Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
FearMe

Propozycje (gra bez TP)

18 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

 

chodzi o to, że serwer bardziej przypomina FFA niż TP. 

 

Moje propozycje :

 

1. Zwiększenie hp zabieranego przez HE - jak na puchatku.

2. Włączenie FF - na TP gra bez ff jest bez sensu 

3. Serwer only steam albo jakiś dobry antycheat. 

4. Ban za brak gry TP!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FearMe , jestem za dlaczego ?

Ponieważ na serverze TP bardziej jest FFA,

Ludzie po smierci nie dają infa , albo wgl nic nie piszą ...

FF - przydałoby się : ) bo bardziej można by było dostosować się do potrzeb mixów, 

Serwer raczej nie nadaje się na only steam, ponieważ dużo osobą nie opłaca się kupywać steam , wolą na co innego wydać pieniądze: ) a graja czysto .

Ban za brak gry TP - jestem za : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Setki razy były otwierane tematy o podobnej tematyce , więc postaram się krótko podsumować ...

1. Chcesz żeby HE zadawał większe obrażenia ? I ty mówisz o TP...i o jakimś puchatku "whatever it means" ;)

2.Ja jestem za ale na TP gra tyle "dzieci neo" , że włączenie FF byłoby chyba niekorzyścią dla serwera...

3. ... chyba , że Petrus zrobi serwer STEAM , i wtedy włączy FF

4.Ban za brak gry TP ? Jeśli są admini , to stosują tą metodę "represji" ale trzeba odróżnić chęć zachowania broni w sytuacji np. 1 na 4 z niską ilością HP od skakania sobie po mapie podczas gdy koledzy z drużyny proszą o pomoc .

KRÓCEJ :

Propozycja odrzucona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Zbędne...

2. Nie koniecznie

3. Moim zdaniem gdyby był only steam, to serwer by upadł

4. Cały czas admini banują dzieci neo, którzy w ogóle nie grają TP

 

Było już bardzo dużo takich propozycji i wszystkie odrzucone. Myślę, że ta też będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za, lecz ten ff jest to moim zdaniem dobry pomysł, lecz wbije takie dziecko neo i zacznie bić wszystkich bo bd myślał, że jest fajny albo coś, ale można to wgrać. Co do tego only steam, to jestem na nie, za dużo Ns'ów gra na tym serwerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

1. Chcesz żeby HE zadawał większe obrażenia ? I ty mówisz o TP...i o jakimś puchatku "whatever it means"

 

nie wiesz co to cs-puchatek.pl ?

nie wiesz, że ustawienia, które narzucają serverownie(firmy stawiające serwery) nie są zgodne z ESL i he nie zabierają odpowiedniej ilości hp ?

 

 

 

2.Ja jestem za ale na TP gra tyle "dzieci neo" , że włączenie FF byłoby chyba niekorzyścią dla serwera...

 

 

Nie wiem czy wiesz również, że aby tego uniknąć wgrywa się plugin z karami na TK i TA ? Po kilku TK można zbanować kogoś bez obecności admina.

 

 

 

wbije takie dziecko neo i zacznie bić wszystkich bo bd myślał, że jest fajny albo coś, ale można to wgrać

 

równie dobrze wbijają "dzieci neo" i rzucają fleshe na respie i z tym nic nie zrobisz.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

równie dobrze wbijają "dzieci neo" i rzucają fleshe na respie i z tym nic nie zrobisz.

 

Jak to nie? bananka się daje na 5 min, albo i więcej... zależy co odwala neos i po sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie mogę.. zrobisz to jeżeli jesteś bądź jest inny admin ale częściej was nie ma niż jesteście. Mówiłem o sytuacji gdy nie ma admina. tak samo jak kinekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, można by było zrobić blokadę na granaty na 5 sec w tedy by nie rzucali flesha,że sie tak wyraże na ryj. Ale ff można byłoby włączyć, gracze przywykli by do tego po jakimś czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Jak już to minimalnie

2. jak najbardziej tak, zmusi to graczy do używania radarów i wykazywania większego profesjonalizmu

3. Za only STEAM

4 Już jest.

 

Ps: To i tak nie przejdzie xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1,2,3- ahhahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahah ty chyba nie wiesz co by sie dzialo

4- to jeszcze nie dostales??

Edytowane przez plastuch94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

plastuch ogarnij się trochę. Co nie przejdzie warto spróbować i ogarnąć ten serwer na prawdziwy Tp, anie jak jakieś FFa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Zwiększenie hp zabieranego przez HE - Moim zdaniem jesli ktos wie jak sesownie rzucic HE to nie potrzeba zadnych zmian

 

2. Włączenie FF - Za ale i przeciw , za wiele botow bedzie sie podkladało pod celownik....      Ale generalnie ZA

 

3. Serwer only steam albo jakiś dobry antycheat  - Only steam NIE -  Antycheat OCZWISCIE lecz admini sa i nie ma za wiele tego wh a jak sa to i tak nie ogarniaja....

 

4. Ban za brak gry TP! ------ TAAAK  BANUJCIE WIECEJ ZA BRAK TP !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włączenie FF na serwerze STEAM/NONSTEAM byłoby największą głupotą. Wejdzie Ci dziecko do gry zabije Cię i tylko szkoda Twoich nerwów. 

 

Całości na nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

No jedyny nug ogarnia takie cos to mozna robic gdzie graja only steam a nie tu gdzie serwer jest dzieki nsom i zreszta juz podobne propozycje byly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE najlepiej zostawić tak jak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak... wątpie aby cokolwiek przeszło jedyne co mogli byscie zrobic to nie dopuszczac jakich kolwiek cheatow do gry i dodac przynajmniej chociaz jedną nową mapke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Włączenie FF na serwerze STEAM/NONSTEAM byłoby największą głupotą. Wejdzie Ci dziecko do gry zabije Cię i tylko szkoda Twoich nerwów.

 

Gracz podsumował tą propozycję idealnie.

Porównujecie serwer steam/ns do serwera only steam, który istnieje 10 lat. Zastanawiałem się nad wprowadzeniem only steam, jednak to po prostu nie wypali. Istnieje garstka serwerów steam. Nikt tak po prostu nie zakłada serwera only steam, a jeżeli jakaś nowa sieć tak owy posiada to po prostu kupiła rozkręcony. Może i czasem się zdarza, że na serwerze gra większość steam, jednak wchodzą oni tylko dlatego, że serwer jest full (dzięki ns)...

Jeżeli na serwerze będą grały 3 osoby, to więcej steam już nie wejdzie bo woli pełny serwer.

 

Jak już napisano wprowadzanie FF na serwerze NS jest nielogiczne. Autor tematu sam wspomniał, że adminów często nie ma. 50% NS jak zobaczy, że może bić swoich to będzie taka sieczka, że sam wrócisz na forum z prośbą o usunięcie.

 

Dobry antycheat? Nie istnieje nic nieinwazyjnego na serwery publiczne.

 

Przykro mi, propozycja odrzucona.

 

ps. Zerknę na te granaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×