteś zerem :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Odpala czy nie, nie mnie to oceniać, ale po Twoim zachowaniu na serwie, ciągłemu narzekaniu po każdym dedzie, wyzywaniu innych , robieniu z siebie nie wiadomo kogo, wypominaniu braku esla, roczników steam itd spodziewałem się znacznie, znacznie więcej...

Niby jest 2k4, ale to 15 lat wpisane w profilu na esl pewnie jest prawdą, więc konto steam zapewne kupiłeś :)

Poza tym piszesz ciągle o tym eslu jak byś nie wiadomo kim tam był i nie wiadomo co osiągnął, a tu konto założone ledwo 2 miesiące temu...

Podsumowując jesteś zwykłym gimbusem, który nie widzi świata poza cs. Umiesz kozaczyć tylko przez kabel, a tak naprawde jesteś zerem :)

 

Mi powiedział , że ma steama po bracie. Ale widać ewidentnie , że kupił go gdzieś na allegro , byle mieć 2k4 i odpalić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten wyzwa tego, ten tamtego, dajcie na luz i chodzcie razem zagrac ESL'a :) aaaa, no prawie wszyscy przecież Davis ma tam bana  esl wire anti.cheat, trudno znajdziemy kogoś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten wyzwa tego, ten tamtego, dajcie na luz i chodzcie razem zagrac ESL'a :) aaaa, no prawie wszyscy przecież Davis ma tam bana  esl wire anti.cheat, trudno znajdziemy kogoś innego.

 

 

Pochwal się wszystkim dlaczego używasz dwóch steamów i ile sms'ów poszło na BL'a :) Bo ja wiem wszystko.

 

 

Nie dostałeś admina to zazdrościsz drugiemu i pokazujesz swoją męskość . Jak wyglądasz tak jak na avatarze to beka.

Edytowane przez Davis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo na jednym 2k4 miałem Esla i zapomniałem hasła wszystkiego, a na 2k9 esla nowego mogłem załozyc?, tak czy siak dwa steamy mam czyste:D koksie eslkowcu mistrzu Dawidzie Gajewski hahahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matek ty tak kozaczysz że konto na eslu 2miechy a ty raptem 6gier na eslu masz rozegranych w tym 2win 4lose gg idź na dm a nie na ffa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast pyskować pochwal się lepiej skąd masz tego steama, którym się tak chwalisz. Poza tym JA KOZACZE? Weź looknij sobie hltv i zobacz jak jeździsz po każdym jak już padniesz. Ja napisałem tylko prawdę. 

Łapiesz mnie za esle jak ja ich praktycznie nie gram.. Nie miałem co robić wtedy to zagrałem kilka 4fun, jak widać 3 porażki mam na awp, więc dm by mi niewiele pomógł, a kolejna porażka była z 5 niemcami, którzy WSZYSCY po 100% wygranych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast pyskować pochwal się lepiej skąd masz tego steama, którym się tak chwalisz. Poza tym JA KOZACZE? Weź looknij sobie hltv i zobacz jak jeździsz po każdym jak już padniesz. Ja napisałem tylko prawdę. 

Łapiesz mnie za esle jak ja ich praktycznie nie gram.. Nie miałem co robić wtedy to zagrałem kilka 4fun, jak widać 3 porażki mam na awp, więc dm by mi niewiele pomógł, a kolejna porażka była z 5 niemcami, którzy WSZYSCY po 100% wygranych...

Jeju to po co się czepiasz tematu obejrzyj hltv a co do jeźdzenia to mam prawo to robić ;) Czekam na opinie ub support

Edytowane przez PSM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeju to po co się czepiasz tematu obejrzyj hltv a co do jeźdzenia to mam prawo to robić ;) Czekam na opinie ub support

 

Nie nie masz prawa jeździć po innych graczach:) Za to też jest nagroda w postaci bana;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi czemu dostałeś bana na ip a podajesz steam id:/ skoro grałeś odpalony 

ziomek jest coś takiego jak bug steama na no steamie pisze steam_id_lan a mi psiało valve_id_lan poniewż się zbugowało dino też tak miał ostatnio

Edytowane przez PSM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie znaczy że możesz jechać na wh. 

Poza tym nie jestem twoim kolega że mówisz do mnie ziomek 

Edytowane przez Blackhill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie znaczy że możesz jechać na wh. 

Poza tym nie jestem twoim kolega że mówisz do mnie ziomek 

Jak nie masz nic sensownego do powiedzenia to się nie odzywaj poćwicz movment bo zapewne po mapie ruszasz się jak zółw. Jeżeli chodzi ci o wh wymień mi akcje gdzie widzisz wh?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz nic sensownego do powiedzenia to się nie odzywaj poćwicz movment bo zapewne po mapie ruszasz się jak zółw. Jeżeli chodzi ci o wh wymień mi akcje gdzie widzisz wh?

 

Opisałem Ci minuty , i nie siej spamu tylko czekaj na werdykt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opisałem Ci minuty , i nie siej spamu tylko czekaj na werdykt.

Co do tych akcji nie widać nic podejrzanego słuchawki on standard. Czeka mna werdykt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tych akcji nie widać nic podejrzanego słuchawki on standard. Czeka mna werdykt

 

 

Jak możesz kogoś słyszeć jeżeli stoi w miejscu ? Z drugiego końca mapy przez smoke też słyszysz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Jak możesz kogoś słyszeć jeżeli stoi w miejscu ? Z drugiego końca mapy przez smoke też słyszysz ?

Przeczytaj na samej górze moją odpowieć to moze zakuamsz płaczku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny sobie znaleźliście temat do offtopic.

Bana nie ma w bazie, więc póki co grać możesz. UBs oglądnie demko i zostaniesz poinformowany w tym temacie co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ten ostatni ss jest troszkę dziwny ... Także nie będę się wypowiadał ,ale tak na marginesie PSM ogarnij się trochę , bo wrzystkich wyzywasz itd. i prosisz o opinię , ale jak ktośda niewłaściwą dla cb to od razu go ciśniesz i wyskakujesz z jakimiś esl'ami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×