Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
sksm

SKARGA NA DODO [TP]

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym złozyć skarge na admina dodo, na serwerze tp 

 

data : 02.04.2013 - 19 godzina

 

dlaczego ?

 

 

Dodo bawi się adminem wykorzystuje go w sposob nie wiadomo jaki, mysli ze admin to zabawka

nie panie, admin ma pilnowac porzadku na serverze jak i dawac przyklad innym jak sie nalezy zachowywac, a pan dodo zachowuje sie w sposob karygodny 

 

 

przenosi kazdego do przeciwnych teamow, by bylo 1-10 lub inaczej akurat zrobilem zdjecie jak mnie i 1 jeszcze osobnika przeniosl 

Dowód : http://tinypic.com/view.php?pic=euoal5&s=6

 

Lub jak robi by teamy były całkowicie inne tzn osoby majace duzo fragow do 1 teamu a osoby majace malo fragow do 2 teamu

 

dowod : http://tinypic.com/view.php?pic=261gkxw&s=6

 

mysle ze on nie powinien miec admina nie zasluguje bynajmiej ja tak mysle

 

pozdrawiam sksm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

przenosi kazdego do przeciwnych teamow, by bylo 1-10 lub inaczej akurat zrobilem zdjecie jak mnie i 1 jeszcze osobnika przeniosl  Dowód : http://tinypic.com/v...?pic=euoal5&s=6  

 

Miało być zgładzenie ale menu sie zmieniło i za szybko klikałem a miało być zgładzenie za kampienie.

 

 

Lub jak robi by teamy były całkowicie inne tzn osoby majace duzo fragow do 1 teamu a osoby majace malo fragow do 2 teamu   dowod : http://tinypic.com/v...pic=261gkxw&s=6  

 

 

przeżuciłem dwoch graczy w trzeciej lub drugiej rundzie bo nie trawały dłużej niż 30 sek więc nie było sensu a za nim ptb zacznie działąć to pare rund minie. To tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeżuciłem dwoch graczy w trzeciej lub drugiej rundzie bo nie trawały dłużej niż 30 sek więc nie było sensu a za nim ptb zacznie działąć to pare rund minie. To tyle

Ta nie moja wina ze wszyscy wbiegali bananem a my mielismy team który chodził bananem i wybilismy ich jak kaczki bo grali eco -.- pomyśl . samo by przeniosło ...

 

tak samo na dd2 , pamiętasz co mnie kickłeś a było 1v1 i zostało z 20sec do konca, miałem szanse wygrać ale co tam nie wykonuje celów mapy to dam mu kicka, bezsensu to było -.- mi odrazu dałeś kicka a innych ostrzegaleś lub zlewałeś na to ... .

 

PS : według mnie ptb jest od tego by przerzucac a nie ty , przerzucasz wszystkich do 1 teamu , a w 2 teamie jest 5-6 os a w 11/12 o.o pomysl zanim cos zrobisz ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

PS : według mnie ptb jest od tego by przerzucac a nie ty , przerzucasz wszystkich do 1 teamu , a w 2 teamie jest 5-6 os a w 11/12 o.o pomysl zanim cos zrobisz ...

 

Nadal wygrywaliśmy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sksm ogarnij sie, jesli trzeba przeniesc graczy to admin to musi zrobic... zlapales u mnie minusa, gdyby Dodo mial wysrane w ssy, kickowal, slayowal lub slapowal ludzi to wtedy moglbys zlozyc skarge. Moim zdaniem temat do zamkniecia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maks, rozumiem to że trzeba przenieść graczy też bym tak zareagował ale w trakcie rozgrywki ? rozumiem jak nie żyja czy pod koniec, ale nie na początku rozgrywki ...

 

gdy kazdy stara sie na dobro swojej druzyny , ja sam czasem przechodze by przeciwnej druzynie pomóc, i by mieli szanse , ale sam powiedz jak byś zareagował jak byś zbierał sobie na awp czy coś i na początku rundy by cię przeniósł admin do 2 druzyny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wkurzylbym sie moze, ale nie plakalbym tylko gral dalej, skoro bylem w stanie zarobic wczesniej to i zarobie teraz :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. NIE WOLNO przenosić graczy dla własnego widzimisię. Robimy to w wyjątkowych sytuacjach - od tego jest wgrane PTB

2. Jeżeli już dochodzi do przenoszenia gracza, to robimy to TYLKO I WYŁĄCZNIE jak ktoś jest martwy.

3. ZAKAZ pisania bezsensownych treści oraz prywatnych wiadomości na tsay. (y@, y@@)

 

 

Dodo uważaj co robisz, patrz co klikasz ._.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×