Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Ruta

Tajemnica Alladyna i klasa Rebeliant

11 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Przedmiot Tajemnica Alladyna jest utrapieniem dla graczy którzy grają z bronią palną ponieważ dajmy taką sytuacje że wybiega dwóch wrogów a nie ma się perku, jednego się zabije wpadnie tajemnica alladyna i dupa bo nie można użyć broni tylko nóż wyskakuje. Proponuje zmienić ten przedmiot na coś innego lub zupełnie wykasować. Co do klasy Rebeliant to wydaje mi się że klasa ma mało hp i jest strasznie wolna dlatego najlepiej byłoby zwiększyć trochę szybkość klasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

. Co do klasy Rebeliant to wydaje mi się że klasa ma mało hp i jest strasznie wolna dlatego najlepiej byłoby zwiększyć trochę szybkość klasy.

NIE! Ta klasa ma mine+granata nic innego jej nie potrzeba.

 

A co do perku NEUTRAL. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że perk ten wkurza również mnie. Zastąpiłbym go czymś, co dawałoby szybkość  (kondycję +30 czy więcej),  byłoby to przydatne dla komandosa. Co do klasy, to się nie bd wypowiadał, bo i tak nie używam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o ten perk to zmieniłbym to że można na nim tylko kosy używać bo tak jak napisał to autor tematu jest to uciążliwe , i jakby dodało się więcej speed to mogłaby być dobra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie raz miałem sytuacje taką jak opisał Ruta, a więc popieram ten pomysł o usunięciu go wgl, o jeden zbędny perk mniej- większa szansa trafienia lepszego :D  Klasa - jestem w tym temacie obojętny, bez różnicy, bo nie gram na niej.

Edytowane przez Fluo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za wypowiedzią kuraka aby zamienic na +30 kondycji iż garm na komandosie. Ale z drugiej strony powiedzmy, że gościu +100 lvl bez perka idzie na respa przeciwników zabije jednego dostanie ten perk a został mu jeszcze 1 przeciwnik a tym przeciwnikiem jesteś ty to chyba się opłaca, ale też gosciu chyba nie jest głupi i wcisnie zbindowany klawisz sprzeda perk albo dropnie i gra dalej . Ale ja ostatecznie jestem za zamiana tego perka . a może na taki fajny perk co dostaje uzi i +25 obrażen z niego nogl by się nazywać Gta San Andreas .

Edytowane przez Puma`

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosił bym o zostawienie klasy Rebeliant w spokoju bo i tak jest silna . Jest parę innych klas sużo szybszych np: lekki żołnierz , policjant , komandos , strzelec wsparcia i te klasy są dobrze uzbrojone . Co do perku może denerwuje ale im więcej perków tym mniejsza szansa wylosowanie tajsona . A to że nóż jest jako broń to nic bo masz mniejszona widoczność i możesz przykampić w miejscu i z kosy bo kose ma 1/1 . Jeśli wam coś przeszkadza to odrazu musi być wywalone ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem żeby ktoś grał z tym perkiem a już napewno nie widziałem żeby ktoś zabił kogoś z tym przedmiotem. Osobiście raz zdarzyło mi się wypróbować ten perk kiedy grałem z kimś kto nie ogarniał ani trochę a grałem wtedy komandosem próbowałem go zabić z noża i tu dupa bo zamiast 1/1 z noża biłem normalny dmg .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Przedmiot Tajemnica Alladyna jest utrapieniem dla graczy którzy grają z bronią palną ponieważ dajmy taką sytuacje że wybiega dwóch wrogów a nie ma się perku, jednego się zabije wpadnie tajemnica alladyna i dupa bo nie można użyć broni tylko nóż wyskakuje.

No tak jest na COD. Dzięki jednym przedmiotom dostaje się dodatkowe bronie, a dla tego jest dodatkowa moc z nożem. Musi być jakieś urozmaicenie.

 

Propozycja odrzucona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×