Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
KuRaK

New perk ^^

20 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka chciałbym dodać perk, który sprawowałby się idealnie dla Komandosa. Nazwa powiedzmy "Buty Bolta". Perk dawałby z 35 kondycji, żeby szybko się biegało i widzenie niewidzialnych (niekoniecznie, ale by się przydało). Głosować i lajkować ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Pomysł świetny.

Perk dawałby z 35 kondycji, żeby szybko się biegało i widzenie niewidzialnych

Widzenie tajsonów.Nie źle jestem na wielkie TAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie gram często komandosem, ale jako pomysł ciekawy i nie tylko przydatny komandosowi, innym klasom również :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

według mnie to nie a jak już to żeby tylko na kosie go używać , czyli perk dla komando , no bo sorry w końcu tajson jest od tego aby się nim bawić na nie widoku a niedługo wprowadzimy z 5 perkow na widzenie niewidzalnych i koniec gry na tajsonach , bo mogę się założyć że większość z was się wkurza na ludzi bo mają tajsa , ale jak sami mają tajsa to by innych rozerwali ze złości bo ich zabili bo mieli sandały czy coś . Także jestem na nie !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie ponieważ tajson stanie się wtedy bezużyteczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

No moze i bez sensu ale nie dla wszystkich... coraz wiecej osob gra PREMIUM i cizko jest zabic tajsa z 200 hp,chociaz to by pomoglo. ja na tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Jestem przeciwny temu iż gracz z 140lvl bedzie nie dosc ze mial życia 300 to jeszcze bedzie na naszym rspie w 5 sekund przykro mi ale Nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa propozycja, ale nie do zrobienia.

 

Owszem mogę zrobić perk, który będzie dawał określona ilość kondycji. Jednakże nie da się zrobić, aby ta kondycja została usunięta wraz z wyrzuceniem itemu. Dalej zostanie z nowym itemem.

 

ps. Jeżeli ktoś ewentualnie wie jak to zmienić to chętnie dodam to - zgłoś post.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×